Skocz do zawartości

Wywiad z PaPkU - Opiekunem, Adminem, członkiem UbTeaM. Czy nie za dużo tego?


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692059__papku.png

 

 

Redaktor: S}{aDoW

2mq9u8j.png

http://forum.cs-classic.pl/user/7926-sadow/

 

 

 

Gość: PaPkU

sxm99w.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/2432-papku/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas na kolejny wywiad! Witam wszystkich bardzo serdecznie i oczywiście zapraszam do przeczytania od samego początku, do końca wywiadu, który tym razem zostanie przeprowadzony ze znaną osobistością na forum - Papku! Cieszę się, że nawet tak zapracowani użytkownicy jak Ty, czasem zajrzą do kącika redaktorskiego. Zacznijmy od samego początku. Jak się nazywasz, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

 

- Witaj. Mam na imię Damian, lat 19, pochodzę z małego miasteczka Kozienice w Woj, Mazowieckim.

 

 

Damian i 19 lat, no kto by pomyślał, że jesteśmy aż tak do siebie podobni. Co opowiesz o swojej miejscowości? Dużo spędzasz czasu na zewnątrz czy jednak bardziej zajmujesz się informatyką u siebie w domu?

 

 

- No opowiem Ci nie wiele, bo tak naprawdę nie mam czasu żeby wyskoczyć gdzieś na miasto, a z czasów szkoły mało pamiętam, tak jak w każdym miasteczku posiadamy Orliki, muzeum, w centrum jest budowana jakaś galeria handlowa w której też ma być szkoła muzyczna. Ale zobaczymy kiedy to wypali i co to dokładnie będzie. Zazwyczaj wolne chwile spędzam z wami na forum czy na serwerach, dziele czas tak żebym miał czas na wszystko.

 

 

Rozumiem. Tyle funkcji musi zajmować wiele czasu. Czy interesujesz się czymś jeszcze poza forum? Może posiadasz jakąś pasję?

 

 

Interesuje mnie piłka nożna, w którą czasami gram, uwielbiam też jeździć rowerem. Moją pasją są stare BMW, i obiecałem sobie że kiedyś złoże sobie takiego kota.

 

 

BMW powiadasz? Dlaczego akurat do tej firmy posiadasz szczególny sentyment? Czy już powoli zacząłeś składać swój przyszły pojazd?

 

 

Ceni się je za sam silnik, ale to jak wygląda po zrobieniu całego wizualnie, nie do opisania. Heh, chciałbym już powoli zacząć. :3

 

 

Posiadasz już prawo jazdy? Jeśli nie, czyżby był to powód dotyczący zainteresowania rowerami?

 

 

- Ohohoh, widzisz jak mnie rozgryzłeś. Nie posiadam jeszcze prawka i szczerze mówiąc nie ciągnie mnie żeby je na razie robić. Jeździło się bez, i nie złapali a pewnie gdybym je posiadał miał bym już kontroli tysiące. Rower jest bardzo dobrym środkiem poruszania się. Wszędzie wiedziesz, nie trzeba stać w korkach.. Same plusy.

 

 

Myślę, że minusem są pory roku.. szczególnie zima i brak ogrzewana : ) Interesujesz się piłką nożną, czy kiedyś ją trenowałeś? Jakie drużyny są Twoje ulubione?

 

 

- No jeden minus, ale są tacy co nie patrzą na porę roku. Nie trenowałem nigdzie, chyba że granie między ziomkami można nazwać treningiem, to jak najbardziej tak. Ulubionym klubem jest Barca, od dzieciaka oglądałem mecze w ich wykonaniu.

 

 

Co sądzisz o polskiej lidze?

 

 

- Polska liga jest dla mnie amatorką. Albo nie tak, żeby nie urazić innych. Każdy jest lepszy w różnych dziedzinach sportu, Polska na przykład jest dobra w siatkę czy w różnych stylach walki. Inni lepsi są w piłkę nożną czy też np ręczną. Ale polska liga jest marna.

 

 

Masz rodzeństwo? Jak się z nim dogadujesz? Jeśli nie, czy rzeczywiście jest tak kolorowo będąc jedynakiem?

 

 

- Mam rodzeństwo, dwóch braci. jeden jest starszy ode mnie o 2 lata,a drugi to taki nasz rodzynek, ma 4 latka :3

 

 

O jej, pozdrów rodzynka ode mnie : D. Jak to jest być starszym bratem, aczkolwiek młodszym od trzeciego? Czasem się kłócicie o komputer? Jak wyglądają Wasze wzajemne relacje?

 

 

- Powiem Ci że kiedyś były spiny między mną a starszym bratem, wieczna walka o komputer.. Teraz już tak nie ma ponieważ każdy z nas pracuje, Dawid ma dziewczynę z którą spędza resztę wolnego czasu, i mało się widzimy.

 

 

A jak tam młodszy brat? Jesteś jego wzorem do naśladowania? Chce w przyszłości zostać taki jak Ty, czy ma szeroki łukiem omijać Twoją ścieżkę?

 

 

- Myślę że jak każde starsze rodzeństwo staram się aby brał ze mnie dobry przykład, jak każdy mały chłopiec ma zajawki że będzie taki jak ja czy Dawid. Nie chciałbym aby szedł moją ścieżką, tak jak i ją omijał. Teraz myśli tak, a za pięć może dziesięć lat będzie myślał inaczej, i szukał swojej ścieżki i swoich zainteresowań.

 

 

Racja, każdy ma swoje zainteresowania jak i.. gusta! Jakiej słuchasz muzyki? Czy zwracasz szczególną uwagę na gatunki? Jakie są Twoje ulubione kawałki?

 

 

- Hmm, zazwyczaj słucham rapu, dubstepu, no i nie ukrywam że jest parę takich kawałków z disco-polo które wpadają w ucho. Ulubionych numerów mam parę tak jak każdy z nas.

Np: Miejski Sort- N3 dobrze wiesz co o tym sądzę, P56- Miało być w kolorze. John Legend- Tonight, i wiele innych

 

 

Jak wygląda Twój gust pod względem filmów? Jakie gatunki lubisz i które najczęściej obecnie oglądasz? Może nie oglądasz ich w ogóle i preferujesz książki?

 

 

- Najbardziej lubię komedie, jest też parę filmów akcji które naprawdę wartę są obejrzenia. Nie preferuje książek, nie lubiałęm ich czytać, wstręt od szkoły.

 

 

Wstręt od czasów szkolnych? Do jakiej szkoły chodziłeś? Czy masz zamiar kontynuować edukację? Jeśli nie, gdzie chciałbyś w przyszłości pracować lub jako kto pracujesz obecnie?

 

 

- Chodziłem do szkoły zawodowej, profil lakiernik samochodowy. Od zawsze chciałem otworzyć coś swojego i w zawodzie. Na razie pracuje w firmie która dostarcza kiszonki do firm typu "polska kuchnia" "polonaise". Zajmuje się ładowaniem samochodów, i rozładowywaniem

 

 

Czyli powoli, stopniowo do celu.. i uda Ci się stworzyć własne BMW, o którym wspominałeś wcześniej : ). Dlaczego akurat lakiernik samochodowy? Skąd pomysł na wybranie właśnie tej szkoły?

 

 

- Od dzieciaka lubiłem bawić się w takie rzeczy, zawsze jakieś zajawki na malowanie resoraków czy innych zabawek. No i tak jakoś zostało.

 

 

Przejdźmy zatem do spraw informatycznych. Jak wyglądały Twoje początki grania na komputerze? Od kiedy zacząłeś grać w cs'a? Jak trafiłeś na serwer cs-classic?

 

 

- Powiem szczerze że kiedyś w ogóle nie siedziałem na komputerze, zajawka na cs'a włączyła się jakoś w wieku 13-14 lat, kiedyś grało się tylko na botach. Z classiciem spotkałem się przypadkowo, przez losowo wybrany przeze mnie serwer. Grałem grałem dostałem ss'y więc musiałem założyć konto na forum. Zaczęło się udzielanie.

 

 

Spróbuj rozwinąć temat dotyczący udzielania. Dlaczego postanowiłeś zostać i starać się o admina? Jak wyglądały Twoje początki na serwerach? W jaki sposób jesteś obecnie opiekunem aż dwóch serwerów?

 

 

- Spędziłem na forum parę dni, dobijało mnie to że tak dobry serwer jest mało pilnowany przez administrację, postanowiłem starać się o admina. Z racji tego że siedziałem na serwerze dobrych parę godzin dziennie, łatwo dostałem tą posadę. Zajmowałem się tą funkcją dobre pół roku dopóki nie wystąpiła chora sytuacja z moim dostawcą od neta. Miałem bana na sieci którego dostał ktoś inny, ale internet niestety mieliśmy od tego samego dostawcy. Postanowiłem że odejdę z sieci, zmienię internet i wrócę. No i tak też się stało. Zmieniłem internet, wróciłem, i zacząłem jeszcze bardziej być aktywny na forum jak i innych serwerach classica. Moją aktywnością dorobiłem się stanowiska Opiekuna serwera 45k bo od tego serwera zaczęła się moja przygoda, w między czasie grałem też na ODD2, gdzie postanowiłem postarać się o admina, z racji tego że grałem w godzinach wieczornych gdzie nie było adminów. Aktywność na obu serwerach stale rosła. Sieć kwitnie, mamy coraz więcej serwerów, dlatego też zostałem opiekunem DD2 żeby ułatwić pracę naszym H@.

 

 

Zajmujesz się dwoma serwerami jednocześnie, czy nie ciąży na Ciebie za duże brzemię i zbyt wiele obowiązków? Nie masz czasem przemyśleń by ze wszystkim skończyć? Nie obawiasz się, że zbyt wiele pracy włożyłeś na wyprowadzenie dd2 oraz 45k oraz, że wszystko może pójść na marne, ponieważ cs 1.6 powoli, nie ubłagalnie umiera śmiercią naturalną? Czy posiadasz takie przemyślenia? Jak sobie z tym radzisz?

 

 

- Ciążyć? Nie mogę tego tak nazwać, jest to dla mnie przyjemnością, z przyjemnością zajmuje się obydwoma serwerami, lubię gdy jest porządek, a jeszcze bardziej cieszy to że serwery stoją cały czas pełne. Upadek ciężko przyjąć na klatę. Jestem dobrej myśli że 1.6 utrzyma się jeszcze chociaż trochę. Jeżeli upadnie, będę dążył do serwerów CS:GO. Chciałbym utrzymać to co jest na 1.6 czyli GO cod mod, i odd2, ale czy to wypali.. Nie jestem w stanie powiedzieć, na pewno będę się starał żeby wyszło na plus.

 

 

Rozumiem. Ile lat już grasz w cs'a? Dlaczego postanowiłeś zostać członkiem UbTeaM? Sądzisz, że na to stanowisko może starać się każdy gracz czy trzeba mieć wieloletni staż w sędziowaniu lub oszukiwaniu, by móc wykryć tego typu programy - cheaty?

 

 

- W cs'a gram około 6 lat, wiadomo jak każdy miałem przerwy. Członkiem UbTeaM'u postanowiłem zostać dlatego że akurat wtedy było mało ludzi na tym stanowisku. Moja aktywność na forum, jak staż i doświadczenie jest na wysokim poziomie. No i pykło jest UbT

 

 

Widuję Cię czasami na innych serwerach. Co o nich myślisz? Dlaczego najczęściej grasz na only dd2, a nie np. na ffa? Czemu wybrałeś serwer cod 45k a nie np. 350? Co Ci się w nich nie podoba albo czego w nich brakuje, co jest w Twoich ulubionych?

 

 

- Na serwerach type Zoombie mod czy Deathrun nigdy nie grałem, szczerze mówiąc nie lubię takich modów. DD2 ma w sobie to coś klimacik ludzi z którymi naprawdę można pogadać. Na ffa grywam, nie często ale wchodzę do ludzi z którymi jest dobry kontakt na forum, na 45k zaczęła się moja przygoda i jest jakiś tam sentyment, z 350 nie mam dobrych wspomnień. Mając tam admina nie mogłem się dogadać z ludźmi, ciągle jakieś spiny, skargi o byle co, postanowiłem zrezygnować z tego wszystkiego, i utrzymywać kontakt z tymi osobami z którymi rozmawiam na co dzień. Wszystkie serwery są bardzo dobrze rozwinięte, ale przyznam że ulubionym i tak jest 45k, czas przegrany na nim jest przyjemnością, no i to co mogę dla niego i graczy na nim zrobić.

 

 

Czas na ostatnie pytanie: Co sądzisz o użytkownikach na forum? Z którymi najlepiej się dogadujesz? Czy masz zamiar niektóre osoby pozdrowić? Ja natomiast pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy na FFA lub ewentualnie na DD2, obiecałem pewnemu użytkownikowi, że zajrzę na pozostałe serwery, ale tej obietnicy nie dotrzymałem.. Mam nadzieję, że te słowa mi się uda : ) Trzymaj się i dziękuję za poświęcony czas na udzielenie wywiadu dla kącika redaktorskiego cs-classic!

 

 

- Każdy z użytkowników jest w porządku, od userów, po naszych H@. Ze wszystkimi bardzo dobrze się dogaduje, tak mi się wydaje. Chciałbym pozdrowić Paulinkę, Ilonkę, Adę, Miszelke, Natalje, Weronikę, Renie, Karolka, Rybkę, Kryptona, Damiana, Kitolka, Polaczka, Dżeja, Arjocha, Jelonka, Nikosia, Malcia, Soot'a, Daniela wszystkich weteranów sieci, całą ekipę ODD2 jak i 45k, wszystkich których nie pozdrowiłem, wszystkich graczy cs-classic no i oczywiście Ciebie. Dziękuje Ci za poświęcony czas. Narazicho !

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności