Skocz do zawartości

[UB]UB KoksiQ


KoksiQ

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dzis rano sobie gralem i okolo 10 przestalem grac .... i wlasnei probowalem wejsc na serwer to mam bana a nie wiem za co ...

 

Nick: |GameOver|#KoksiQ
Link do SSów: nie mam? bo nie gralem jak dostalem bana
Wycinek z konsoli(bez IP)*: nizej
Serwer: Diablo mod
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=83182

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : |GameOver|#KoksiQ
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' '
[AMXBans] Twoje IP :
[AMXBans] =======================================

 

Prosze o wyjasnienie sprawy.. bo dostalem bana jak nei gralem .. i nei mam zadnych ss'ow itp

Edytowane przez KoksiQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obejzalem demko ktore zlozyl neQu ze niby mam WH i obejzalem cale demko i tam nic nie ma wszystko slychac lub widac na minimapie gdzie strzelac itd. Prosze o dokladny moment gdzie MAM WH bo ja jakos nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/24220-wh/ ban na podstawie dema załączone przez kolege.

 

A więc demo jest dośc krótkie, grasz 6 min ale:

 

17:45 nie wiem jak go słyszałes, a skad wiedziales, ze tam jest?

19:52 skany z uzi w model xD

19:59 bez wh go nie widziałam, slyszałam jedynie "slap" a skad wiedziales, ze akurat tam go zeslapowało?

21:58 po co sie gapisz w ścianę? i po modelu?

 

 

Nie zamykam tematu bo chce, żebys podał mi logiczne wytłumaczenie akcji.

Edytowane przez natalja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sie udaje trafic ale czasami masz moemnty ze od tylu mnie zabija. Ale np jak na basenie bylo widziane na minimapce ze ktos strzela to biegne. Czasami jest po prostu fart taki ze jest a czasami sie nie uda. Mala mapa to jest tempo . Wez pod uwage ze gram nie na 32 bity tylko 16 bity to inaczej widac i np ninje juz lepiej odroznic i inaczej widzialem niz htlv. Nie moglo nikgo slapnac bo admina nie bylo . A modeli ja tam nie widzialem... Jak mozna wgl model widac? A na sciane czasem jest przez przypadek bo gdzies trzeba miec celownik a ze na sciane to ze najlepiej jak wyleci ktos za sciany. Powiem ze na wh nie gram bo nie ma tej samej satysfakcji co bez. Na jednej mapie idzie lepiej a czasami gorzej. A jak NeQu np na poczatku miedzy przejsciami sie ktos schowal za sciana a on uzyl a nim item i zabil przez scine to ja tez nie wiem.... Jak jeszcze jakies pytania to pisz wszystko wyjasnie. Bo uwazasz ze serwerownia dobra i milo sie gra dlatego staram sie o ub. Mozesz jeszcze obejzec inne demka jak gram..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:45 przewazne miejsce kampy i nie tylko w tych min tak robilem. 19:52 nie wiem o co chodzi. 19:52 skoro slyszalem slap czyli musialo dziac sie kolo mnie ze uslyszalem.. w sciane sie nie ggapie ale po czyms celownik trzeba przeciagnac a najlepiej kolo/ po scianie w razie jak ktos by wybiegl za sciany. A skany w model to nie widac tam modelu bynajmiej ja nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności