Skocz do zawartości

ajmi - beel i ace


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ajmi

Link do SSów: -

Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : ajmi 

[AMXBans] Powod : ' http : 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 1209201 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' ' 

[AMXBans] =============================================== 

Serwer: - 


 

Rybak pisał że podobno csc nie prowadzi żadnej współpracy z BL/AC więc ban dziwny no ale ...

Banicja za to że moje demko zostało ocenione przez 2 typków na AC dot pl jako spalone ... lecz na BLU (Portal gdzie wydają werdykty ludzie z większym doświadczeniem i jeśli ktoś uważa inaczej udowodnię to statystykami xd) zdecydowana ogarnięta większość oceniła moje demko jako czyste i nawet jeden sędzia na AC uznał tak samo. (Dobra drużyna tam na AC jest każdy inaczej)

 


 


 

Na AC z tego co widzę sędziowie (Z TEGO SAMEGO PORTALU) troche mają inne zdania, inaczej oceniają to demko. jeden pisze że nie widać tam aima tylko WH i podaje akcje w których się słyszy WSZYSTKO i pisze tekst typu "nie mogłeś słyszeć" ... parodia XD

drugi jednak zobaczył tam ab ... no to jak to jest? który się myli?! interpretacja na AC jest różna, tak na prawdę każda możliwa sie tam pojawiła tzn 1:"dla mnie ub bez dwóch zdan" 2:"banuje za WH" 3:"aim perfidny" Haha ... zgrana ekipa :DDD fachowcy! xD

Na BL`u została oceniona mniej więcej jedno głośnie, jeden sędzia wydał werdykt jako pierwszy i według mnie zbyt pochopnie, za szybko, zresztą udowodniłem mu nawet "technicznie" że w tej akcji co podał nic nie było, reszta dała niewinny. Pomyślałem skoro jest w sumie 1:1 w tych portalach "anty czitowskich" czemu UBT nie miał by wydać ostatecznej decyzji? Chyba od tego on tu jest? czy nie? w końcu csc nie współpracuje z BL/AC ...

Tak demko z csc FFA ale jak brak współpracy to też i ich oceny nie powinno się brać pod uwagę? 

BTW: trochę smutno że dostałem bana bo ktoś ślepo ufa jakiemuś portalowi (który podobno ma gówno do gadania w związku z csc) zamiast samemu pomyśleć, oglądnąć demko albo właśnie dać i zaufać swojemu własnemu UBT, może się w nich nie wierzy? ;ccc  

 

Daje demo, podejrzane akcje, i moje wytłumaczenie tutaj jakby ktoś nie miał konta na ac/bl

Za takie demko dostać bana AHHH <3 to 3/4 graczy trzeba  po banować za słuchawki i strzelanie głów xD  


 

3:23 - Nie mogłeś go usłyszeć, wybucha he + zagłuszają strzały innych.

06:27 

8:55 - Nigdy wcześniej tak nie robiłeś.

Dodam też akcje 10:14 - Tutaj pomyłka modelu, bo to był Twój; nie chciałeś spalić / typowa próba krycia ;)

09:28 

10:58 - Fejkujesz sprawdzanie, ale gdy model podchodzi do długiej, wychylasz i go ubijasz. 

14:37 

16:34 - Reakcja, cofka... ta akcja jest spalona najbardziej =)

 

A to jak ja widzę to demko 

 

3:23 - nie ma żadnych strzałów to po pierwsze po 2 wyraźnie go słychać, jego kroki A PRZED WSZYSTKIM SPARAYA!! nie wiem jak ty go nie słyszałeś, słuchawki z biedrony? współczuje ...    Ta akcja mówi wszystko o poziomie oceny na AC ...

 

6:27 - (Ta akcja została uznana jako jedyna podejrzana na BLU) Taki przeskok widac tylko na HLTV, gdy bym miał demko swoje tzw POV wysłał bym i pokazał jak tak naprawdę ta akcja wyglądała, tutaj mamy lag/ścine HLTV które się zdążają BARDZO często, na HLTV nigdy nie będziemy mieć pokazane dokładnie jak ktoś strzela, zawsze będzie trochę inne. Zresztą jeśli taki jest aimbot to by ciągle tak pestkowało, jeszcze z takim fovem. Jakby to był aimbot to takie coś by się ciągle powtarzało a się nie powtarza, czemu? :)

 

8:55 Nie robiłem bo może nie wiedziałem że jest awp?! słychać wyraźnie AWP tam na środku po prawej jak byłem w trupie, więc zacząłem fejkowac bo może strzeli? i wtedy wyjdę? nie wiem możne miałem wybiec po prostu i dostać z AWP nawet jak wiem że tam jest?

 

9:28 no nie wiem ... xD normalne strzelanie z glocka 

 

10:14 model mi się pomylił ale jak ct wyszedł a dlatego że było trochę paniki po tym jak zabiłem TT -.- nie pomyślał bym że ktoś z CT mógł tak by jeszcze byc jak TT już na długiej strzelali ...

 

10:58 mój wyszedł z gali respa mojego sprawdzałem paka leży na długiej no to gdzie jest największa szansa że koleś będzie ? i nie sprawdzałem tylko miałem zamiar isc na długa pod anarchie, bo co miałem ze sobą robić?? jak byś ty się zachował afkował na bs kiedy to jest FFA ? szedł na gale gdzie już był twój i przybił piątkę ? mnóstwo razy każdy miał podobną akcje ...

 

14:37 Też zwyczajna bania ... xD o co chodzi? to jak wy strzelacie po kostkach? czekacie az sam typek wejdzie pod celownik? ;O hmm ... HS taki jak tu www.youtube.com/watch?v=wVWpGO--ugg 1 kill  ^^

 

16:34 Typków tam widać o wiele wcześniej na wh to czemu miał bym niby tak reagowac jak bym dopiero przed tym wejściem zobaczył? ale whatever, zresztą SŁYCHAĆ strzały z długiej/anarchi, więc tam idę tak ? A że cofnąłem dlaczego? bo po zmianie USP z m4 nie miałem naboi i zacząłem przeładowywać przed wejsciem do anarachi COO potwierdza fakt że przeładowuje AAA że to jest HLTV normalnie przeładowywania nie widać, możemy reload`a zobaczyć na kamerce która pokazuje mój model :) a chyba bez broni, kiedy wiesz i SŁYSZYSZ że tam ktoś jest nie wejdziesz ? również chyba jak zaczynasz reload`a chowasz się gdzieś dopiero potem wychodzisz, ja dokładnie tak zrobiłem -.- 

+ że wychodzę na model ...  zawsze jak wchodzę do anarchi wychodzę z celownikiem na to miejsce, tzn tak na koniec lewego boku skrzyni albo tuż obok tak jak w 7:09, 15:45 a to że dłużej trzymałem celownik w tamtym miejscu tylko dlatego że czekałem aż reszta CT wejdzie najpierw. Po wejściu do anarchi to już słyszałem ze tam koleś jest bo strzelał to wyszedłem praktycznie na model

 

Nie wiem czy bd grał na csc i tak czy siak, ale po co mam mieć jeszcze bardziej czerwony SID ? xD

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, troszkę niesprawiedliwe, że graczy nie można banowac za ac i bl a adminów tak. Czy jakby Dawid był zwykłym graczem, dostałby bana? Rozumiem zawiesić funkcje ale, ze ban... 

 

Druga sprawa demo jest czyste. PROSZE WSKAZAC MI AKCJE, KTORE SA SPALONE. Na blacklisted pracuje wiele bardziej doświadczonych członków. Na ac mam wątpliwości. Same statystyki Kay'a czy jakoś nie świadczą, ze jest mistrzem. Także, poproszę o dowody dla których Dawid ma nie dostac ub. Poproszę również o wypowiedz opiekunów FFA. Nie bede czekać w nieskończoność, ponieważ dla mnie sprawa jest jasne, Dawidek został skazany za niewinność. A osoby, które twierdzą inaczej niech podadzą dokładne dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czy was doszczętnie porąbało?

Co jest wpisane w IP serwera: http://www.anticheat.pl/zgloszenie,17170?
Podpowiem, IP FFA, więc zgodnie z zasadą dostał bana i u nas.

Banować nie możecie, ale jasno było powiedziane, że jeżeli ktoś zostanie zgłoszony z naszych serwerów to ma bana. W IP serwera jest podany FFA, więc kolega grał na FFA i stąd to demko, wiec to tak jakby cisnął odpalony na FFA i ktoś go wrzucił tu i dostał bana.

Druga sprawa demo jest czyste. PROSZE WSKAZAC MI AKCJE, KTORE SA SPALONE. Na blacklisted pracuje wiele bardziej doświadczonych członków. Na ac mam wątpliwości. Same statystyki Kay'a czy jakoś nie świadczą, ze jest mistrzem. Także, poproszę o dowody dla których Dawid ma nie dostac ub. Poproszę również o wypowiedz opiekunów FFA. Nie bede czekać w nieskończoność, ponieważ dla mnie sprawa jest jasne, Dawidek został skazany za niewinność. A osoby, które twierdzą inaczej niech podadzą dokładne dowody.

"Doświadczenie" na pewno

Tacy tam specjaliści, że "o ja". Dla mnie BL to największy sprzedajny serwis, ta korupcja i znajomości, które jeszcze  rok temu tam były to chyba nawet nasz polski rząd przewyższają.

Zresztą ja tutaj nie widzę ani trochę obiektywizmu, na tamtych forach tym bardziej. Jak mam cię traktować poważnie skoro bronisz go jakby był naprawde odpalony, a ty za wszelką cenę starał się go ratować? Piszesz o sprzęcie, o godzinach, a one nie są wyznacznikiem tego czy ktoś jest dobry czy nie. Brakuje jeszcze tego byś powiedział, że sobie okulary z WH kupił i to nie jest czit.
Tak brzmisz i dlatego nikt nie traktuje cię poważnie.

 

Będzie poważny werdykt, pogadamy. Na razie niech poczeka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności