Skocz do zawartości

Ehem :/


InnVis

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick : CWANIAK[t]

2. Powód rezygnacji : Zaniedbałem co nie co szkoda gadać :)

3. Coś od siebie : To tak Dziękuje alll za miła grę rozmowe itp xd .. Miło mi się z wami grało na BF2 , no i co jeszcze pozdrowienia : Dla całego BF2 : Soot moja faja xd , Vernona knura , Konusa knura :) , Kuby , Wozika , Eryka , Nie Roba , Jay , Shannel , Grzywki , Gumisia.. ahh ohh i jeszcze Bezi nuupp Jeszcze Dla Gimbusa , Karola , Rybki . I dla all co zapomniałem . Papatki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniak kurde nie pisz głupot tylko nadrób straty i dawaj z nami :) jak zaczynałem grać to jak CIę nie znałem to miałem Cię za najsurowszego Admina i nie lubiałem CIę :/ Przepraszam Cię dziś za taką wredną opinie bo tak naprawdę jesteś strasznie spoko gościu no i z Tobą wcześniej kojarzyło mi się jedno słowo "spina" :D jakoś nie szło z Tobą pogadać jak zaczynałem a teraz to jakoś smutno jak idziesz :( nie znam Cię tak żeby Cię widzieć ale tak w cholere szkoda że Cię nie bedzie :/ :( e dobra koniec rozczulań :) spokojnego życia i zadbaj o siebie, powodzenia! :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick : CWANIAK[t]

2. Powód rezygnacji : Zaniedbałem co nie co szkoda gadać :)

3. Coś od siebie : To tak Dziękuje alll za miła grę rozmowe itp xd .. Miło mi się z wami grało na BF2 , no i co jeszcze pozdrowienia : Dla całego BF2 : Soot moja faja xd , Vernona knura , Konusa knura :) , Kuby , Wozika , Eryka , Nie Roba , Jay , Shannel , Grzywki , Gumisia.. ahh ohh i jeszcze Bezi nuupp Jeszcze Dla Gimbusa , Karola , Rybki . I dla all co zapomniałem . Papatki 

PANY  jednak zostaje z wami nie rezygnuje all mi sie ułożyło wszystko . Jeszcze was troszke podenerwuje mordeczki :*

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Powodzenia :) Cześć

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności