Skocz do zawartości

Granaty zamrażające


I3lu

Granaty zamrażające   

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ten pomysł jest dobry, słuszny i przyda się?

    • Zdecydowanie TAK
    • Obojętne mi to...
      0
    • Zdecydowanie NIE..


Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat.

Otóż moja propozycja dotyczy tego aby dodać plugin z granatami zamrażającymi ale nie takimi jak teraz są, tylko takimi że gdy zamrozisz zombie i w trakcie gdy on jest zamrożony możesz strzelać w niego i odbiera mu to hp.

Naprawdę myślę że ten pomysł jest godny uwagi.

Jednakże nie chcę aby były tu jakieś komentarze w stylu " nie zły pomysł , tak dobry pomysł i td. "

Macie ankiete proszę głosować ! ;)

No i jeżeli pomysł się podoba liczę na lajki :D

 

Pozdrawiam 3lu.

Edytowane przez I3lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno ,dałoby radę zrobić tak żeby zombie kiedy są zamrożone nie mogłyby atakować? dodałoby to trochę realizmu ,a jeżeli chodzi o to że damage wchodzi kiedy zombi jest zamrożony to ja bym to zrobił tak że ,zombi będzie otrzymywał 60% obrażeń ,w końcu jest zamrożony i otacza go skorupa lodu co nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by ten granat był do kupienia w sklepie za ap i tylko by miał go vip na poczætku rundy. oraz można by było zrobić tak, źe ten ranat będzie zamarzał szalone zombie. (Madaness) jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

1 zm by po 1 nie miało szans wszyscy by zamrażali go co tutaj fajnego w takim graniu 

wbija ci kilka zm a ty zamrażasz je i co wszystkie zabijasz bo masz dobrą broń a zm by tylko uciekały 

przykład z zm_five tam gdzie jest woda już teraz gdy jest mało zm jest ciężko zarazić ludzi tam u góry a co dopiero gdy będzie można przez frosta walić 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można umilić też gre zombi w taki sposób, że na ppm (prawy przycisk myszki) zombiaki będą miały odpych i będą mogły stawać na siebie i podrzucać się do góry oraz przepychac w kampach będzie bardzo trudno wygrać humaną ;) lub zrobic tak że na początku są 2 zombiaki które mają po 5k hp i są szybkie oraz 1 zm z paką i 10k hp coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało nie być spamu a wy go robicie . Nie prze sadzacie przypadkiem ? Co jeszcze skoro dajecie  bonus - humana to dlaczego zombie ma mieć przesrane zauważcie że jak się skampią w 3-5 os. w kampie np  zm-foda to do nich nie wejdziesz więc dajcie sb spokój elu dał dobry pomysł ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało nie być spamu a wy go robicie . Nie prze sadzacie przypadkiem ? Co jeszcze skoro dajecie  bonus - humana to dlaczego zombie ma mieć przesrane zauważcie że jak się skampią w 3-5 os. w kampie np  zm-foda to do nich nie wejdziesz więc dajcie sb spokój elu dał dobry pomysł ale bez przesady.

 

Dokładnie tak jak napisał Ruskiee  zombie nie miało by szans na zabicie humana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie spamowanie ! Dodatkowymi pomysłami bądź coś innego ! Jest ankieta proszę głosować !

Co do tych granatów.

To można również zwiększyć hp wszystkich zombie o 1000 hp, i w tym momencie szanse się wyrównają po za tym przecież ma być dodane 2x knife na start dla każdego pierwszego zombie... zapominacie o pewnych nowościach które są/ mają być. Więc nawet jeżeli zombie byłby zamrożony to przecież może użyć knife blink -.-

I jeszcze raz podkreślam proszę nie robić tu spamu ! To jest ankieta !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

I co to da?
Mieliśmy poprawiać zombie, a dalej chcecie pomagać ludziom. Dla mnie realistycznie by to wyglądało gdyby strzelanie w tych zamrażanych zombie odmrażało ich, a takie zamrażanie i strzelanie jest bezsensu, bo wychodzi na to że taki zamrożony zombie jest zabijany od środka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak będzie to samo?

Dostaniecie te bomby i będziecie rzucać. Wystarczą 3 osoby, a nawet 2 lub 1 w przypadku VIP'a lub Pro VIP'a i zombie nie wejdzie. Tą bombę można normalnie kupić.

Już widzę z tym Pro VIP'a, będzie na zmianę leciał z tą bombą i pipe bomb, wtedy to już w ogóle załatwianie Pro VIP'a jednego będzie graniczyło z cudem, a VIP'y? Dobrzy gracze?
Ogarnięty gracz bez VIP'a weźmie sobie jednego bota, powie mu co ma robić i na zmianę będą leciały strzały i bomby, a jak nie bomby to pipe bomb.

To całkowicie zepsuje grę zombie.

 

Dla mnie pisanie, że to nic nie zmieni jest po prostu śmieszne, bo zmieni to dużo, skoro zombie będzie zamrożone i będzie mogło otrzymywać obrażenia.

 

 

 

Pomysł odpada, nie widzę żadnego porządnego argumentu, który zmieniłby moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności