Skocz do zawartości

[UB]AbraXas - proszę o zdjęcie bana c.d


AbraXas

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AbraXas
Link do SSówhttp://www53.zippysh...23341/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 
==== Zbanowany nick : AbraXaS 
==== Zbanowane IP :  xxxxxxxxxxx
==== Admin : bang bang bang ` stuff . 
==== Powod Bana : Wrzuc screeny na forum 
==== Wygasa : Nigdy ( od 10/20/2014 - 09 : 23 : 

Serwer:  #2[FFA][MAPCYCLE] Cs-Classic.pl | pukawka.pl
Link do bana:http://amxbans.cs-cl...t.php?bid=93185

 

 

 

nie wiem co zrobili admini, ja się w tym w ogóle nie łapię! mam bana za nic? 

 

 

jaka ucieczka? o co wam chodzi? ja czesto minimalizuję grę bo podczas gdy jestem martwy robię ataki i wyprawy wgrze przeglądarkowej w którą gram, nawet nie wiem o co wam chodzi a dostaję jakiegoś bana? pokażcie mi gdzie ja niby użyłem jakiegoś aima czy coś? ludzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok są ale za co???? 

nie potraficie zrozumieć że grywam od czasu do czasu i nawet nie wiem za co dostałem? przecież na screenach masz moj widok? gram z jakimś aimem? mam teraz system przeinstalowywać zeby sobie zmienić ip i grać w cs'a ? 

 

nic złego nie zrobiłem

 

edit: 

 

a te 2 niby bany dostaem jeden po drugim od tej samej osoby więc nie bardzo rozumiem ? zbanował mnie podwójnie? za co? jaką ucieczkę? gdzie mam napisane w trakcie gry że mam w tym momencie nic nie robić bo ktoś mi screena robi? 

 

Edit 2: w powodzie na cs wyskoczyło mi "wstaw screeny na forum", czas między banami to kilka min, ja nawet konta na forum nie mialem i nie wiedziałem że takie istnieje, zanim w google znalazłem co oznacza ban z tego programu, minełą sporo czasu, w tym czasie próbowałem się logować na serwer bo myślałem że to jakiś chwilowy bląd. nie upieram się żeby grać na waszych serwerach ale czy to nie poblokowało mi też innych? 

nie ukrywam że jestem spokojnym człowiekiem ale wyprowadziło mnie to wszystko trochę z równowagi - skoro napisane jest zeby wstawić ss na forum i je wstawiłem, a są one "czyste" to czemu nie mogę mieć zdjętego bana?

 

edit :

 

20.10.2014 - 09:23:44 - wrzuć screeny na forum

 

20.10.2014 - 09:24:10 - ucieczka przed ss

 

2 ban za ucieczkę? to nie była żadna ucieczka tylko poprostu przy próbie logowania się na serwer antybot czy jak to sie zwie samo mnie wywalało ...

 

ok już nie spamuję, czekam na osobę która mi zrobiła niespodziankę, lub była wredna bo latałem z autokampem i każdego jechałem..;/ 

 

 

Edytowane przez AbraXas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś ode mnie bana z powodem wrzucenia ss na forum jezeli jest taka opcja proszę to sprawdzić widziałem jak nagle znikłeś gdy robiłem Ci ss i dałem Ci bana z amx'a z powodem ucieczka przed ss więc tak czy siak masz te ss na kompie i jeżeli jesteś czysty to je poprostu wrzuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekaj az ktoś u UBT zobaczy ss jak są czyste to dostaniesz ub :)

 

@edit nie wiem czy przy tym skompresowany sa inne liczby ja słyszałem że wszystkie muszą być takie same ale to ub oceni czekaj :)

Edytowane przez fns.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności