Skocz do zawartości

Admini


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zwrócić uwagę na nadużywanie y@. Nie służy do witania się z każdym z osobna. Dodatkowo te bindy z celami. Ludzie, wejdzie 4 adminów i każdy swoimi bindami zaczyna spamować o cele przy 3 zombiakach. Zamiast rozmów o duperelach z graczami na zwykłym "y" nie wiem po jaką cholerę używać "y@". To naprawdę już zaczęło irytować i proszę o zwrócenie na to uwagi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli teraz znajdę w logach głupie wiadomości na tyn waszym "y@" to admin, który to pisze po prostu wyleci, to samo z tymi waszymi bindami.

Od razu wylatuje, nie ma ostrzeżeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje co by bylo gdyby dostal flagi do ustawienia map lub do admin menu trybow , tak samo z respieniem ludzi na multi jak padna z pipa co to ma byc xd

Edytowane przez iss9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha nie mogę z tego co ilonka dała hahahahaha ! Ale tak serio... niech reszta adminów i graczy z sieci cs-classic zobaczy jakich mamy ogarniętych adminów xDD (nie tyczy się to wszystkich :D )

Następna sprawa.

Karol ja nie będę teraz trząsł portkami z tego powodu co napisałeś, od roku używam swoich bindów i nadal będę. Z tym że ja nie nadużywam ich tak jak paru adminów z zmmod. 

Następna sprawa tyczy się to paru adminów !

Zamiast wbijać na server i z każdym po kolei się witać na y@ to zostańcie na spect i poogarniajcie..... sytuacja z wczoraj szanowny SiD ADMIN SERVERA, OGARNIĘTY I TE SPRAWY ! już opisuję sytuację mapa zm_restart_v3 jestem ostatni żywy human biegam tam na górze, goni mnie z 10 zm na dole niebieska podwójna kampa wolna , skaczę na dół wbijam widzę w kampie siedzi ZM ADMIN SiD, NIE RUSZA SIĘ! Więc idę obok, i nagle ciach zabija mnie... i na u@ piszę że on był na zw i dlatego kampił w kampie jako zm hahahaha kpina... Ogarnięty admin pomyślałby i poszedł by na spect jeżeli by musiał zw (z tego zajścia świadek Ruskie, on również mu zwracał uwagę).

Następna sytuacja.

Również mapa zm_restart_v3 na serverze razem ze mną jest 3 adminów. ludze skanują wyzywają i td i żaden admin nie reaguję musiałem ja rozdać kolejkę 5 banów... bo łaskawię żaden dupy kurwa nie ruszy i nic nie robi...

Więc na koniec takie pytanie. po co wam admin zmmod???

Do pisania na say@?

do popisania się przed kolegami na serverze?

Nie rozumiem...

Pozdrawiam.

 

 

@edit dodam jeszcze. że był czas gdzie na serverze adminami byli ja,ilonka i dawcio. trzech adminów i server byl bardziej ogarnięty niż teraz. (Bez urazy DarkAngel, ty jesteś dobrym adminem który dobrze wykonuje swoje obowiązki).

Edytowane przez I3lu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bf2 jest coś w stylu, że gdy admin jest na okresie próbnym to po tym tygodniu czy paru dniach jest temat, w którym można wypowiadać się na ich temat, czy dobrze pełnią swoje obowiązki i czy mają ewentualnie zostać. Myślę, że było by to tutaj bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odwołać się do tego co napisał 3lu. Przed tym jak poszedłem afk napisałem (poinformowałem), że idę zw na chwilkę. Każdemu może się zdarzyć, to było dosłownie 30/40sec. Natomiast masz racje, że powinienem pójść na specta. Mój błąd i przyznaje się do tego. 

Edytowane przez SiD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na specta stanac obok kampy i tam stac afkiem by nie blokowac , tak jak dzis gosciu wyrwal bana za cele bo nie umial wyjsc z kampy przez ponad 40 s z kampy ^^

 

Dodac range admin testowy na forum i ustawic w admin roomie dzial do tego by omawiac czy sie sprawdzil czy tez nie i wtedy ostateczny werdyk

 

 

Dzieki za opinie ze byc dobry ;)

 

Ps -_- dostane kiedys flagi na vote i zmieny map ;>

Edytowane przez iss9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać, ale już jakiś czas temu pisałem, żeby przerwać na razie rekrutacje na adminów, bo jest ich za dużo.

Jeszcze trochę i pół serwera będzie z adminem biegać.

Proponuje zrobić małe czystki, zostawić z 3-5 ogarniętych adminów i mieć spokój.. a rekrutację na razie zamknąć i zobaczyć co się będzie działo na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zacznijmy od tego, że "płaczu" nie kierujmy do mnie tylko do siebie. Nie muszę przytaczać każdej z waszych opinii w podaniach, bo możecie sprawdzic to samo. Skoro dajecie na TAK i argumentujecie swoją wypowiedź w podaniu gracza to potem nie płaczcie do mnie, że to ja wybrałem złych skoro sami byliście na tak.

TO jest czysta hipokryzja.

 

Żaden z tych adminów nie był wybrany na próbę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nigdy nie wiadomo kto kłamie w podaniu c;, tu nie chodzi o pretensje do kogokolwiek tylko chociaż w części o uniknięcie takich sytuacji w przyszłości :D. Można by następnym razem dawać admina na "próbę" i skonfrontować opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mówię, że jest za dużo adminów i tyle...

Dodałabym, że tylko o określonych porach jest za dużo. Bo późnym wieczorem to tylko 3lu mi się udawało spotykać czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałabym, że tylko o określonych porach jest za dużo. Bo późnym wieczorem to tylko 3lu mi się udawało spotykać czasami.

 

Gdy gram rano również nie widzę zbyt wielu adminów na servie. To, że często spotykamy się po południu i na servie jest wtedy kilku adminów, to wcale nie znaczy, że jest nas za dużo. 

Edytowane przez SiD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie DarkAngel powinien mieć flagę wcześniej odemnie .

Za dużo czy za mało o tym bd decydować h@ tak ? Najlepiej by było gdy by serwer zmieniał sam mapki i jak wspomniał elu admini mieli vote do zmieny mapy bo zawsze może się trafić mapa : za duża/za mała.

Edytowane przez Ruskiee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo czy za mało o tym bd decydować h@ tak ?

 

A jak często widzisz h@ na serwerze?

Nie wchodzi więc nie widzi co się czasami dzieje..

Ja tylko mówię, aby na razie zamknąć rekrutację i trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności