Skocz do zawartości

Skarga na DarkAngel


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kuba

2.Nick admina/gracza który zawinił: DarkAngel
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 12:53:07
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Demko z mapy hs_horror (link do pobrania dowodu:http://231112.node9.pukawka.pl/hltv-1410141224-zm_hs_horror-1413282240-1413284700.zip )
6.Opis sytuacji:Od 7 rundy wszedłem na górę(tam gdzie jest działko) ale się rozmyśliłem i zszedłem z tamtąd, zchodzac z tamtąd przez przypadek nacisnełem przycisk E i przesunełem lekko działko w lewą stronę i jak zszedłem zaczełem strzelać do zombie i dostalem bana za działko.
7. SID/IP:83.24.84.162.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Twój Nick: Kuba

2.Nick admina/gracza który zawinił: DarkAngel
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 12:53:07
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Demko z mapy hs_horror (link do pobrania dowodu:http://231112.node9.pukawka.pl/hltv-1410141224-zm_hs_horror-1413282240-1413284700.zip )
6.Opis sytuacji:Od 7 rundy wszedłem na górę(tam gdzie jest działko) ale się rozmyśliłem i zszedłem z tamtąd, zchodzac z tamtąd przez przypadek nacisnełem przycisk E i przesunełem lekko działko w lewą stronę i jak zszedłem zaczełem strzelać do zombie i dostalem bana za działko.
7. SID/IP:83.24.84.162.

 

Sam napisałeś że strzelałeś do zombie więc po co ta skarga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego skrócenia bana !!!! już wczoraj 3 razy cię upominałem tym że zabronione jest tam nawet wchodzić !! Mimo to zlekcewarzyłeś to.

Teraz będzie kara i to bardzo słuszna, ponieważ dobrze wiedziałeś że nawet wchodzenie tam jest zabronione. 

Tyle w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie na mapie zm_hs_horror wchodzenie na tą platformę gdzie są niewidzialne schody powinno być też zabronione bo zombie bez kniffe blink tam sie nie dostanie ..... a wracając do tematu ,praktycznie zawsze się mówiło że niemożna wchodzić tam gdzie są działka a więc uważam że jaki to by ban nie był to był on słuszny ,reasumując kolejna bezsensowna skarga.... i znowu na DarKAngeL'a ... nie rozumiem czy wy chcecie żeby on stracił admina przez to że dobrze wykonuje swoje obowiązki czy po prostu go nie lubicie ? ... -.- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3lu ja tam moze byłem pare sekund i zaraz zszedłem, więc nadal twierdzisz ze należy mi się ten ban? A jak oglądałeś demko to widziałeś dwóch graczy bawiących sie działkiem im nic nie grozi nie ? Regulamin nie mówi nic że nie można tam wlaźić,nawet w tym czasie żadne zombie do mine nie podchodziło.

Edytowane przez Kuba321
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest na mnie skarga to się wypowiem 

 

nie wiem czy strzelałeś czy nie ale jak wbiłem na serwer (spect) to widziałem od strony gracza że ktoś tam siedzi .

gdy zobaczyłem na cb to nie miałeś broni tylko sam celownik tak jak w przypadki używania działka 

 

3.20 Używanie działka - od dnia do tygodnia
 
a osoby co używała działka dostaną bana spokojnie wezmę demko z 2 , 3 map
Edytowane przez iss9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Mogłeś ich zgłosić. Admin też nie widzi wszystkiego. Twoja skarga tyczy się ciebie, nei osób na serwerze.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności