Skocz do zawartości

syska sie żegna:(


syska

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: syska

Powód rezygnacji: szkoła - matura -,-

Coś od siebie: No niestety tak musiało być... Ostatnio jestem rzadko na serwie bo po prostu nie mam czasu już grać :( oczywiście nie odchodzę na zawsze bo nie mogłabym was tak zostawić ale adminowanie muszę sobie odpuścić :) konto na forum zostaje i postaram się udzielać, steam również zostaje na komputerze więc przy okazji wolego czasu z chęcią zagram jakiegoś mixa lub mieszańca:) 

Jest mi bardzo smutno i wiem że będziecie za mną tęsknić bo drugiej takiej zajebistej Syski nie ma xD 

Pozdrawiam cały serwer FFA z cudownym opiekunem na czele - Damianem :) i ludzi z którymi zawsze jest gwarantowana beka-ShaDoW, Hajdzik, M3ntor, RewoX, Natalja, Kitol, Zoom, Polaczekkk, Never Give Up, Luffy ;) Trzymajcie się wszyscy i pilnujcie porządku :D Pozdrawiam ! :* <3 

 

ps. mam nadzieje że wrócę szybciej niż to napisałam xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wszyscy również mamy taką nadzieję.

Przecież to ja miałem odejść.. nie Ty :(

Dobrych wyników na maturzę Ci Życzę i mam Wieeelką nadzieję, że się niedługo spotkamy na serwerze czy ts :)

 

 

@Od Mentora:

 

Nie zgadzam się na odejście! Nie ma takiej możliwości. Liberum Veto i basta

Będę nękał Cię SMS'ami!

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syska noooo jak możesz? ;c nawet nie wiem co napisać :c ale życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym! I żebyś wpadła się powozić po Warszawie ;* tylko zajrzyj czasem na steam ;> papa & czekam na powrót! :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze tylko żebyś zdała ta maturę i żeby w życiu jakoś ci się powadziło  :******************************************************************************************************************************************************

 

 

PS: BĘDZIEMY CZEKAĆ NA WIELKI POWRÓT 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ooookej :D to wracam do gry a jak nie pójdzie mi na maturze to poproszę o twój adres zamieszkania :D

Okej, mam jeszcze jedno wolne miejsce w piwnicy :D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bez Spiny: Jak Syska tego przesłucha, to na bank zostanie. Ta piosenka ma w sobie to coś, nigdy czegoś podobnego nie czułem XDD. Zapraszam do odsłuchu, Sylwiu ^^. W dodatku ten teledysk, no po prostu cud, miód, orzeszki :O

Edytowane przez acE.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- w piwnicy ?! no wiesz co taka fajna dziewczyne w piwnicy trzymać! wstydziłbyś się sie xd 

 

Malcio piosenka świetna! :D wzruszyłam się xd i nie martw się na pewno mnie usłyszysz aż będziesz miał dość ^^

 

Hajdzik trzeba było się sprężać a nie tak się czaisz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syska no teraz mnie zasmucilas bardzo ale rozumiem bo szkola wazna jest ....

 

Mam nadzieje ze szybko sobie poradzisz z obowiazkami i bede miala wiecej czasu.

Masz jeden z najmilszych glosow jakie spotkalem i do tego jetes mega sypatyczna osoba :))

 

To duza strata  dla FFA dlatego moze najpierw jakis urlopik?? hehe

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie no bo serio zaraz wróce xd jest mi bardzo miło i żal mi was tak opuści :( Damian zobaczymy jak to będzie jak sobie jakoś rozplanuje dzień i znajdzie sie tam czas na grę to pomyśle nad powrotem :) ale to może za miesiąc albo dłużej.. żadna strata xd mój skill nie jest nawet przeciętnym skillem xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: szkoda tego admina ;/

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez Damian? NL/PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności