Skocz do zawartości

Rezygnacja


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Chcialem poinformowac ze jedynym opiekunem od dzisiaj zostaje Shadow .

 

Zaczynalem gre na FFA dokladnie rok temu. Poznalem tutaj grupe swietnych ludzi, setki godzin wyciete z zyciorysy bo FFA wolalo na serwa :D

 

Nigdy nie mialem nawet admina. Tutaj zlozylem pierwsze podanie i mimo oporu ze strony niektorych dostalem szanse od Karola.

Pozniej dorobilem sie Opiekuna i zaczela sie moja "walka" o rozwoj serwera. Dzisiatki postow w propozycjach dalo efekt w postaci pelnego serwera.

"Wszyscy" sa tego takze wspolautorami . Dlatego wiem ze nie siedzac duzo na serwerze nie utrzymam wysokiego poziomu.

Shadow sobie radzi i jest gotowy przejac "stery" . Zna "polityke" serwera wiec mysle ze bedzie sie swietnie sprawowal.

Jednoczesnie bede dalej gral na FFA , ale nie tak czesto jak kiedys.

 

Mam nadzieje ze wspolpracowalo Wam sie ze mna dobrze. Stworzylismy wspolnie jeden z najlepszych serwerow na jakich gralem. Przede wszystkim atmosfera jest niesamowita.:)

 

Rezygnuje takze z Opiekuna Mixowego.

 

Oczywiscie nagrody za turniej sa dalej aktualne ( nie odchodze z sieci)

 

Dziekuje za wsparcie ktore zawsze mi okazywaliscie :))

 

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego to się nie spodziewałem po tb :P. No nic to powodzenia  w życiu prywatnym jak i w otwieraniu skrzynek w cs go :P. A co do Go to myślę że znajdziesz czas aby zagrać jakiegoś mixa ze mną :P a i wpadaj na ts jak bedziesz miał czas i chęci. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się obawiałem po Twoim powrocie, Damianie...

 

Na szczęście nie odchodzisz i mam wielką nadzieję, że spotkamy się jeszcze na serwerze lub na steam.

 

Zawdzięczam Ci wszystko na tej sieci, ponieważ od samego początku mnie wspierałeś: od admina, po redaktora aż do tymczasowego opiekuna.

Mam nadzieję, że nie odchodzisz z mojego powodu, ponieważ sam pragnąłem zrezygnować z tej funkcji po Twoim powrocie.

 

Wiem, że serwer FFA jest dla Ciebie bardzo ważny, dlatego postaram się prowadzić go w jak najlepszy sposób.

 

Czy jestem odpowiednią osobą na to stanowisko.. nie mam pojęcia... wiem tylko to, że zrobię wszystko co będę wstanie, by graczom grało się jak najlepiej.

 

Życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym jak i w samej pracy. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy i w razie problemów mi pomożesz :D

 

Do zobaczenia!

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Damian, bo trzeba przyznać, że za każdym razem potrafiłeś podejmować trafne i rozsądne decyzje jako opiekun. Pozdrawiam i do zobaczenia na serwie. ;)

 

Szadoł jeśli ktoś miał przejąć stery to właśnie Ty. Chyba nie ma nikogo bardziej zaangażowanego tutaj. Równiez pozdro. ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie stało się to czego chyba najbardziej nie chciałem. Byłeś jedną z pierwszych osób, które poznałem na ffa. Zawsze były smiechy jak gadaliśmy na serwerze czy ts3.. Wielka szkoda ;c Cóż mam nadzieje, że w miarę często zobaczymy się na serwerze :) do zobaczenia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam żałobę CSC ta owa żałoba będzie trwała 2 dni . 

 

 

PS: powiedziałem mamie jaka jest sytuacja i ona powiedziała mi ze mam się nie załamywać wszystko będzie okej no i że Damian NL/PL  na pewno wróci .

 

 

Damian NL/PL Pamiętamy i nie zapomnimy :(

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mnie zaskoczył :(

Pamiętam Twoje początki na serwerze, później Twoje podanie na admina gdzie prawie nikt nie chciał dać Ci szansy, ale udało się! Następnie Twój awans na opiekuna i to co robiłeś dla nas wszystkich to było coś wspaniałego :) Tchnąłeś w ten serwer nową siłę, różne pomysły tylko po to, aby gracze mieli dobrze. Czasami nie rozumiałem Twojego postępowania wobec innych graczy, ale akceptowałem to i wierzyłem, że podejmujesz słuszne decyzje :) Mam nadzieję, że Shadow godnie zastąpi Cię na tym stanowisku :) Nie żegnam się, bo pewnie nie raz popiszemy na steam,pogramy na serwerze czy pogadamy na ts-ie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to.... powiedz mi ze w Australii czy gdzie tam jestes/byłes jest pierwszy kwietnia :D
Szkoda bo miło mi sie z tobą rozmawiało,fajna zabawa była na ffa itd;p Powodzenia w pracy jak  i w zyciu prywatnym:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi XD i mój komentarz "Idę się zabić :C" ;D Mogłeś zostać było by dwóch ty byż zawsze pomógł Shadowy ;c Opiekun nie zawsze musi grać na serwie ;c ale stało się to stało no szkoda dobrze ze jeszcze bedziesz gral i bedziesz na forum ^^
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Jeszcze się zobaczymy :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności