Skocz do zawartości

skarga na los ami


Zeun

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: 88|Petrus


2.Nick admina/gracza który zawinił: los ami

3.Admin/Gracz : los ami

4.Data i godzina: 23.09.2014 - 20:42:39

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

6.Opis sytuacji: no to cóż 2 graczy wyjechało że jestem odpałem , info nw z kąd , no-recoil itd wkracza "super bohater" los ami i ratuje reszte graczy od tego bym ich nie "zabił" , naprawdę super. Tylu adminów robiło ss'y ,sprawdzało mnie i było super, praktycznie bez żadnych problemów. Jeśli czegoś nw to idę się zapytać osoby znające odp na to pytanie ( do osoby kompetentnej) a nie wystrzelam odrazu perma za wbudowanego w klasę no-recoil'a.

No i z tego co wiem to ta klasa (Fatalerror) ma wbudowanego ograniczenie rozrzutu a nawet no-recoila(piszę tak bo Rybak tak napisał na say podczas gry znaczny czas temu). Nw ale Admini (w tym przypadku los ami )powinni coś wiedzieć o serwerze na którym są adminami. Jedyną możliwością obalenia jest tego wszystkiego co wyżej napisałem jest udowodnieni żę ta klasa nie ma wbudowanego no-recoila. 

Może skarga niepotrzebna no ale bez przesady.Po raz kolejny wychodzi nie znajomość tego admina z "życiem" serwera choć powód teraz był bardziej "normalny"i nie obrażający :)

Każdy się może pomylić

Edytowane przez Zeun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dostałeś bana za norecoila, to los ami popełnił błąd. Klasa FatalError faktycznie posiada ograniczony rozrzut. Poczekajmy na jego wypowiedź.

 

@edit

 

Proszę również o załączenie demka, ponieważ nie wiadom czy grales ta klasa gdy dostałeś bana, ale to juz chyba powinien zrobić los ami.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los ami ma obowiązek wstawic demko ale nie tutaj, ty powinnienes złozyc prosbe o ub i gdy zostanie rozpatrzona pozytywnie, wtedy złożyć skarge na owego admina. Narazie zamykam aby nie było niepotrzebnego spamu w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności