Skocz do zawartości

RAMM na adma


Rammstein

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Rammstein


2. Imię: Wojciech


3. Wiek: 21


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre 7/10


5. Mikrofon(Tak/Nie)TAK


6. Składka (Tak/Nie):NIE


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Rammstein/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Myśle ze jestem dobrym kandydatem na admina czesto gram i mysle ze ogarne. ;p 


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK STEAM_0:1:48532999


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2 do 4h dzienne dosyc czesto bywa ze dłużej w zależności od godzin spędzonych w pracy.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Również zalezy od roboty bywa ze rano do godziny 14 bywa ze od 14 do wieczora.


12. Staż w grze counter strike 1.6: 5 lat


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem wiele razy. Tu nawet bylem ale mialem przerwe i mi zabrano.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+ widzę że aktywny jesteś

+ steam

+ amx

+ byłeś tutaj adminem co chyba dobrze znaczy

+ ogarnięty

-Składka

 

 

to jest jedyny minus ale jest więcej plusów niż minusów dlatego jestem na tak :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa wygląda tak że pierwszy raz o Tobie słysze lecz nie mnie to oceniać czy grasz na FFA czy nie. Według mnie jest wystarczająca ilość adminów na serwerze FFA. Bardzo mi się nie podoba że nie chcesz zapłacić składki która idzie na pokrycie kosztów serwera ale rozumiem że nie każdego stać na wydanie 8 złotych. Wszystko pięknie fajnie : wiek, steam, amx ale ja jestem na nie gdyż według mnie jest wystarczająca ilość adminów na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie jestem jedynym opiekunem FFA, wyrażę swoją opinię, która nie jest ostateczną decyzją.

 

Gram na FFA od paru miesięcy i niestety nie przypominam sobie Ciebie jako administratora (pewnie mnie jeszcze nie było), stąd nie mogę potwierdzić jak dobrze się sprawujesz jako Adm.

Obawiam się jednej rzeczy, która miała miejsce:

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem wiele razy. Tu nawet bylem ale mialem przerwe i mi zabrano.

Oznacza to, że odpuściłeś sobie rangę, którą Ci powierzono bez słowa wytłumaczenia.

Twoje podanie mnie nie przekonało. Nie pokazało, że Ci faktycznie zależy na tej posadzie.

 

Twój gametracker nie jest też imponujący. Posiadasz duże przerwy, stąd przypuszczam, że po otrzymaniu adma pograsz 3-4dni a następnie nie zobaczymy Cię przez miesiąc.

 

Składka to też inna sprawa..

 

Wstępnie, z przykrością stwierdzam, że jestem na Nie.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na okres próbny.

- z tego co pamiętam to dłuższy czas jesteś u nas (że miałeś tu admina, nie pamiętam)

- ogarnięty

- staż

- wiek

 

Jednak są też minusy

- składka

- raczej rzadko Cię widuję na serwerze

- nie udzielasz się na forum

- jest już sporo admniów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mała aktywność na forum

- gt

- nie zbyt często Cię widzę

- skoro admina Ci zabrali to znaczy, że sobie odpuściłeś lub nie ogarniałeś

- składka

- słabe podanie

- adminów jest już dużo

Na Nie. Popraw aktywność i składka też by się przydała.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo braku skladki (pisales czemu nie mozesz), i niecheci czesci graczy dam Ci szanse pokazac co potrafisz, bo pisales ze grasz rano.

Napisz do Shadowa na PW.(ja jestem w delegacji)

Dostajesz okres próbny.

Pozdrawiam i witam w druzynie FFA :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności