Skocz do zawartości

Crashe na serwerach - pomoc + regulaminy serwerów online (na serwerach)


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Jeżeli któryś z opiekunów ma problem z crashami to od razu powinien poinformować mnie na PW. Chcę na wszystkich serwerach zminimalizować ilość crashy, więc proszę pisać do mnie gdy na serwerach dochodzi do crashy,a sami sobie z tym nie dajecie rady, głównie przy błędach z segmention fault, który jest naprawdę ciężko wyeliminować.

Mam też pewną propozycję, jestem w stanie wykonać na serwerach regulamin online, tak jak na 4k, ale jest jedno ALE, każdy serwer na który mam to dodać ma być czysty (bez crashy) i mieć porządnie opisane pluginy w plugins.ini, chyba nie muszę pisać jak się to robi, a jeżeli tak to wyglądać to powinno tak:
 

ExecServer.amxx                 ; SERVER CFG co mape

VIP.amxx                        ; VIP

 

Jeżeli nie znacie któregoś z pluginów piszecie np:

ExecServer.amxx                 ; Nie wiem

 

Jeżeli na serwerze nie dochodzi do crashy i opisaliście porządnie wszystkie pluginy tak jak pokazałem to mogę wtedy dodać regulamin. Czemu tego oczekuje?

Odpowiedź jest prosta, tylko idiota dodaje nowe pluginy na serwer, który crashuje, bo wiadome jest że te crashe będą się "powiększać" bo na pewno nie ustaną :), a pluginy mają być opisane, bo chcę też sprawdzić co dodajecie na serwer. Zauważyłem, że na niektórych serwerach jest po prostu burdel i dodajecie wszystko jak leci, a tak nie powinno być.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W sumie od razu chciałbym prosić by każdy opiekun opisał w ten sposób pluginy w pliku plugins.ini, będzie mi łatwiej po prostu potem sprawdzić serwer, a lepiej to wtedy wygląda.
Mam nadzieję, że uszanujecie moją prośbę i zrobicie to do końca tygodnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności