Skocz do zawartości

skarga na Shikkibane


Zeun

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: 88|Zeun


2.Nick admina/gracza który zawinił: Shikkibane

3.Admin/Gracz : Shikkibane

4.Data i godzina: 01.10.2014 - 20:22:14

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): no na demku można oglądnąć 

6.Opis sytuacji: gramy mapkę cs uplinks i dostaje bana

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: 'Kampisz na respie'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:769150135'

[AMXBans] Your IP: '79.191.112.137'

[AMXBans] ===============================================

 

tylko sorry resp to nie był ani nie kampiłem a wróciłem się trochę do tyłu tam gdzie mam szanse((większość z drużyny dedla i okrążali z 2 str więć trzeba było sie troszkę wycofać) no kampienie na respie troszkę inaczej wygląda),nie znam tej mapki( admin też tej mapki chyba nie znał bo gdy wbił na serwer to się pytał co to za mapka) ale od respa było to w miarę daleko więc nie rozumie tego posunięcia ,dalej, był obok inny gracz który nie dostał bana , to dlaczego ja dostaje bana  za coś czego nierobiłem a gracz obok niedostaje bana za coś czego nie robił?

To jesli admin nie zna mapy to nw gdzie jest granic respa (ja też nw ale kilometr od respa to już chyba nie resp) to jakim prawem daje bana. No i jeszcze "kampisz..." no ciężko taką gra nazwać kampieniem chyba że ten ban był celowy,zamierzony , zniechęcający.

 

 

 

 


Edytowane przez Zeun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales cele a biegales po respie. Tyle w temacie.

 

@edit

 

Gracz z ktorym kampiles byl tam razem z Toba n poprzedniej rundzie, dostaliście ostrzeżenie na say@. Ty kamilws tam w kolejnej (albo 2 rundy później, nie pamiętam) i za to dostałeś bana. Przypomnę ze miałeś cele.

Edytowane przez Shikkibane
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie zdecyduj kampiłem czy biegałem? bo cie nie czaje

i po jakim respie?                 tak dla twojej wiadomości resp nie rozciągał sie na tej mapie po 1/3 pola mapy z jednej i drugie str

 

 

gdybś śledził gre to byś wiedział że nie kampiłem

 

 

tak a celem było wygrać z TT a nie pakowanie się na pałę do przodu na 20 przeciwników

Edytowane przez Zeun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o te demkohttp://253315.cgs.pukawka.pl/hltv-1410012004-cs_uplink-1412186640-1412188200.zip. Resztę zostawiam opiekunowi do ocenienia 

Edytowane przez Jaskier Iorweth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu jesteś śmieszny. Od początku mapy kampiles na respie i owszem jest to jeszcze respie. Zaczynales biegać dopiero po minucie byłeś upominany ale Ty dalej swoje. Moim zdaniem bana słuszny oduczycz się kampic.

Ps. To że wyszles za drzwi to nie znaczy że to nie był resp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże,  Netia ty w ogóle wiesz co piszesz? Oglądałaś w tym czasie moją grę albo chociaż demko?

zaczynałem biec po minucie(udowodnij to) ?(praktycznie po minucie już było po rundzie więc się nie ośmieszaj) gdzie ty masz oczy, wiesz w ogóle co to jest resp ? 

Nw może opisywałaś swoją grę ale nie oczerniaj i nie pisz takich głupot jeśli nic nie wiesz w tym temacie

.i proponuje byś oglądnęła od początku demko i wtedy napisz że w każdej rundzie w początkowej minucie kampiłem na respie.

 

Byłem upominany ? nie, byłem upomniany(raz) i to w podobnej sytuacji

 gdzie też nie byłem na respie i nie kampiłem!!!

 

PS : po twojej wypowiedzi stwierdzam że najprawdopodobniej pomyliłaś tematy

 

Jak nie masz nic do wprowadzenia w tej sprawie to nie spamuj tymi głupiutkimi odpowiedziami bo szkoda czasu na czytanie czegoś takiego.

 

na co mam sobie posty nabijać?potrzebne mi to w ogóle? to szybciej do ciebie pasuje bo nic nie wiesz w tym temacie a piszesz podobne(treściowo) 2 odpowiedzi. po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie łamie a łamał i w każdej chwili może złamać i nikt mu nie da bana, może robić sobie to praktycznie bezkarnie

inni admini(nie wszyscy, nie bedę wymieniał z nicku )grający egzekutorem lubią sobie pokampić np: na eldorado i każdy o tym wie tylko nikt nie chce zabierać się za to g****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zaprzeczasz ? Pamiętam kilka sytuacji gdzie kampisz tylko musiałbym demko przygotować, a mi się nie chce i nie mam czasu na taką zabawę bo i tak nawet gdybym przedstawił te dowody to by było zaraz: no i co z tego? itd itd

za cenny jest dla mnie czas by  tracić go na ciebie.

 

 

 

 

 

 

Oj nie chłopcze , bardzo cenię sobie tu kilku osób 

 

 

nie mam czasu na wyszukiwanie odpowiedniego momentu w demku które było kilkanaście dni temu

 

 

 

a piszę po to by admini nie popełniali takich samych błędów bo z jednej str banują kogoś za coś a z drugiej robią to samo lub pozwalają graczom bardziej za przyjaznionym, znajomość nawet regulaminu nie wszyscy admini go znają, ogólnie to szkoda więcej pisać.

Edytowane przez Zeun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byczek to popatrz na swoją pierwszą wypowiedź i się powaznie zastanów

 

Podaj mi dowody na to twoje oskarżenie.

 

Jak nie ruszasz du** z respa to masz tego efekty i nastepnym razem nie zawracaj du** :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności