Skocz do zawartości

Podanie Leilo <(^.^)>


leilo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Leilo <(^.^)>
2. Imię:Maciej
3. Wiek: 20
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie no, ale od czego są internety ^^
5. Mikrofon(Tak/Nie)Yes of course
6. Składka(Tak/Nie):Tak , no problem.
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=Leilo&Search=Search
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Nie lubię tego pytania ^^ Dlaczego ja ? Nie będę owijał w bawełne, nie mam pojęcia dlaczego, wydaje mi się, że zespół Administratorów jest dobrze zgrany, kilku z nich nawet jest spoko, z jednym była mała wymiana zdań ale chyba będzie spoko. Dlaczego ? hmmm może dlatego, że lubię pomagać ludowi itd, nie lubię graczy na wh  itd  (Byłem kilka razu już u was za to karany, ale jak widać dalej sobię pykam) . Opisać siebie... Mam 20 lat, pracuje 6dni w tyg no ale coś za coś jak to mówią ;> Mam narzeczoną, mieszkam od prawie 2 lat sam bez rodziców, sam się utrzymuję i nie narzekam  na życie, bo jest mega. no  nie wiem  co jeszcze napisać. pytajcie może będzie mi lepiej ;> Co do godzin i postów na forum  to nie mam po co wchodzić jak  na razie, nie mam z kim pisać itd. myślę, że z czasem sobie nadrobie ten  czas ;) Ps. Przepraszam  za tak wyczerpującą umysł wypowiedź ;)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Niet jak na razie ;>
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: pn-pt jakies 2h ,sb 3-4, niedziela z 8 ;>
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:Dni robocze 19-20/21, week sb 17-20, nd od rana 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:4-5 lat z przerwami, trzeba rozruszać mięśnie ;d
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):tak z rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem zachowujesz się nie za bardzo na serwie spam na u@ . No i nie widzę Cię za dużo na serwie pojawisz się i znikniesz xd .. Ale nie ode mnie to zależy .. a i jeszcze konto na forum tylko do podania :) NIE

Edytowane przez CWANIAKt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem zachowujesz się nie za bardzo na serwie spam na u@ . No i nie widzę Cię za dużo na serwie pojawisz się i znikniesz xd .. Ale nie ode mnie to zależy .. a i jeszcze konto na forum tylko do podania :) NIE

 Ja nie spamuje na u@ ^^ po 2 konto nie jest dla podania tylko bylo dla wstawiania ssow... a podanie przy okazji, co do zerowego forum to mam na to czas, a nie mialem nawet z kim tu pisac ^^ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wypowiedz w podaniu = Zapraszam za 2 tygodnie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności