Skocz do zawartości

[UB]Proszę o UB


damian88wgw

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: damian1988wgw
Link do Demka w tym przypadku: http://speedy.sh/3f9kz/hltv-1409300108-de-dust2-1412032080-1412033580.zip
SerwerCs-Classic.pl [Only DD2]

Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=86159

Wycinek z konsoli(bez IP)*

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : damian1988wgw 
==== Zbanowane IP : **.***.**.**
==== Admin : PaPkU 
==== Powod Bana : Wstaw screeny na cs-classic.pl 
==== Wygasa : Nigdy ( od 09/30/2014 - 01 : 12 : 5
Nie wiem jak to możliwe ale szukałem "ss" już wszędzie na wszystkich partycjach . Cs-a mam zainstalowanego na dysku D:\Gry\cstrike\
Próbowałem szukać już na 3 sposoby i nic gram w cs-a od 2010 r i jeszcze nie miałem takiego zdarzenia może te ss-y nie miałem zrobione tylko po prostu dostałem bana?.
Nawet tym sposobem próbowałem  : 
1: Klikamy kombinację klawiszy "start+r" (znak flagi na klawiatórze+r) 
2: Wpisujemy "appdata" i klikamy enter 
3: Klikamy w folder "local" 
4: Znajdujemy folder "VirtualStore" i klikamy na niego 
5: Klikamy w "Program Files" 
6: Klikamy w folder "Counter Strike" 
7: Klikamy w folder "cstrike" lub "cstrike_polish"
Szukałem w gogle i naczytałem się że to nie tylko ja miałem taki przypadek hyh. 
W tej sytuacji pozostaje mi podać link do demka z HLTV bo on jest jedynym dowodem na udowodnienie iż jestem nie winny 
Proszę o dokładne rozpatrzenie Demka i Przyznania mi UB 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest demo dużym dowodem na to iż jestem nie winny. Nie moja wina że ss"ow nie mogę znależć . Gdyby te ss'y były zrobione prawidłowo i bym je miał to bym je wstawił ale ich nie ma i dowodem jest demko i na nim widać moje odpalenie że niby odpalony byłem. Może anty virus zablokował przesyłanie tych "ss" może one były z virusem . Nie wiem nie mam pojęcia dlaczego ich nie ma . Pierwszy raz się spotykam z takim banem bez znalezienia "ss". Ręce mi opadły i uszy zwiędły bo przeorałem cały system i wszystkie partycje i nie ma. 

Proszę o wyrozumiałość bo nie tylko ja mam z tym problem bo w goglach czytałem o takich przypadkach i proszę o rozpatrzenie dowodu jedynego czyli demka. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSY są bardzo podobne do demka(na demku mozna lepiej zobaczyc czy gosc ma wh czy nie)wiec nie wiem czemu hag nie chcesz zobaczyc demka?:) rozumiem jego rozpacz bo tez mialem problemy z ssami i demko mnie uratowało....Po to chyba jest HLTV tak?nie tylko do łapania cziterow ale tez do ich odbanowywania:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności