Skocz do zawartości

Admin Wornik nr2


WoRniK.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:WoRniK


2. Imię:Wojtek


3. Wiek:15


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):10


5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


6. Składka (Tak/Nie):Tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/WoRniK./193.33.176.143:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Cześć mam na imię Wojtek mam 15 lat chciałbym zostać adminem bo już tam byłem ale popełniłem mały błąd którego teraz nie zrobię jestem aktywny na serwerze ale w aktualnym czasie miałem rękę złamaną więc dlatego mogliście mnie nie widzieć na serwerze mam nadzieje że wam pomogę i nie powtórzę tego błędu ;) Pozdrawiam Wojtek.


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2,3 godziny :D normalna stawka xd


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):południe po szkole no ogl 14 15 19 do 22 coś około


12. Staż w grze counter strike 1.6 : 6 lat


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak jak mówiłem byłem tu i gdzieś indziej 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak 

+ Rozpisany 8pkt 

+ Amx

+Składka

+Mikrofon pierwszy admin który bd miał micro xD

+Staż 

+ Wiesz co to GT nie tak jak inni ;) 

 

Co tu więcej gadać a ten mały błąd tak jak piszesz tutaj jest tylko błędem ta się to naprawić przecież to że dał komuś bana przez przypadek to nie znaczy że trzeba go skreślać i się zachowuje się jak jeden użytkownik nie dostał adma to go nie było już na serwie z tydzień a wornik ma usprawiedliwienie to na tyle z mojej Strony WIELKIE TAK !! 

 

Pozdrawiam Placeg <33 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności