Skocz do zawartości

Skarga na No.1 najgorszego admina na świecie !!!


Barte323

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Barte323


2.Nick admina/gracza który zawinił: No.1

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 19.10.2014 okolo 15:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): brak

6.Opis sytuacji: Kupiłem sb. premke , weszłem na mape i nie mogłem wziąść premki. Trochę się wkurzyłem i zaczołem spamić na u@ i na say normalnym. W końcu gdy admin nie banował cziterów i nie wypełniał obowiązków admina , troche mnie poniosło i napisałem na u@ że "nie wie co to obowiązki admina". Po pewnym czasie dostałem bana aż na 1 dzień. Wielokrotnie wchodziłem na serwer i przepraszałem admina , ale ten nie odbanował mnie. I tak to właśnie jest: Kupić premke, a jakiś (za przeproszeniem) głupi admin wszystko psuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo zostałeś najgłupszym użytkownikiem na świecie. Admin nie służy do dawania premek -_- a po drugie na pewno bez powodu Cię nie zbanował na jedne dzień a po trzecie to że ktoś jest dla Ciebie "Czitem" to nie oznacza że nim jest uznał że czysty to ok

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to "wziąć", "wyrzucony" i "zacząłem". Po drugie to naucz się czytać to co jest napisane przy płaceniu. Premka aktywuje się przy następnej mapie od zakupu. Po trzecie to co piszesz zakrawa hipokryzją, bo sam nazwałeś admina głupim po czym obraziłeś się za nazwanie Ciebie w ten sam sposób. Po czwarte piszesz raz i czekasz na odpowiedź, a nie spamisz, admin też jest człowiekiem i chce np. dokończyć rundę, czy jest w środku "strzelaniny" i nie może Ci aktualnie odpisać. No.1 jest dobrym adminem chociaż czasem afczy na spec :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pisanie nie zwalnia Cię z poprawnej polszczyzny. Po drugie gdybyś czytał uważnie nie miałbyś z tym problemów. Po trzecie przeproszenie admina nie równa się z UB, a przed chwilą przezwałeś go w poście jeszcze raz, więc jesteś hipokrytą. A No.1 często afczy na spec, problemu nie widzę. Poczekaj jeden dzień i ciesz się premką, mogę Ci obiecać, że UB nie dostaniesz, a Papek zaraz wejdzie i zamknie temat. Bez odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się człowieku czytać ze zrozumieniem. Obraziłeś admina, spamowałeś na u@ to ciesz się że poleciałeś tylko na dzień. I nie pisz głupot "na co mi premka jak grać nie moge" Każdy wie że premka będzie dopiero na nowej mapie. I nie obchodzi nas czy ty wchodziłeś na serwa i przepraszałeś adma bo w takim razie wchodziłeś na AB. Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha witam Oto ja No.1 :Dhttp://www29.zippyshare.com/v/68641026/file.html oto dowód za co dostał bana i przy okzaji przez kolejne 30 min spam na u@ do następnej niedzieli nie powinieneś  grac :D  po mapie eldorado byl chyba dustyaztec cos takiego i nawet nie wszedłem do gry bo cały czas wchodziłeś i spamowałeś  np. :

PROSZĘ PROSZĘ JUŻ  NIE BĘDĘ  PROSZĘ

 

 

i w dodatku tylko pisał/spamował zmień mapę bo chce mieć premke

 

w  dodatku obrażasz grafika forum i bluźnisz to że zaminiesz koniec słowa na (*****) to nic nie zmienia... przeczytaj regulamin <3

 

Pozdrawiam admin który zawinił

Edytowane przez No.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. używaj opcji edytuj a nie tworzysz kolejne posty.

po 2. jak kupujesz premke to masz być zdecydowany na który serw. Za tydzień ci się 350 znudzi i znowu bd na 45k chciał? Wątpię żeby ci przenieśli. 

I nie spamuj więcej -,-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam to.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności