Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Ricooo!.


Ricoooo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ricooo

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 17 lat.

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Amxmodmenu 10/10 komendy 7,5/10.

5. Mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście.

6. Składka (Tak/Nie): Tak.

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/RICOOO/193.33.176.64:27015/ (w poprzednim podaniu pisali mi żebym nadrobił aktywność, posłuchałem się i jestem bardzo aktywny na serwerze.

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: O sobię : Mam na imię Adrian, mam 17 lat. Pochodzę z województwa świętokrzyskiego, jestem symaptycznym i miłym chłopakiem. Interesuję się piłką nożną/grami/komputerami itp Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ moim zdaniem nie ma wystarczającej liczby adminów na serwerze, co za tym idzie ? przyciąga to cziterów, wieczorami jest ich najwięcej aż nie da się grać, staram się odnosić z kulturą wobec graczy graczy na serwerze. Jestem sympatycznym oraz (według mnie lubianym graczem na serwerze) oraz jestem pomocny..

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: W przeciągu 2 tygodni (do końca miesiąca) powinnem mieć, miałem steam ale myślałem że nie bedę już grał w csa to sprzedałem, jednak tak się nie stało i myślę o ponownym zakupie.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W weekendy bardzo dużo, w dni szkolne 3-5 godzin.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze zależy od dnia, w dni szkolne tak samo ale zazwyczaj koło 15-19, 21-23

12. Staż w grze counter strike 1.6: 6 lat, z lekkimi przerwami.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak, wielokrotnie.

 

 

                             WYMAGANIA!!!.

 

  1.  Ukończone 15 lat : Spełnione!.
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze: Tak jak mi pisaliscie żebym nadrobił aktywność, nadrobiłem. Spełnione!.
  3. Zachowanie kultury na serwerze: Spełnione! według mnie, staram się odnosic kulturalnie wobec graczy. Spełnione!
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum: Spełnione!
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń): Spełnione!
  6. Posiadanie mikrofonu: Spełnione!
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna): Będę płacił co miesiąc 7,38, Spełnione!
  8. Ostatnie podanie było tydzień temu a mineło ponad 6 dni więc jednego warunku tylko nie spełniam: Nie spełnione.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

Pozdrawiam: Ricooo

 

A co do tego że nie minoł tydzień od mojego ostatniego podania to jest jeden dzień.

Ostatnie, podanie składałem 10 października, więc jutro mija tydzień ( więc róznica tylko kilka godzin)

A co do ciebie "Retry" to ja nie bede się mścił ani nic, ale to jest troszke zemsta twoja ze w twoim podaniu dałem ci na Nie :)

A składający podanie nie zawsze spełnia wymagania i zostaję przyjęty, bo to nie jest też kwestia wymagan

Edytowane przez Ricoooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na tak wymagania spełnia blebleble... Ale niestety jestem na NIE. Nie odczekałeś tygodnia od poprzedniego podania, te pare godzin to niestety też godziny :c

Edytowane przez Porczop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności