Skocz do zawartości

xMixuHD Prośba o ub


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ->xMixuHD--AkA--HDefinition<-

Wycinek z konsoli: 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : ->xMixuHD--AkA--HDefinition<- 
[AMXBans] Powod : ' aktywny ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1828240660 ' 
[AMXBans] Twoje IP : 
[AMXBans] =======================================
 
ssy: brak
Serwer: ONLY DD2
 
Nie wiem za co dostałem bana. Przecież ssy miałem czyste, a mimo to dostałem bana. Proszę o wyjaśnienie mojego bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to konsultowałem z Weroniką i powiedziała że grasz na aktywnym, wchodzę na AMXBans a tam Aktywne Bany:  ->xMixuHD--AkA--HDefinition<- Wstaw screeny na cs-classic.pl, więc dostałeś bana z powodem "Aktywny" a teraz to ja tego nie rozumiem bo jest to w "Wygasłe Bany" dlatego moim zdaniem grałeś na aktywnym bo Ban z ss nie został jeszcze odwieszony, 
Człowiek ślepy nie jest że miałeś to w aktywnych banach, dlatego nie wiem jak to wyjaśnić, także moim zdaniem grałeś na aktywnym bo sam widziałem jak w "aktywne bany" miałeś bana od Jimmiego możliwe że ktoś z UbTeam dał ci UB a z AmxBans tego nie wykreślił, nie wiem jak to działa...
Podrawiam
Miko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to konsultowałem z Weroniką i powiedziała że grasz na aktywnym, wchodzę na AMXBans a tam Aktywne Bany:  ->xMixuHD--AkA--HDefinition<- Wstaw screeny na cs-classic.pl, więc dostałeś bana z powodem "Aktywny" a teraz to ja tego nie rozumiem bo jest to w "Wygasłe Bany" dlatego moim zdaniem grałeś na aktywnym bo Ban z ss nie został jeszcze odwieszony, 

Człowiek ślepy nie jest że miałeś to w aktywnych banach, dlatego nie wiem jak to wyjaśnić, także moim zdaniem grałeś na aktywnym bo sam widziałem jak w "aktywne bany" miałeś bana od Jimmiego możliwe że ktoś z UbTeam dał ci UB a z AmxBans tego nie wykreślił, nie wiem jak to działa...

Podrawiam

Miko !

 

Miko myślę, że dobrze to wyjaśnił. Wchodziłam na amxbans i wyświetliło mi, że masz aktywnego to zbanowałam. Możliwe jak to napisał mój kolega wyżej ktoś z Ubteamu tego nie wykreślił choć też nie mam pojęcia jak Wy to usuwacie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Weronikaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/24198-xmixuhd-aka-hdefinition-ssy/

Jak widzimy Ub dostałeś dzisiaj o 9:31 a wczoraj wieczorem grałeś, czyli grałeś na Aktywnym, dla mnie sprawa zamknięta, bez Ub

Pozdrawiam

Miko .

 

I wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności