Skocz do zawartości

Wywiad z Haq~ - Gracz bez pasji, ale za to z jakimi zainteresowaniami!


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692469__haq.png

 

Redaktor: S}{aDoW

 

 

 

 

Gość: Haq~

w9zpc7.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/7586-haq/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. To już kolejny wywiad w naszym kąciku redaktorskim. Z kim Tym razem? Otóż gościmy Administratora BF2 - Haq~. Cieszę się, że coraz więcej osób jest zainteresowanych wywiadami i zgłasza się by je udzielić. Powiedz Naszym czytelnikom; Jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

Mam na imię Kamil. Mam 15 lat i pochodzę z niewielkiej wsi Krzyżewo około 30km od Białegostoku.

 

Co możesz opowiedzieć o swojej miejscowości? Czy znajduje się w niej coś ciekawego?

 

Miejscowość jest mała, ale bardzo urozmaicona. Mamy nowe boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i tenisa. Jest też szkoła średnia, która niestety upada.

 

Wielka szkoda. Masz 15lat czyli jeszcze jesteś uczniem gimnazjum. Do jakiej szkoły planujesz pójść po jego ukończeniu?

 

Tak, właśnie chodzę do ostatniej klasy gimnazjum, a po jej ukończeniu planuję iść do liceum.

 

O jakim profilu? Które przedmioty Cię najbardziej interesują i dlaczego?

 

Profil, który mi się podoba to matematyczno geograficzno informatyczny. Interesuję sie tym od dziecka, mając 4 lata umiałem mnożyć i dzielić z geografią i informatyką też idzie łatwo, więc chce rozwinąć swoje zainteresowania.

 

Rozumiem. Czym się natomiast interesujesz? Co lubisz robić w wolnych chwilach? Czy masz swoją pasję?

 

Od niedawna zainteresowałem się różnymi sportami i często je oglądam w tv. Wolne chwile spędzam na forum lub serwerze albo idę z kolegami na boisko. Nie mam pasji ;c

 

W takim razie musisz jakąś jak najszybciej znaleźć! : ). Które ze sportów najbardziej Ci się podobają? Którym drużynom kibicujesz?

 

Podoba mi się piłka nożna i kibicuje Barcelonie. Siatkówka też jest fajna i bardzo chciałbym, żeby Polacy wygrali Mistrzostwa. Od czasu do czasu oglądam wyścigi i snookera, lecz w tych sportach nie mam swoich faworytów.

 

Co podoba Ci się w Snookerze? Wiem, że wiele osób uważa to za bardzo nudny i przewidywalny sport. Czy możesz coś o tej dyscyplinie powiedzieć w taki sposób, by przekonać do niej innych?

 

Snooker mnie zainteresował tym z jaką precyzją zawodnicy wbijają bile. Nigdy nie można przewidzieć co się stanie. Czasami to szczęście wybiera kto wygra. Zagrajcie sami, a zobaczycie że to naprawdę fajne

 

Czy miałeś już okazję grać w bilard? Grałeś sam czy z kolegami? jak Ci szło?

 

Miałem okazję zagrać. Niedaleko od mojej wsi znajduje się Pizza Club, w którym można zagrać. To tam zaczęła się moja przygoda z tą grą. Zawsze gram z kolegami. Jak na początkującego nie było najgorzej.

 

W takim razie gratuluję, bo ja mimo oglądania mistrzostw nie wiedziałem jak trzymać do końca kij : D. Czy masz już plany na przyszłość? Gdzie chciałbyś pracować?

 

Dużych planów nie mam. Chciałbym dostać taką pracę, żeby utrzymać rodzinę i odłożyć pieniądze na mega wakacje dla rodziców bo Oni nigdy nigdzie nie byli z powodu pracy na wsi. Na pewno chciałbym być pracownikiem biurowym.

 

Rozumiem. Dokąd planujesz wakacje dla rodziców? Do jakiego kraju? Gdzie sam chętnie byś się udał by odpocząć przez 2tygodnie?

 

Wakacje dla rodziców najlepiej, żeby były po całym świecie, ale to się raczej nie uda, więc planuję ich wysłać do Hiszpanii. Sam chętnie bym poleciał gdzieś w bardzo egzotyczne miejsce. Na wyspę czy coś w tym stylu.

 

W takim razie życzę Ci powodzenia. Co wziąłbyś obowiązkowo na wakacje? Książkę? Laptopa? Wolisz na wakacjach odpoczywać czy w spędzać je w sposób aktywny - zwiedzając?

 

Na wakacje wystarczyłaby dziewczyna i pieniądze. Najlepsze wakacje są wtedy gdy się zwiedzi dużo fajnych miejsc, ale też poświęci czas na rozrywki i odpoczynek.

 

Rozumiem, że masz już swoją dziewczynę, zgadza się? Jaka ona jest? Co Ci się w niej najbardziej podoba? W jaki sposób ją poznałeś? Czy miałeś trudności w trakcie pierwszej Waszej wspólnej rozmowy?

 

Tak mam. Jest Ona bardzo miła, ładna i przyjemnie się z nią spędza czas. Najbardziej mi się podoba to, że jest w stosunku do mnie szczera i zawsze można pożartować. Poznałem Ją w szkole dzięki przyjaciółce. Trudności jak zawsze były. Na początku nie mogłem wydusić normalnego zdania, ale z czasem było coraz lepiej :3

 

Czy macie wspólne zainteresowania? Lubicie razem oglądać filmy? Jeśli tak, to jakie? Czy masz swój ulubiony tytuł?

 

Lubimy obejrzeć film, ale bardziej wolimy spędzić czas na rozmowie. Zawsze znajduje się jakiś wspólny temat. Najbardziej podoba mi się seria Szybkich i Wściekłych.

 

a jak wygląda sytuacja z muzyką? Czy macie podobny gust muzyczny? Czego najczęściej słuchasz?

 

Słuchamy każdego rodzaju muzyki. Nie mam rodzaju, którego słucham najczęściej tylko słucham co wpadnie w ucho

 

W porządku, przejdźmy do standardowych pytań użytkowników forum. Jak wyglądały Twoje początki w Counter-Strike 1.6? Na jakich serwerach grałeś? Jak odnalazłeś Nasz BF2? Dlaczego postanowiłeś zostać?

 

Grę w Counter Strike 1.6 zacząłem u kolegi gdy zobaczyłem jak On gra. Z serwerów na których grałem pamiętam Cod Mod. BF2 odnalazłem po powrocie na sieć. Wcześniej grałem na FFa a na sieć trafiłem przez cod mod'a 350. Postanowiłem zostać gdyż jest to najlepsza sieć w mojej karierze. Wszystko jest dobrze zgrane i niema tu chaosu jak bywa na innych sieciach.

 

Dlaczego już nie grasz na FFA czy na Cod Mod 350lv? Co Cię zainteresowało do tego stopnia w BF2, że postanowiłeś przy nim zostać i zrezygnować z innych serwerów?

 

Przez długi czas grałem na Cod Mod'ach i znudziło mi się ciągłe wbijanie lvl'ow więc zmieniłem serwer na FFa. Miałem tam admina jednak go straciłem gdyż miałem przerwę w grze i nie miałem jak napisać postu o nieobecności. Wróciłem na sieć i trochę się wstydziłem wrócić na FFa i mieć kontakt z Damianem. Przepraszam Cię Damian, że taka sytuacja miała miejsce. Z tego powodu szukałem innego serwera na tej sieci bo sieć naprawdę jest mega dobra. W oczy mi się rzucił serwer BF2 i zacząłem tam grać. Później udało mi się uzyskać rangę Admina z czego się bardzo cieszę.

 

O rany.. myślę, że Damian Cię zrozumie i znów będziesz mógł spokojnie pograć na FFA. Zauważyłem, że od teraz BF2 posiada stały cykl map, prawie jak FFA. Jak Ci się podoba ta zmiana? Czy dzięki niej jest więcej graczy? Jak wygląda tam u Was sytuacja z oszustami? Wiele musicie banować graczy?

 

Na FFa wchodzę od czasu do czasu. Zmiana na cykl map bardzo mi się podoba, bo często było tak, że gracze brali mapę jaką popadło, a później pisali żeby zmienić. Z tego co zauważyłem to graczy przybyło co jest bardzo dobrą informacją. Oszuści są ja na każdym serwerze. Raz więcej, raz mniej. Mogłoby być mniej ale nie jest źle. Admini zawsze wykonują swoją pracę i oszuści zostają zbanowani.

 

Z tego co dobrze widziałem, zapisałeś się do drużyny BF2 na turniej Cs-Classic. Nie obawiasz się, że większość osób z innych serwerów, na którym występują mody (zombie, bf2, deathrun,cod) będą mieć duży problem z grą zespołową i ogólną umiejętnością gry taktycznej? Nie boisz się, że nagle Twoje osiągnięcia w postaci odznak na serwerze mogą przepaść, gdyż nie będziesz mógł bez nich zabić innych przeciwników?

 

Co do mod'ow to gracze z zombie, cod, dr mogą mieć trochę problemu, żeby się zgrać. Co do odznak to myślę, że bez nich będę sobie też dobrze radził.

 

Podobają Ci się zmiany na forum? Co o nich sądzisz? Czy są potrzebne?

 

Zmiany mi się bardzo podobają, bo każda zmiana jest na lepsze. Są one potrzebne, ponieważ urozmaicają przeglądanie forum Użytkownikom.

 

Rozumiem. Po tym pytaniu możesz już pozdrowić swoich ulubionych użytkowników lub graczy, których po prostu pamiętasz. Apropo ulubionych użytkowników - Z kim najlepiej Ci się rozmawia? Z kim się najlepiej dogadujesz? Z mojej strony, to tyle. Trzymaj się i mam nadzieję.. do zobaczenia na serwerze : )

 

- Też mam nadzieję, że się zobaczymy na serwerze. Z Wszystkimi się dobrze dogaduję, ale najlepiej chyba z Soot'em. Chciałbym pozdrowić: Ciebie, Soot'a, Karola, Rybaka, Damiana, Gumisia, Natalje, Cwaniaka, Konusa, Vernona, Maniaka, Rewoxa, Jay'a, Papka, Olę, Malcia, Shanell, Nie Rob Mi Ssow, BezImiennego i wszystkich inncyh o których zapomniałem. Trzymajcie się.

 

 

 

 

 

Która forma bardziej się Wam podoba? :)

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności