Skocz do zawartości

Skarga los ami


KoKaiNa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zgłosić skargę na admina CoD MoD'a 350 lvla los ami

 

1.Twój Nick: ROGELIO THE PUB

2.Nick admina/gracza który zawinił: los ami
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: Około 21:30
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://forum.cs-classic.pl/topic/24350-haha-jak-to-d-pro%C5%9Bba-o-ub/ Taki może być? :D
6.Opis sytuacji: Grałem sobie spokojnie na CoD MoD 350lvl i nagle widze orientuj się (nawet nikogo nie zeskanowałem ani nic takiego) Dostałem ssy i w końcu je wstawiłem ( po 5 minutach były ) dostałem UB od Jelon'a i wbiłem na serwer i dostałem bana AB,  zanim takie coś zrobi może zajrzał by na forum czy nie wstawiłem ssów? Przyczyny ssów też nie znam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze patrzalem amx i byl tak aktywny ban jezeli dostales ub to przepraszam za pomylke

 

To jest trochę dziwne, ponieważ kokaina wszedł na serwer po tym jak dostał UB a to zapisuje się od razu, więc powiedz szczerze ... nawet nie sprawdziłeś amxbans ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczeze sprawdzilem pisalo weszlem zaraz po tym jak wszedl na serw

albo nie wszedłeś, albo nie ogarniasz i to było w wygasłych a Ty pomyślałeś, że aktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to już od pewnego czasu nie ogarnia: albo zły powód bana daje albo gdy ktoś zostaje sam ze swojej drużyny na mapie to bana na 30 min albo nie zna klas ,doszukuje się bezpodstawnie hack'ów, ogólnie to najpierw coś zrobi a później myśli jeśli wogóle ...  itp

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo skad wiecie czy sprawdzilem czy nie jezeli nie wiecie to nie piszcie nie poctawnie ogarnieci gracze sie znalezli umiecie tylko oskarzac i skargi pisac nic pozatym jezeli nie umiecie g=rac uczciwie to jest wasza wina jest regulamin stosujcie sie do niegoa nie pozniej sie dziwicie ze bana dostajecie i skargi piszecie za bele co stosowanie sie do regulaminu i by nie bylo tego  

 

 

Najleprze jest to ze pisza o mnie admini ktorzy mnie nie znaja nawet  nie probowali pisac ze mna na oczy sie nie wuidzielismy nie poznalismy ale jestescie tacy madrzy ze potraficie tylko dukac jak papuszki pozdro 

Edytowane przez los ami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bony jak dzieci czepiają się o byle gó**o jak mówi że jak sprawdzał to gracz był na aktywnym to był. Zeun nie tylko on daje bany po 30 min tylko każdy od nas więc o to się nie czepiaj. Zresztą jak by się nie nadawał na admina to ty by go nie dostał,a jak widać dostał więc się nadaje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@los ami

 

Po pierwsze ortografia i interpunkcja, napisanie poprawnego zdania to nie wieli wyczyn, może dla Cb tak, ale postaraj się trochę...

 

Nie broń się już bo się jestem w 80% pewny, że nie sprawdziłeś amx'a i w podaniu o admina błędnie podałeś wiek... tutaj mogę się mylić, ale z charakteru nie wyglądasz na więcej niż 14 lat... Bykuu proszę Cię nie broń go bo gdybyś sam od 1 admina dostał 3 razy ssy to byś go chyba powiesił... dobra już nie będę drążył tematu czekam na opinie innych graczy... Pozdrawiam

 

@EDIT

 

Admin także rzadko wchodzi na forum z tego co widzę, admin powinien mieć dużo aktywności na forum, admina ma już dłuuuuugii czas, a nie ma nawet 1 dnia na forum...

Edytowane przez KoKaiNa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hallo skad wiecie czy sprawdzilem czy nie jezeli nie wiecie to nie piszcie"przepraszam cie,jesli sprawdziłes amx to po co mu dałes bana za AB?chyba pisało w amx ze gracz jest odbanowany(bany wygasłe)
"
Admin także rzadko wchodzi na forum z tego co widzę, admin powinien mieć dużo aktywności na forum, admina ma już dłuuuuugii czas, a nie ma nawet 1 dnia na forum..."no to tez teraz zauważyłem  a on tylko chyba wchodzi jak jest na niego skarga:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bykuu proszę Cię nie broń go bo gdybyś sam od 1 admina dostał 3 razy ssy to byś go chyba powiesił

Na taką sytuację też chyba możesz napisać skargę tj. za bezpodstawne banowanie. Rozumiem 2x ss'y od tego samego admina, ale za 3 razem moim zdaniem powinno być już chociaż demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiecie tylko oskarżać admina o różne rzeczy ale jak np nie robicie celi i dostajecie bana na 30min to potem jest "jakim prawem przecież nic nie zrobiłem" właśnie nic nie robicie oprócz oskarzania. Jeśli admina ma podstawę do nadania bana to mu daje najwidoczniej w amx miał jeszcze bana aktywnego. Na innym serwerze nie było by takiej opcji że jeśli dana osoba wejdzie na aktywnym banie to potem będzie mógł grać jak wstawi ssy bo dostaje perma i musu czekać do resetu amx jeśli taki jest -.-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaina po pierwsze naucz sie sam pisac potem zwracaj uwage starszemu dzieciaku !!!! po drugi przeprosilem bo tego kultura wymaga w amx bylo aktywny jezeli nie wiezycie to h... mnie to j... !!! wasza sprawa nie jestem w sadzie by tlumaczys sie przed bele kim do tego bez kuiltury a ponadto na wypominki to na cmetazrz tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Netia

 

Tutaj nie chodzi o to, czasami daje słuszne bany za to, że ktoś nie wykonuje celi, ale nie o tym mowa, a tak właściwie, jeżeli gracz dostaje UB to od razu jest dodawane do amx bans, że ban wygasły... nie, że po 5 minutach dopiero tam się znajduje tylko jak admin daje UB to automatycznie napisane jest ban wygasły, skarga według mnie jest jak najbardziej słuszna... wiele osób skarży się właśnie na los ami lecz nie każdemu się chce pisać skargi... Nie ma tu nic do gadania dodatkowo admin nie ma steam... Tak wynika z tego co pisał przy podaniu na admina :] 

 

Admin powinien zostać ukarany bądź w ogóle odebrany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma steam/ns do tego? Ile razy trzeba wam tłumaczyć ze serwer jest ukierunkowany na na... Co do skargi, wg. mnie upomnienie wystarczy, po co odrazu zabierać uprawnienia dobremu adminowi? A co do skarg to większość z nich jest bezsensowna...

 

@edit

 

Chciałem jeszcze nawiązać do twojego jakże wyrafinowanemu poslugiwniu się j. polskim. Mówisz, ze on robi głupie błędy, a sam nie znasz podstaw gramatyki (niewielki pisze się razem.), nadajesz inteligentny styl wypowiedziom dzieki, czasami, bezsensownemu stawianiu przecinków. Na dodatek nie wiesz chyba czym są synonimy (wyrazu "forum" uzyles w 1 zdaniu aż 3 razy...). Proszę wiec, przestań udawać mądrego poloniste, bo mnie to osobiście śmieszy .

Edytowane przez Shikkibane
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shiki

 

No tak, niby z polskiego nie jestem jakiś dobry, ale skoro on twierdzi, że ma 27 lat no to taki z polskiego to nie byłby na 100% :) przynajmniej nie gubił by wyrazów mam 12 lat tak jestem jeszcze młodym smarkaczem, a on? W podaniu a admina pisał, że ma 27 lat, a jak zapytałem go kiedyś o wiek na serwerze napisał, że ma 16 lat.... więc przepraszam, za kłamstwo przy podaniu o admina to już powinno coś o nim świadczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, skoro przeprosił to po co ciągniecie temat? Był juz przypadek, ze nie pokazało ub w amx bans. Macie dowód, ze nie spojrzał? Nie, to po co dajecie bezpodstawne oskarżenia. Kokaina, nie wiesz ile ma lat.. Możliwe, że odpowiadając Tobie żartował, a błędy każdemu sie zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze KoKaina jezeli dostałes 3x ss'y od niego, juz powinnien dostac pierwsze ostrzezenie o ile dobrze pamietam cos z ilosci ssów -_- mowił.

Po drugie nie ma sie nawet co wypierac ze nie sprawdziłes amxbans, poniewaz po 1 sek po odbanowaniu ban juz jest wygasłych wiec twoje teoria nie ma o nic oparcia.

Nie wiem co z tym zrobi Rybak / -_- ostrzezenie 1/2 napewno sie nalezy .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie ogarniasz to nie ogarniaj ale mowie co pisalo na h... mam klamac boze co za dzieci!!!! masakara z wami naprawde zachowujecie sie jak bym wam rodzine wystrzelal cala poprostu jestescie smieszni i tyle PISALO W AMX AKTYWNY WIEC DALEM BANA ja sprawdzam za kazdym razem to ze wy twierdzicie co innego to chyba sami posobie wiecie????......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności