Skocz do zawartości

Wywiad z Maksymalnienieobecną - Panią Grafik Cs-Classic


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692032__paulynn.png

 

 

Gość: Maksymalnienieobecna

30m79yv.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/529-maksymalnienieobecna/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Tym razem gościmy przez wszystkich lubianą użytkowniczkę, szczególnie w kategorii Grafika - Maksymalnienieobecną! Bardzo pozytywnie zaskoczyłaś mnie swoją chęcią udzielenia wywiadu. Jak się nazywasz, ile masz lat (oczywiście nie musisz odpowiadać: )) oraz skąd pochodzisz?

 

 

Witam bardzo serdecznie. Mam na imię Paulina. Mam 20 lat. Pochodze z woj. zachodniopomorskiego. A dokładnie z małego miasta, ale aktualnie przebywam i mieszkam w Szczecinie.

 

 

Dlaczego akurat Szczecin? Czy była to Twoja decyzja zmiany miejsca zamieszkania?

 

 

Wybrałam Szczecin ze względu na dalszą edukacje. Ogólnie Szczecina wcześniej tak dobrze nie znałam i chciałam spróbować czegoś nowego.

 

 

Rozumiem, że pod dalszą edukacją kryją się studia, mam rację? Jaki kierunek wybrałaś? Czym się interesujesz?

 

 

No niestety nie masz racji. Nie poszłam na studia ,bo uważam je za bezsensowne. I wybrałam się na studium. I uczę się jako technik farmaceutyczny. Moim zainteresowaniem głównie jest piłka nożna. Lubie oglądać Lige Hiszpanską. Głównie kibicuje FC Barcelonie. Także interesuje się muzyką (electro house) i jak widać grafiką. Ogólnie jak skończe te studium, wybieram się do szkoły gdzie bede mogła zrobić grafika komputerowego.

 

 

Ciekawy wybór. Czy możesz czytelnikom wytłumaczyć czym różni się studium od studiów? Jeżeli uczysz się jako technik farmaceutyczny, oznacza to, że jest to coś w rodzaju Technikum dla dorosłych? Skąd pomysł na farmaceutykę ?

 

 

Ogólnie studia normalnie trwają 3,5 lat zależy czy ktoś robi tytuł magistra. Nauka trwa dłużej. Natomiast studium trwa 2-3 lata i po tym otrzymujesz tylko tytuł technika. Nie to nie jest technikum. To jest szkoła przeznaczona dla absolwentów szkół średnich. Czyli jest to wyżej niż technikum ,czyli szkoła wyższa. Ogólnie spodobało mi się to , że bede mogła robić leki nie tylko sprzedawać. Bede mogła pomagać innym. To jest fajna sprawa.

 

 

Pragniesz pomagać innym w realnym życiu oraz aktualnie często pomagasz użytkownikom forum w postaci avatara czy sygnatury. Jak długo zajmujesz się grafiką komputerową? Kiedy stworzyłaś swój pierwszy "rysunek".

 

 

Grafiką zajmuje się tak od 3 lat. Chociaż moje prace nie są mega super. Ale próbuje sama do wszystkiego dochodzić , czyli nie korzystać z poradników. I też czasami nie mam aż takie motywacji czy czasu. Wiec narazie moja "grafika" stoi w miejscu. Ale myśle, że jak się wybiore na grafika komputerowego to pogłębie moją wiedze na temat grafiki i moje prace graficzne beda wygladac o wiele lepiej.

 

 

Oczywiście ja również mam taką nadzieję, bo najważniejsze jest lubić to, co się robi lub będzie się robić w przyszłości. Fani Realu Madryt pewnie Cię nie cierpią za kibicowanie Barcelonie. Czy oglądasz polską ligę? Występy polskiej reprezentacji? Dlaczego ograniczasz się do ligi Hiszpańskiej? Czyżbyś lubiła samych wysportowanych zawodników? Kto jest Twoim ulubionym?

 

 

-Bywają fani ,którzy są przyjaźnie nastawieni , ale też zdarzają się tacy co nie są mile nastawieni.Nie, nie ogladam polskiej ligi. Po prostu nie podobaja mi sie mecze. Moze dlatego lige Hiszpanska , ze lubie Hiszpanie jako sam kraj. I pewnie taki zapał do tej ligi się narodził. Wiadomo,że przystojnych mają zawodników. Moimi ulubiencami są Messi to wiadomo , Neymar , Fabregas.

 

Jak wspomniałaś wcześniej, planujesz później pójść do szkoły związaną z grafiką komputerową. Gdzie chciałabyś w przyszłości pracować? Czym się zajmować?

 

 

Wiadomo, że pracować w aptece otwarte ale bardziej wolałabym w szpitalnej. Wiadomo, robić leki , sprzedawać leki , przyjmować recepty. Pomagać ludzią. Takie główne czynności, której wykonuje farmaceuta.

 

 

W takim przypadku, co z grafiką komputerową? Obawiam się, że ciężko będzie połączyć oba te zawody.

 

Może będę robiła prywatnie jakieś zlecenia. Wtedy jakoś dałabym rade.

 

 

Zawsze jest to jakieś wyjście na połączenie obu zainteresowań. Teraz zadam Ci pytanie zupełnie z innej kategorii.. Czy miałaś kiedykolwiek takie wakacje, które do tej pory pamiętasz? Dlaczego zapadły Ci one w pamięci?

 

 

Tak miałam. To były wakacje jak skończyłam liceum. Pojechałam z moja bardzo dobrą koleżanką do Hiszpanii. Ogólnie to było moje marzenie ,zeby tam pojechać. A najbardziej co mi zapadło w pamięci jak byłam w Barcelonie i na stadionie mojej kochanej drużyny piłkarskiej czyli na Camp Nou. Normalnie piękne uczucie, którego nie da się opisać. Ten klimat , pełno hiszpanów, ahhh. aż chce się wracać.

 

 

To musiało być cudowne uczucie pojechać do swojego ulubionego kraju i oglądać mecz swojej ukochanej drużyny piłkarskiej : ) Czy w przyszłe wakacje również będziesz starać się o wyjazd do Hiszpanii? Z kim zazwyczaj jeździsz? Z rodziną, koleżankami czy chłopakiem?

 

 

Za rok wybieram się już w inne miejsce. Jeśli pójdzie dobrze to lece na Ibize i oczywiście ze znajomymi.

 

 

W takim razie życzę Ci udanej podróży (mimo tego, że mamy dopiero wrzesień : D). Jaki jest według Ciebie ideał mężczyzny? Co musiałby zrobić, by Tobie zaimponować? Na co zwracasz najczęściej uwagę?

 

A dziekuje , dziekuje. Dla mnie ideały nie istnieją , ale jeśli miałby mnie czymś zaimponować to poczuciem humoru, otwartością, przebojowścią. Zwracam uwage na to czy ktoś jest sobą a nie przy kimś staje się innym człowiekiem.

 

 

To prawda, najgorzej jest iść za innymi, a nie tworzyć własne ścieżki, za którymi będą ewentualnie podążać inni. Na samym początku wspomniałaś, że interesujesz się muzyką. Czyżbyś tworzyła własne kawałki? Dlaczego akurat electro-house? Czyżby najszybciej wpadał Ci w ucho?

 

 

Nie , nie mam takich zdolności ,żeby tworzyć własne kawałki. Dlaczego electro, ogolnie szybko muzyka wpada w ucho, bardzo poprawia mi humor. Przy niej nogi same chodzą. Uwielbiam tanczyc przy takiej energicznej muzyce.

 

 

Przy których kawałkach najlepiej Ci się tańczy? : )

 

 

Moja ulubiona piosenka Dj Antoine vs Timati feat. Kalenna - Welcome to St. Tropez , ale takze lubie m.in Sigma- Nobody To Love .. Dużo tego jest.

 

 

Jak natomiast wygląda sytuacja z filmami? Jakie gatunki najbardziej lubisz? Może podasz jakiś ulubiony tytuł?

 

Uwielbiam oglądać horrory. Polecam wszystkie części "Piły" , "Oszukać przeznaczenie" , "Lustra" , "Silent Hill". A jeszcze lepiej jak puszczają w kinach 3D taka adrenalinka. Polecam każdemu.

 

 

Tak więc, mamy nowe tytuły dla recenzentów filmów. Jak rozpoczęła się Twoja historia z cs 1.6 ? Co Cię przekonało do gry?

 

 

Kiedys usłyszałam , ze moi koledzy maja serwer swój i że grają w cs'a. Mysle moze jakas fajna gra. To sobie pobrałam ją. Na początku wiadomo nie ogarniałam jak się tam gra. Ale kolega mi wytłumaczył. I tak mnie to wciągneło, że gram sobie już z 6 lat w to i nadal mi się nie nudzi.

 

 

Ojej, od samego początku grałaś na steam? Na jakich serwerach najczęściej grałaś? Jakie obecnie najbardziej lubisz?

 

 

Nie .. bez steamu. I ciągle gram bez. Chociaz mam na steamie cs 1.6 Ale nie przypasował mi jakoś. Miałam fazy na granie na codach i jak to mówią "lvl sam się nie nabije" było sie kiedys w top 15. A teraz to się przerzuciłam na Only DD2 chociaz FFA też nie pogardze.

 

 

Rozumiem. Jak trafiłaś na forum? Czyżbyś musiała wstawić screeny jak większość obecnych użytkowników : ) ?

 

 

Nie , nie musiała wstawić screenów. Byłam kiedyś na sieci, która upadła i szukałam jakiego forum i trafiłam na to. Na tym forum jestem długo od 2012. Tylko byłam pod innym nickiem, miałam kiedys moderatora , nawet J@. No ale pozniej losy sie moje inaczej potoczyły. Ale znowu powróciłam do mojego przystojniaka [ -_- ].

 

 

Rozumiem : ) Grasz na serwerze Only DD2, zgadza się? Czy chciałabyś w przyszłości osiągnąć nową rangę na forum, np. Administratora? Co sądzisz o serwerze? Nie nudzi Ci się wciąż ta sama mapa?

 

 

A gram sobie czasami. Nie, nie chcialabym byc administratorem, bo troche czasu na to trzeba poświecic. A ja niestety aż tak dużo czasu nie mam. Serwer bardzo fajny. Tylko szkoda,że czesto przepełniony i nie moge wejsc, bo niestety nie mam slota. Nie nudzi mnie ta mapa. Lubie ta mape i nigdy mi sie nie znudzi.

 

 

Rozumiem, jak wygląda Twoja praca jako Grafik? Czy jest Ona ciężka? Posiadasz dużo zleceń na forum? Co czujesz, kiedy wykonujesz jakiś avatar lub sygnaturkę, a użytkownikowi się Ona nie spodobała? Czy starasz się wykonać kolejną?

 

 

Akurat na forum jest troche grafików, że nawet jak ja nie zdąże zrobić zlecenia to jakic inny miły grafik je wykona. Zlecen jest czasami 1 , 2 na dzien. Zalezy od dnia. Jak wykonuje prace mam zawsze obawy , ze komus moze sie spodobac bo kazdy ma inny gust. Ja inaczej to postrzegam a inaczej oni. I czasami jest tak , ze musze prace jeszcze raz zrobic, bo np. nie podoba sie czcionka napisu. Do kazdej pracy sie przykladam ,zeby wygladaly estetycznie. Te prace sa tak jaby moja wizytówka. I to od nich bedzie zalezec jak inni uzytkownicy beda mnie postrzegac

 

 

Wychodzi na to, że graficy jak i redaktorzy mają podobne obawy i podobnie traktują swoją obecną rangę. Zadam Ci teraz ostatnie pytanie, jednakże proszę Cię, byś się nad nim zastanowiła.. Po odpowiedzi będziesz mogła odpowiedzieć swoich znajomych... apropo znajomych.. Z kim najlepiej się dogadujesz : D ? Bardzo Ci dziękuję za udzielenie wywiadu dla Kącika redaktorskiego cs-classic. Jeszcze raz życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym jak i "wirtualnym". Trzymaj się. Cześć : )

 

 

Najlepiej to dogaduje się z Buźką. Znam go troszke czasu. Ale tez dobrze dogaduje sie z Damiankiem. Tez dziękuje za wywiad.

 

 

Pozdrawiam i całuje Buźke , Damianka , mojego kolege Rafałka , Jelonka , Nessie i oczywiście miłego Pana Redaktora

 

Dziękuję za pozdrowienia, Pa : )

 

 

- Papa ♥

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad zniewalajacy a przedewszystkim Ciekawy , Plusik sie należy.

 

 

 

 

 

 

 

PS : Przepraszam , za błędy pisałem na tel.

Edytowane przez Srubson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

studium = szkoła policealna dla dorosłych, w której możesz osiągnąć tylko tytuł technika. ;) 

I z tego co wiem w wywiadzie jest dużo błędów stylistycznych. ^^ 

Co do "budowy" wywiadu nie mam zastrzeżeń, bo miło się czytało. :)

Edytowane przez Shanell
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studium = szkoła policealna dla dorosłych, w której możesz osiągnąć tylko tytuł technika. ;) 

I z tego co wiem w wywiadzie jest dużo błędów stylistycznych. ^^ 

Co do "budowy" wywiadu nie mam zastrzeżeń, bo miło się czytało. :)

Trzeba będzie popracować nad tymi błędami językowymi, bo popełniam je już od podstawówki :(

 

Dzięki komentarz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności