Skocz do zawartości

Ban za nadużywanie Svipa


buszman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie..

 

Mam kilka aluzji dotyczących banowania użytkowników z Super vipem , mianowicie..

 

w regulaminie jest wzmianka o tym że przez 30 sekund można strzelać potem należy zrobić przerwe 5 sekund.. wybaczcie, ale nie bede siedział i grał ze stoperem... zdażyło się to już nie pirwszy raz że zostaje zbanowany za nadużywanie super vipa, którego tak naprawdę nie nadużywam... staram się przestrzegać zasady.. ale za każdym razem zostaje zbanowany....  nie wiem czy na demką jakieś fatum wisi czy co.. widzę że niektore provipy strzelają bez przerw, i nikt za to nie dostaje bana.. aha jeszcze jedno .. czemu wasi admini jak banują podają przyczynę "Ogarnij Vipa" bądź "ogarnij regulamin Svipa" bądź samo "vip" ja gdy widzę że zostaje zbanowany z powodu "ogarnij vipa" to aż mnie krew zalewa.. gdzie kompetencja waszych adminów??? ale w sumie czego się spodziewać jak ludzie tu którzy sa opiekunami serverów mają średnią wieku 20 lat..... wybaczcie jeżeli kogoś uraziłem i zastanowił bym sie aby troche zmienić ten regulamin, pod względem super vipa.. bo nie po to płacę pieniądze żeby mieć jeszcze jakieś ograniczenia...

 

Pozdrawiam Buszman :)

 

ps.

 

Miłej gry! ja niestety nie mogę ponieważ zostałem zbanowany przez waszych super Adminów!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałeś za walenie w zm przez ponad 30 s tylko za wbicie innemu svipowi do kampy 

1.12 W kampie może być tylko jeden PRO VIP
 
nie wiem czy to specjalnie czy nie zauważyłeś go nie moja sprawa , pisał jeszcze specjalnie na u@ że tam wbiłeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz spójrz na sytuacje  z drugiej strony; jesteś zombie i chcesz wejść do Svipa, do kampy, który strzela ponad 30sec. wyobraź sobie, że to nie jest takie łatwe.

Dlatego ludzie tak często sprawdzają Svipów, żeby się ich pozbyć z serwera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buszman zastanowił bym sie aby troche zmienić ten regulamin, pod względem super vipa.. bo nie po to płacę pieniądze żeby mieć jeszcze jakieś ograniczenia...

 

Pozdrawiam Buszman :)

 

ps.

 

Miłej gry! ja niestety nie mogę ponieważ zostałem zbanowany przez waszych super Adminów!

__________________________________________________________________________________________-

 

 

 

 

To mnie rozwaliło Buszman to po co kupowałes pro vipa jesli wiedziałes ze bedziesz je miec ? Stosuj sie do regulaminu i po sprawie. Jest bez sens zmieniania regulaminu bo jednej osobie sie nie chce robic przerw w strzelaniu, bo za dużo wydał zeby miec ograniczenia. Czlowieku ogarnij sie.

Edytowane przez SeQu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Buszman zastanowił bym sie aby troche zmienić ten regulamin, pod względem super vipa.. bo nie po to płacę pieniądze żeby mieć jeszcze jakieś ograniczenia...

 

Pozdrawiam Buszman :)

 

ps.

 

Miłej gry! ja niestety nie mogę ponieważ zostałem zbanowany przez waszych super Adminów!

__________________________________________________________________________________________-

 

 

 

 

To mnie rozwaliło Buszman to po co kupowałes pro vipa jesli wiedziałes ze bedziesz je miec ? Stosuj sie do regulaminu i po sprawie. Jest bez sens zmieniania regulaminu bo jednej osobie sie nie chce robic przerw w strzelaniu, bo za dużo wydał zeby miec ograniczenia. Czlowieku ogarnij sie.

 

sam się ogarnij małolacie!!!! jaki regulamin??? wchodząc na server nie ma zadnej informacji o regulaminie! ja nie wiedziałem kupując pro vipa że bede miał jakies ograniczenia... widać że jesteś jednym z tych którzy nigdy nie mieli i nie beda mieś svipa bo ich nie stać.!!

 

Adios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat się pomyliles kupiłem sobie pro vipa za własne pieniądze a nie w porównaniu do cb :) Co mnie obchodzi ze się nie interesujesz regulaminem, łamiesz go masz bana proste.

Malolacie ? Sądząc po twojej wypowiedzi wnioskuje ze masz maksymalnie 12 lat.

Edytowane przez SeQu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

sam się ogarnij małolacie!!!! jaki regulamin??? wchodząc na server nie ma zadnej informacji o regulaminie! ja nie wiedziałem kupując pro vipa że bede miał jakies ograniczenia... widać że jesteś jednym z tych którzy nigdy nie mieli i nie beda mieś svipa bo ich nie stać.!!

 

Adios

Takie małe sprostowanie, regulamin jest tqki sam od początku, nieznajomość go nie oznacza, że masz go nie przestrzegać. To tak samo jakbyś dostał bana za czity i powiedział, że nie znałeś regulaminu, więc należy ci się ub. Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin, a pro vip jest zachcianka graczy, nie moją.

 

Pisałem przez telefon, za błędy przepraszam.

 

Temat zamykam bo był walkowany setki razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności