Skocz do zawartości

Skarga na Admina 3lu.


___KOKA___

Rekomendowane odpowiedzi

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm).

 

1.Twój Nick: ___KOKA___

2.Nick admina/gracza który zawinił:  3lu
3.Admin/Gracz :  3lu
4.Data i godzina:  23:00 (około, ponieważ to było przed chwilą)
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Świadek - W4ToR, jeszcze demko wrzucę jak się pojawi.
6.Opis sytuacji:  Jestem ostatnim człowiekiem przy życiu, kupiłem nieskończoność amunicji oraz postawiłem 5 góra 6 lm. Nagle dostaje bana od tego pana w/w ze postawiłem więcej niż 4 miny a regulamin inaczej tyczy się ostatniego żywego człowieka.
7. SID/IP: STEAM_0 : 1 : 61763039

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma co tu się rozpisywać :)

 

Jesteś ostatni żywy tak? Jest 6 zm razem ze mną + jeden żywy czyli ty razem 7 graczy :D jak wbiłem i patrzylem na cb już stawiałeś 4 lm a było 6 zm ty jeszcze się przeznajesz że postawiłeś 6 lm :D teraz twoja znajomość regulaminu :)

 

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm).    <----- zgadza się :D teraz patrz niżej.

 

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 6 zombie a on sam,więc może stawiać max 3 Lm).   <------ rozumiesz teraz?

 

Skarga do zamknięcia.

Pozdrawiam 3lu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamknijcie to bo i tak mi się nie chce wam tłumaczyć o co mi tutaj chodziło bo to i tak nic nie da. Moje zdanie jest takie że nie zgadzam się z banem i tyle. A tylko pamiętajcie ogólnie że przy 18 liczbie zombiaków na 100% nie wszyscy wbijają do kampy przynajmniej z 5 osób jest afk albo zwiedza sobie mapę...

Edytowane przez ___KOKA___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to sprzeczne same w sobie bo: 

 

 

nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. 

A dalej napisane jest na przykład : 

 

 

 (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)

Nie wiem od kiedy "na przykład" jest wzorem do liczenia ile LM a ile zombie.

To w końcu "tyle ile jest potrzebnych do przeżycia czy max 9 lub przy 6 ZM max 3 ??

Jednym słowem punkt 2.6 w regulaminie jest niesprecyzowany.

 

@3lu to ile mogę postawić LM'ow jak jest siedem zombie 3 a może 3,5 ? 

 

 

Zostawiam do oceny Opiekunowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehe nie zachowuj się jak dziecko. Jest 7 zm a ty ostatni żywy to postaw 3-4 lm postawisz 5 lm i już złamałeś regulamin.

Może opiekun w regulaminie w tym punkcie ma jeszcze ci specjalnie wypisać po kolei

(1 zm to 0 lm)

(2 zm to 1lm)

(3 zm to 1lm lub 2 lm)

(4 zm to 2lm)

(5 zm to 2lm lub 3lm)

(6 zm to 3lm)

(7 zm to 3lm lub 4lm)

(8 zm to 4lm)

I tak dalej. Więc ogarnij się... nie umiesz czytać ze zrozumieniem??? szkoła... Masz jasno i wyraźnie napisane !!!  (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)

Więc jeżeli będzie sytuacja taka  (np: Jest 19 zombie a on sam,więc może stawiać max 10 Lm) Rozumiesz? co w tym jest nie jasnego i niesprecyzowanego? 

 

Jeszcze jedna jakaś sytuacja to ja się zacznę czepiać do cb Panie Ehe !

Nigdy nie banuje bez powodu zawsze mam ku temu jakiś powód i nie banuje od tak o!

Więc pilnuj teraz lepiej siebie bo dwóch adminów już poleciało.

 

@KOKA co mają laserminy do wbijania zombie i afk. OMG Najlepiej to wstawić w zamiast regulaminu FILM TRWAJĄCY 1,5h PO TO ŻEBY INNE DZIECIAKI ZROZUMIAŁY NA CZYM RZECZ POLEGA!!!! Albo bajke najlepiej!! hahahahahahahahahahah

Edytowane przez I3lu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ruskie nie pisz czy skarga do zamknięcia czy nie. SKoro uważasz, że powinno się ją zamknąć to zgloś do zamknięcia, a nie komentuijesz,bo tworzy się spam. Skargę zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności