Skocz do zawartości

Skarga na 3lu


___KOKA___

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ___KOKA___


2.Nick admina/gracza który zawinił: 3lu

3.Admin/Gracz : Admin.

4.Data i godzina:  15:45 około. 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  

A9PFVg7.jpg

bOvzvEV.jpg

Hvhgsi9.jpg

6.Opis sytuacji: Jako zombi wydałem 60 ap żeby rozprzestrzenić zarazę, admin 3lu dogryzając na y@ , oraz zwykłym sayu piszę coś w stylu "nie ja wydałem 60ap na zarażenie mistrzu" oraz "I nie płacz hahaha mistrzu". I jeśli to jest admin który zaczyna pisać takie coś a niby "nie reaguje na głupie dyskusje" to ciekawe. Bardzo interesujące jest to że nie znalazłem też podania na admina 3lu ponieważ zastanawiałem się ile taka osoba może mieć lat która zachowuję się jak dziecko takimi głupimi komentarzami ? Ponadto y@ chyba nie jest po to żeby wypisywać niepotrzebne komentarze.

7. SID/IP:  # 5    "3lu" 19766 STEAM_2:0:1908459337   6 48:39   55    0

 

Chciałbym też żeby poddać się dokładnemu przyjrzeniu temu adminowi ponieważ czytając co poniektóre jego posty można zauważyć w nich nie prawde.

Edytowane przez -_-
Ma admina od początków prawie, stąd też nie ma tematu z tym, bo jest w archiwum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE. Wydałeś te 60ap tylko i wyłącznie na mnie! dlaczego? ponieważ w podaniu twoim dałem ci nie I napisałem prawdę. i Nie chciałeś tu cytat: " Jako zombi wydałem 60 ap żeby rozprzestrzenić zarazę " Tylko chciałeś się na mnie od gryść I uważaj co piszesz nie wiesz ile mam lat dzieciaku!

Na serverze jestem adminem jak i graczem !

Nie wiem co to wgl kur*a za skarga ma być porażka jakaś pozdro.

 

A jeżeli chcesz mnie oskarżyć dzieciaku o jakąś tam nie prawdę to przedstaw dowody a nie z dupy sobie wymyślasz!

Edytowane przez -_-
to nie znaczy, że masz sie z nim droczyć na serwerze. Używanie admin czatu do rozmów kończy się zabraniem flagi, albo utratą admina, dobrze o tym wiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zacznijmy od tego, że HUD (ten wasz @@say) nie służy do rozmów, to wiesz od dawna.

Dodatkowo forum to nie bar i nie przeklinamy i zachowujemy kulturę osobistą.

 

Skarga i słuszna i nie, ale jeżeli zauważę, że admin dalej używa HUD do rozmów to posadę straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można Na HUD wypisywać swoich bindów nie można używać HUD do rozmów to przepraszam? na Chuj to jest na zm? skoro nic wgl nie można ?hm? Wejdź sobie na Onlydd2 i zobacz ile tam HUd jest wykorzystywany i jakoś nikomu to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności