Skocz do zawartości

skarga na SiD


Lamisz!

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Lamisz!

2.Nick admina/gracza który zawinił: Ehe
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 17:45
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Uwaga szczelam! , ogarniety.
6.Opis sytuacji:Tłumaczyłem dwóm graczom, powód dlaczego Ruskiee nie robi przer, (nie ma pro vipa) oraz, że nie można rzucać paki na ostatniego. W tym czasie nie wykonywałem celów, ponieważ ciężko się piszę i gra. W tym momencie wchodzi na serwer Ehe i automatycznie mnie banuje, bez ogarnięcia sytuacji.
7. SID/IP:
Edytowane przez Lamisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamisz tego bana nie dostałeś ode mnie. Zmień to, bo inaczej h@ zamknie ten temat. 

Następnym razem uważaj na to co piszesz koleżko. 

Edytowane przez SiD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamisz! Powiem tylko tyle to nie był pierwszy ban za cele. Po prostu próbujesz się wyłgać od bana bo rzekomo tłumaczyłeś coś komuś. Zasady są proste nie wykonujesz celi - otrzymujesz karę. Ban który otrzymałeś był adekwatny do przewinienia a w tej chwili już wygasł. Od tłumaczenia nie jest gra tylko forum i regulamin w którym zawarte są potrzebne informacje podczas gry aby nie rzucać oskarżeń typu "nie ma vip'a i musi robić przerwy". Dodatkowo w skardze brakuje informacji.

 

 

@Lamisz! Pozostawmy to do oceny Opiekunowi.

Edytowane przez Ehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moj 3 ban od miesiąca więc proszę mi tutaj nie pisać takich rzeczy. (dowód http://amxbans.cs-classic.pl/search.php )

Tłumaczyłem 2 graczom coś czego nie mogą zrobić, bo w innym razie Ruskiee dostałby pake, napisanie tego zajmuje 10-15 sekund, a Ty od razu banujesz.

P.S SiD sorrki, ale myślałem, że Ty jestes jedynym adminem na serwerze (oprócz Ruskieego)

+Ehe, jeden z gracz oskarżał ruskieego, że musi robić przerwy, wytłumaczyłem mu jego błąd, stąd brak aktywnego udziału w grze przez kilkanaście sekund.

Edytowane przez Lamisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Lamisz! Powiem tylko tyle to nie był pierwszy ban za cele. Po prostu próbujesz się wyłgać od bana bo rzekomo tłumaczyłeś coś komuś. Zasady są proste nie wykonujesz celi - otrzymujesz karę. Ban który otrzymałeś był adekwatny do przewinienia a w tej chwili już wygasł. Od tłumaczenia nie jest gra tylko forum i regulamin w którym zawarte są potrzebne informacje podczas gry aby nie rzucać oskarżeń typu "nie ma vip'a i musi robić przerwy". Dodatkowo w skardze brakuje informacji.

 

 

@Lamisz! Pozostawmy to do oceny Opiekunowi.

Wygląda to tak:

-Tłumaczył podczas gry, chciał pomóc, ale mógł to zrobić gdy nie żyliście lub poprosić ich o wejście na forum.

 

Wina leży i po stronie lamisza i po ehe tak samo, więc skargę zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności