Skocz do zawartości

Filipek <33 na admina


Sypek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Filipek<33

2. Imię: Filip

3. Wiek: 19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

Ponieważ chcę, by na serverze grało się spokojnie, bez Cheater's i innych tego typu noobków.

Mam dużo lat doświadczeń w cs'ie. Jestem spokojną osobą, gdy widzę zażalenia na serverze reagowałbym odrazu, bez chwili wachania. 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:  STEAM_0:0:1222466

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: średnio 2-3,5h dziennie

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15+ week od rana

12. Staż w grze counter strike 1.6: 6lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie skopiowane z poprzedniego nie minął nawet tydzień od poprzedniego i nie jest to przekonujące jestem na nie ;)

 

 

Podanie to wszystko się liczy mnie to nie przekonało a jak jest tyle cziterów to zgłaszaj ich jest dział. Po drugie używa się opcji edytuj a nie piszę kolejny post to jestem na nie i będę na nie.

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie mam się wypowiadać w tym poście, ale za pierwszym razem poleciłeś, polecasz za tekst podania czy za to jak dana osoba się zachowuje czy jaka jest ? Trochę rozumu Hames, po drugie nie ma adminów od rana... Gra wtedy tylu cheates, że głowa boli ;c 

Po drugie to ma być tylko podanie, liczy się w tym praktycznie składka i godziny grania no, i oczywiście ogar danej osoby. 
 
I tak od pierwszego podania minął tydzień, bo nie wiedziałem, że pomiędzy podaniami musi być tydzień przerwy... Pierwsze było złożone 05.10, więc dzisiaj pyka tydzień.

Edytowane przez Sypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na złożenie następnego podania, zaczekaj tydzień od chwili rozpatrzenia przeze mnie poprzedniego." by Shadow

Jeżeli mnie pamięć nie myli to tydzień ma 7 dni. PS. to prawda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie mam się wypowiadać w tym poście, ale za pierwszym razem poleciłeś, polecasz za tekst podania czy za to jak dana osoba się zachowuje czy jaka jest ? Trochę rozumu Hames, po drugie nie ma adminów od rana... Gra wtedy tylu cheates, że głowa boli ;c 

 

Po drugie to ma być tylko podanie, liczy się w tym praktycznie składka i godziny grania no, i oczywiście ogar danej osoby. 

 

I tak od pierwszego podania minął tydzień, bo nie wiedziałem, że pomiędzy podaniami musi być tydzień przerwy... Pierwsze było złożone 05.10, więc dzisiaj pyka tydzień.

1. Jeżeli składasz podanie, licz się z różnymi komentarzami użytkowników i jeżeli się z nimi nie zgadzasz i chciałbyś sprostować sytuację, używaj opcji edytuj, gdyż pisanie po raz kolejny we własnym temacie jest karane zamknięciem tematu, zgodnie ze wzorem:

 

Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury(OPCJA EDYTUJ).

 

2. Jeżeli nie ma adminów z rana, a w trakcie Twojej gry zauważasz, że są oszuści, zgłoś ich na forum. Nie zauważyłem byś któregokolwiek z wczesnych godzin nagrał i umieścił kategorii forum Anty-Cheat. Jeżeli twierdzisz, że jest ich dużo i potrzebny jest admin, daj Nam jakikolwiek dowód, że to prawda.

 

3. Po drugie to ma być tylko podanie, liczy się w tym praktycznie składka i godziny grania no, i oczywiście ogar danej osoby.

 

Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się. [...] Napisane przez ciebie podanie świadczy o tobie, więc nie pokaż się nam ze złej strony

 

Twój ogar świadczy w jaki sposób tworzysz podanie i jak bardzo zależy Ci na tej posadzie.

Jeżeli po raz trzeci kopiujesz ten sam tekst i tworzysz temat niezgodnie z regulaminem, możemy przypuścić, że nie zależy Ci na dobrym zdaniu, lecz na siłę pragniesz zostać przepuszczony.

Od razu Ci mówię, to nie przejdzie.

 

4. I tak od pierwszego podania minął tydzień, bo nie wiedziałem, że pomiędzy podaniami musi być tydzień przerwy... Pierwsze było złożone 05.10, więc dzisiaj pyka tydzień.

 

Twoje ostatnie złożone podanie było 7.10, tak więc następne mógłbyś złożyć dopiero 14.10. (dobrze mnie uczyli, że tydzień ma 7dni?)

 

 

Trzymajcie mnie bo wystrzele... od pierwszego podania  minął tydzień.... od 05.10 do 12.10 ile jest 

? ?

Kolejna wypowiedź, która tylko pogarsza Twoją sytuację.

http://forum.cs-classic.pl/topic/24825-filipek-33-po-raz-drugi-koniec-grania-z-cheaters/

 

Rewox, Spina. Tutaj ma być krótka odpowiedź od użytkowników, np. "Tak i powód lub Nie i powód", a nie jak polaczekkkkkk, że kopiuje mi regulamin i pisze ile tydzień ma dni...

Krótka wypowiedź?

Wypowiedzi użytkowników są tym lepsze im więcej napiszą, a nie:

"spełnia wymagania, na tak", bo takie zdanie w ogóle nie odzwierciedla sytuacji.

 

 

 

Podsumowując.

 

Za kolejny temat powinieneś już dostać warna.

Po Twoim zachowaniu stwierdzam, że nie nadajesz się do grona administratorskiego, stąd zdania już raczej nie zmienię.

Na Nie

 

Żegnam.

 

/Close

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności