Skocz do zawartości

Napierdalalam na admina :)


Majkel212

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Napierdalalam

2. Imię:Michał

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Składka (Tak/Nie):nie, admin to praca, a nie wolontariat za który sie jeszcze płaci :)

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Napierdalalam/193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Po wakacyjnej przerwie powracam z chęcią ogarniania serwera :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:58745819   0 00:19   13    0

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie 4h około

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze 8-14, 19-23 , student, na weekendach w domu :)

12. Staż w grze counter strike 1.6 - troszke czasu zeszło , licząc od podstawówki 9 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) tak na tym serwerze oraz innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm waham się bo masz konto na forum od 25 lutego a łączny czas spędzony na forum to 1d 18m 6s więc to troszeczkę mało w porównaniu do mnie co mam konto od 26 czerwca i z tego dopiero zaczęłam z niego korzystać w lipcu, a już mam 1d 4h 47m

+steam

+AMX

jeśli poprawisz aktywność na forum to będę całkowicie na tak

 

- Dopiero teraz zauważyłam że brak składki. Skoro zgłaszasz się na admina to nie jest praca a właśnie wolontariat bo pracujesz na rzecz serwera nieodpłatnie !!! a skoro chcesz pomagać w utrzymaniu porządku to powinieneś pomagać też w utrzymaniu serwera -.- (bardzo duży minus) 

Edytowane przez Netia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm waham się bo masz konto na forum od 25 lutego a łączny czas spędzony na forum to 1d 18m 6s więc to troszeczkę mało w porównaniu do mnie co mam konto od 26 czerwca i z tego dopiero zaczęłam z niego korzystać w lipcu, a już mam 1d 4h 47m

 

Ale co ma czas na forum do serwera? Rozumiem, że admin musi wchodzić na forum, ale bez przesady, jest on przede wszystkim od tego, żeby siedzieć na serwerze.

 

+steam

+mikrofon

+wiek

-czas na serwerze

Na serwerze za mało.. Jeśli brakuje bardzo tam adminów, to jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: MASZ WARNY! Nie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności