Skocz do zawartości

Kompromituje się


T3BZim3k

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jak już w moim pierwszym poście pisałem,że chciałbym zacząć coś z yt to pisze. Wstawiłem filmik z dupy!! wgl tam nie ma nic zrobionego tak jakbym chciał, moje filmiki nie będą wyglądałem tak jak ten będą w zupełnie innym formacie. To jest tylko TEST czy wgl mam to robić co źle robię itp itd!! Oczywiście spodziewam się krytyki i jest ok ,jeżeli wszyscy będziecie mi pisać co jest nie tak już sam zdążyłem zauważyć ,że moje mikro jest zbyt cicho. Wszystko jest dla beki wiedz ja podchodzę do tego z ogromnym dystansem. Chciałbym uzyskać zgodę H@ na udostępnianie filmów z FFA na yt. W formacie: bez głosu , same najlepsze akcje fajnie zmontowane itp itd reklama sieci. Zanim coś napiszecie przeczytać opis pod filmikiem i tu. Życzę wam miłej beki ze mnie ale także komentowania co źle robię!! :D D

WaFen trochę lepjej :D xd!? Dzięki za twoją wypowiedź.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kRgKabMQf0c

Edytowane przez T3BZim3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że masz na myśli konstruktywną krytykę?

 

 1. Zmień sposób pisania na forum, głupie teksty o "gimbusach" zostaw dla siebie, dodaj trochę stylu do swojej wypowiedzi, zacznij wstawiać przeciwniki (,,,,, - weź stąd), przestań używać spacji przed znakami interpunkcyjnymi - by wyglądało po prostu schludniej i milej się czytało.

 

2. Skróć intro - 3s wystarczy spokojnie na pokazanie Twojego nicku. Całe powinno mieć 15s max, w Twoim przypadku jest to lekko dłużej.

 

3. Jak sam zauważyłeś - mikro. Jest za cicho.

 

4. Trochę życia. Mówisz bez przekonania, niczym nie zainteresujesz ludzi, którzy przyjdą na Twój kanał.

 

5. Znajdź jakiś temat przewodni lub coś co będzie Cię odróżniało od innych - tylko to da Ci szanse na sukces.

 

Reszta (oprawa graficzna, montaż) jest ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności