Skocz do zawartości

[BAN]Pan Policjant c.d


Pan_Policjant

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pan Policjant
Link do SSówhttp://www34.zippyshare.com/v/87137240/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*:==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : Pan Policjant 
==== Zbanowane IP : 
==== Admin : ibrnvski 
==== Powod Bana :  ucieszka przed ss ( celowanie w ziemie : ) ) 
==== Wygasa : Nigdy ( od 10/19/2014 - 21 : 23 : 43 )

Serwer#8 Cs-Classic.pl [Only DD2]@pukawka.pl

Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=93148

 

Dzień Dobry. Nie zostałem odbanowany do końca. Tu jest link do poprzedniego tematu gdzie jest wszystko wyjaśnione, gdyż nie chcę mi się przepisywać tego drugi raz :)

http://forum.cs-classic.pl/topic/25390-ssy-pan-policjant/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zostałeś odbanowany do końca? W tamtym temacie napisałeś to samo - ale powód jest "Wstaw screeny na www.cs-classic.pl" Dlaczego? Dlatego, że robiłem Ci screeny podczas gdy po 2 czy 3 screenie, opadł Ci celownik w dół - uznałem to jako ucieczkę przed ssami w nawiasie dopisałem (celowanie w ziemie). Nie wiem czy to było celowe czy nie. Ty się tłumaczysz, że zminimalizowała Ci się gra - dziwne, że akurat podczas robienia screenów. Jeśli UB Team jest za tym, by Cie odbanować to proszę bardzo - ban poleciał zaraz po zrobieniu screenów, dlatego nie mogłeś wejść po otrzymaniu UB - wisiał Ci ten ban jeszcze. Do wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest do wyjaśniania, jeżeli ss'y są czyste. Po drugie, czemu jako admini banujecie 2 razy nawet jeżeli nie doszło do wyjaśnienia pierwszego powodu zablokowania? Myślę że wyjaśniłem się jasno w poprzednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ czas pierwszego i drugiego bana. Nie siedzę na forum 24h na dobę, Ty też pewnie w ciągu 10 sekund nie wstawiłeś ssów na forum - jeśli bym widział, że ssy wstawiłeś i są czyste nie dałbym Ci bana. A byłem na serwerze, zrobiłem screeny - przy 2/3 screenie celownik poszedł w dół (w ziemie), dałem z miejsca perma za "ucieczkę". Objaśniłem to wyżej. To różnica zaledwie minuty między jednym a drugim banem, stąd masz ub za ssy bo są czyste - ale ja nie widziałem tych ssów od razu, nie wiedziałem o ub. Dalej tego nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pomyślałeś od razu o ucieczce, lecz  nie musiałeś ładować drugiego bana minutkę po pierwszym, bez dania mi napisania na forum, co tak naprawdę się wydarzyło. Jeżeli Cię oskarżyłem o coś czego nie zrobiłeś to bardzo przepraszam. Myślę, że sytuacja jest wyjaśniona między mną a użytkownikiem ibrnvski. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i UB.

Edytowane przez Pan_Policjant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione. Zamykam

Sprawa nie jest wyjaśnione :P

 

Dziękuje osobie która zwróciła na to uwagę i pokazała mi mój błąd ;d No a więc, cytując zgłoszenie:

 

 

 

Proszę o jeszcze jedno przejrzenia tematu. 

Screeny 

de_dust20000.bmp | 1screen

de_dust20001.bmp | 2screen

de_dust20002.bmp | 3screen

21:23

 

de_dust20003.bmp | 4screen

de_dust20004.bmp | 5screen

22:23 kod CRC przy obu screenach różny, czyli odpada kopiowanie screenów, ale czasy się różnia

4i5 są czarne, gracz wyjaśnia - minimalizacja cs'a. To jest nie prawda, była by prawdą jeżeli by czasy screenów się zgadzały ale nie zgadzają. 

Najwyraźniej edycja screenów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moj blad gdyż nie spojrzałam na screnny tylko na werdykt Jelona czyli ub i potem na wyjaśniony problem admina z graczem. 

 

Screnny są  przerabiane i banix leci. Dziękuje Jelon, że przyjrzałeś sie dokładniej. Plusik ziomeczku xd

Edytowane przez natalja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności