Skocz do zawartości

Nie tyle skarga co pytanie.


czardi

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Machine Gun Kelly

2.Nick admina/gracza który zawinił: kAv
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 08.10.2014, 20:58
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji:
 
Wszedłem na serwer, nie zdążyłem dograć rundy i wyskoczyła informacja o permanentnym banie z powodem: "aktywny". Nie przypominam sobie bym dostał bana, zwłaszcza, że dzisiaj już wchodziłem na serwer kilka razy w godzinach 14-19 i nie było żadnych problemów. Prosiłbym o wyjaśnienie sytuacji :)
 
Nie wiedziałem do jakiego działu zgłosić się z tą sprawą, jeśli to nieodpowiednie miejsce to oczywiście proszę o przeniesienie. Na forum zarejestrowałem się tylko po to, by dowiedzieć się o co chodzi.
 
Przepraszam za zamieszanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=60969

 

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=89055

 

prosze o to twoje bany. Ban jak najbardziej słuszny bo jak dostałeś na tamtym serwerze to masz na wszystkich dziękuje dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym problem, że tego bana "dostałem" w lipcu przeszło 2 miesiące temu na serwerze, na którym, wielce prawdopodobne, nigdy nie grałem. Wasz serwer FFA znalazłem przez wyszukiwarkę w csie i gram na nim od 3-4 miesięcy regularnie i nigdy nie było ze mną żadnych problemów. Właśnie spędziłem 15 minut na szukanie ssów na różne możliwe sposoby we wszystkich folderach i naprawdę ich nie widzę. Patrzę na te linki do banów i w tym z lipca nie ma w ogóle moich danych steam. Nie znam się na tym, dlatego zwracam się do was. Zależy mi na odbanowaniu, bo niedawno wróciłem do csa po dość długiej przerwie i wasz serwer jest jedynym na którym gram, nie licząc jakiegoś ruskiego deathmatcha. Jakieś wskazówki co mogę zrobić, cokolwiek?

Edytowane przez czardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem twoje ip i wyświetlił się ban tylko od Kava a nie ten z ssy więc masz szansę na ub a jeszcze jedno pytanie stałe czy zmienne masz ip ? Jeśli stałe to masz szansę na ub jeśli nei to trudno będzie. Jeśli masz stałe to pisz o ub bo się należy jeśli masz zmienne napisz do Karola :)

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności