Skocz do zawartości

Podanie o Administratora by Ricooo


Ricoooo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ricooo.

2. Imię: Adrian.

3. Wiek: 17, od stycznia 18.

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Amxmodmenu w jednym palcu,  miałem już wielokrotnie admina na wielu serwerowniach, myślę że dobre z wielkim +

5. Mikrofon(Tak/Nie):Oczywiście.

6. Składka (Tak/Nie): Tak, tylko zapłacę w poniedziałek opiekunowi jak coś.

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/RICOOO/193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Ponieważ lubię tą posadę, zauważyłem że na serwerze jest mało adminów co przyciąga "Cziterów". Mam na imię Adrian, 17 lat. Interesuję się Piłką nożną mieszkam połowe roku w Polsce, połowe roku we Włoszech.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Niestety nie, zamierzam kupić pod koniec października, miałem steam ale takie powodu bo myślałem że nie będę grał w cs to sprzedałem, jednak gram i myślę o ponownym zakupie steam.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W godzinach o 15-22, w weekendy no lifie.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni szkolne oraz weekendy.

12. Staż w grze counter strike 1.6: około 5-6 lat.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Wielokrotnie.

 

 

  1. Ukończone 15 lat - Spełnione !
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze: Obiecuję że nadrobię!
  3. Zachowanie kultury na serwerze: Staram się zachowac zawsze więc myślę że Spełnione!
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum: Nadrobie!
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń): Spełnione!
  6. Posiadanie mikrofonu: Spełnione!
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna): Spełnione!

5 spełnionych, 2 niespełnione. Ale myślę że te 5 wymagań które spełniłem są najważniejsze!.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie administracji Cs- classic.pl mojego podania!. :)

Edytowane przez Ricoooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności