Skocz do zawartości

NonSens... !?


Spr!nt^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem jednej rzeczy, a mianowicie dlaczego bana dostanie osoba ta która postawiła np: 2lm na 2 osoby w Kampie, a tu nagle wbija ci do Kampy jakiś 3 gracz i zaczyna stawiać lm'ów nieskończoność.
Sęk w tym, że nie wiem czemu te 2 osoby w Kampie mają cierpieć banem przez tego 3.. Jak regulaminu nie łamią ?? :)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze mają w poważaniu u@ a następnie piszą i narzekają na adminów. Czasem nie chce się po prostu czytać czatu zwraca się tylko uwagę na zielony kolor tekstu. Jednym słowem żal mi was ludzie.

UP. Popieram iss9

Edytowane przez Ehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie też miałem kiedyś taką sytuację, ale skargi czy coś nie pomoże, jak już jesteś w kampie i wchodzą Ci kolejni gracze i kładą swoj lm'y ponad normę, to lepiej jak najszybciej pisz na u@, admini powinni szybko ogarnąć sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś bana ode mnie na pewno. mogłeś pisać u@ albo wyjść jak najszybciej z kampy a nie teraz płaczesz na forum. Ty swobodnie sobie siedziałeś z kolegą w kampie i dalej strzelałeś. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś bana ode mnie na pewno. mogłeś pisać u@ albo wyjść jak najszybciej z kampy a nie teraz płaczesz na forum. Ty swobodnie sobie siedziałeś z kolegą w kampie i dalej strzelałeś. 

Pozdrawiam.

Dostałem bana od DarkAngeL. Wyjście z Kampy było nie możliwe ponieważ było jedno wejście. Tak "płacze" ;)

Temat do zamknięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności