Skocz do zawartości

[UB] Autsajder


Autsajder

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Autsajder
Link do SSówhttp://www5.zippyshare.com/v/62206355/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : Autsajder 
==== Zbanowane IP : xxx.xx.xxx.xxx
==== Admin : Miko 
==== Powod Bana : Wstaw screeny na cs-classic.pl 
==== Wygasa : Nigdy ( od 09/24/2014 - 13 : 06 :

Serwer:  #8 Cs-Classic.pl [Only DD2]
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=84122

Edytowane przez Autsajder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W pliku są: demko na delikwenta, rozpiska demka + moje demko jako potwierdzenie flesha. 

 

1:02 - wyczekuje az model TT wyjdzie za skrzyni na podescie, model ledwo co podchodzi do krawedzi nie widać modelu i lecą przedwczesne strzały.

 

3:33 - "autsajder" jest na fleshu a jednak perfidnie patrzy na niego przez murek i odrazu celownik przy skakaniu modelu polecial na niego celownik a miał perfidne mleko.

( 3:32 w demku "Tymb" ) - PROSZE ZOBACZYĆ.Nic innego jak no flash. 

 

5:05 - nie mógł go widzieć iz zasłaniała głowa modelu przyjaciela... tak wiec dziwia mnie te strzały. 

 

23:04 - nigdy nie skanował tej skrzyni a tu nagle skanuje jak ktos za nia siedzi. 

 

23:08 - nie widac przejścia modelu na skrzynie, a ten jak perfekcyjnie skanuje ponownie na model.

 

24:28 - model sie wychyla, nie widać iż zasłania spadochron a ten w model strzela.

Edytowane przez Tymbarkowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdzie zacząłeś demko i nagrywanie mnie nie widać, że tego typa, który skampił się za skrzynią widziałem już wcześniej i tylko czekałem na moment, aż zza niej wyjdzie.. Drugi moment z fleszem co mialem uciekać, żeby typ słyszał moje kroki jak mogłem poczekać na to az mi flesz zniknie? A jakbyś zacyknięty troche był to na fleszu nie widać w która strone ma sie wycelowana broń. Myszki nie ruszałem dlatego zostało jak zostało. Gdybym miał anty flesza i wh zabiłbym go tak czy siak a nie siedział do momentu gdy skoczy mi na łeb. Pomyśl zanim znowu napiszesz jakąś wiązankę. Screeny mam czyste, czekam na wypowiedź admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności