Skocz do zawartości

Zawodowy saper


ZbieramNaWino

Rekomendowane odpowiedzi

Żądam usunięcia 1 miny Zawodowemu saperowi bo to jest śmieszne co aktualnie się odbywa na serwerze gdy wchodzi 4-5 saperów,połowa ludzi pada od min lub saperzy ich dobijają,to jest dla mnie niedorzeczne by klasa free rywalizowała równolegle z klasami premium,i by 30 lvl  Sapera radził sobie z każdym lvlem na serwerze a na dodatek tego miny są niewidoczne co sprawia ogromny problem adminom w egzekwowaniu podpunktu regulaminu 2.10 który mówi o 

 Zakaz stawiania min / klonów w przejściach bez możliwości ominięcia 

 

Co wiąże się z licznymi zgłoszeniami na U@ dotyczącymi łamania powyższego podpunktu regulaminu.

Edytowane przez ZbieramNaWino
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa nie jest najlepsza jak i najgorsza. To jest w końcu saper, musi mieć swoją broń zawodową. A że nazwa zobowiązuje "Zawodowy Saper" a nie "Saper" to powinien mieć ich w ilości 3.

Miny muszą być niewidoczene bo gdyby przeciwnik wiedział to by po prostu je omijał, no a mina najzwyczajniej w świecie musi buc niewidoczna dla wroga.

Co do tej rywalizacji. Jak ma Zaw. Saper zabić z miny klase premmium np. Egzekutora ? Zaw. Saper jest uziemiony, posiada 1 skok, musi patrzeć po dachach bo skacze niewidzialny albo kuca w ciemnym miejscu i kampi z AWP.. 

I jeszcze jedno. Ja podczas mojej kadencji na serwerze jako Administrator nie miałem problemu z patrzeniem czy ktoś stawia te miny w przejściu czy też nie.. wystarczy dobrze obserwować ZbieramNaWino : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wino specjalnie dla cb poszukałem 

Mam prośbę aby usunąć z zawodowy saper 1 minę i zmniejszyć jej dmg

 

 

Pomyśle nad zmniejszeniem dmg ale min zabierać nie będę.

 
Wiec ta dyskusja nie ma sensu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku wiem że ten temat został już poruszany ale efektów brak dlatego ponaglam temat.

 

Miny powinny być choć trochę widzialne gdyż jest to niesprawiedliwy dla graczy że nie mają możliwości ominięcia min gdyż ich nie widać,a jak na serwerze jest kilku saperów to naprawdę ciężko dostrzec źle stawiane miny,czekamy na Rybaka w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności