Skocz do zawartości

Skarga na admina! M l o d z i a c z e k ;d


demolka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: eQ` demolka


2.Nick admina/gracza który zawinił: M l o d z i a c z e k ;d

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: teraz

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTW z tej godziny dokładnie jakieś 5 min wstecz. 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Pozostalo ci 29 minut i 44 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : eQ` demolka 

[AMXBans] Powod : ' cele ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 62544457 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 83.9.60.195 ' 

[AMXBans] =============================================== 

eQ` demolka dolaczyl 

6.Opis sytuacji: Gram sobie normalnie, 2 rundy wczesniej miałem pake, od razu leciałem na długą by ją podłożyć podłożyłem, więc wykonuje cele mapy, później gram, nie mam paki, dd2 nie jest małą mapą by latać za paką i jej szukać jak zostało jakieś 30 sek. Admin pisze "cele" akurat na gali mam 2 graczy CT zabijam ich, i dostaje bana z powodem CELE! No czy to nie jest kur*a chore? znalazłem chwile żeby pograć sobie, ale jak widać zamiast korzystać z chwili wolnego czasu na CS'sie to spędzam na pisaniu jak najbardziej słusznej skargi!

Proszę obejrzeć sobie HLTV i ukarać admina, zabraniem rang bo jak widać nie ma zielonego pojęcia o wykonywaniu tej pracy! Tak na serwer się nie przyciągnie graczy z takimi adminami jak ten nie ogarniety gówniarz! Sory za słowa, ale proszę mnie zrozumieć, ktoś ma chwile by pograć, ale taka menda nie pozwoli, ban był podejrzewam dlatego że ich biłem jak chciałem!

Licze na ogarnietych!

 

Dodam że ban za takie coś jest kick/5 min. A ja za nic 30 :|

Edytowane przez demolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

Po 1 : Czy to jest powód do obrażania admina? Trochę kultury.

Po 2 : Za takie coś admin może dostać upomnienie a nie karę w postaci odebrania funkcji admina.

Po 3 : Gdy zostaje 30 sekund admin ma prawo upomnieć graczy o cele mapy. 30 sekund to wcale nie tak mało i nawet jeżeli byś był na B a paka na długiej to byś zdążył ją podnieść i podłożyć.

Po 4 : Masz radar więc nie musisz szukać paki po całej mapie.

Po 5 : Skoro admin upomina Cię o cele to dlaczego zamiast szukać paki czekasz na przeciwników na gali? Tak zwana gra 'na fragi'

 

Lecz mimo to skarga jest słuszna bo ban za cele mapy może wynosić do 5 min. (regulamin)

Uwaga do admina :

Z tego co napisał demolka w swojej skardze wynika, że admin dał mu bana od razu po akcji na gali (tj. przed zakończeniem rundy). Według mnie powinno się poczekać do końca rundy a nie banować jeszcze w jej trakcie.

 

W regulaminie serwera jest napisane : "*Nie wykonywanie celów mapy: Kick - ban 5min" --->http://forum.cs-classic.pl/topic/16891-regulamin-serwera-dd2/

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten admin wgl nie wie jak wykonywać swoją pracę...
Ja wczoraj np poleciałem do kumpla który mieszka kilka domów dalej i graliśmy w csa na zmianę, 
dobra moja kolej... idę długą, wchodzę na A i słyszę jak ktoś strzela na gali i zabił kilka osób więc rzuciłem tam He i go zabiłem bo miał podajże 14 hp...
minęło dosłowie 10 sekund nawet mniej i dostaje bana ( ssy ), poleciałem do siebie do domu, wchodze na serwa i mówię że wgl zero sprawdzenia to jeszcze wielkie pretensje miał, 
mogę wrzucić demko  celu udokomentowania tego :) 
PaPku sorry ale dałeś mu admina, chociaż był 2 razy na serwerze i do tego nie wykonywał celów mapy.... śmiech.
a to że to jest twój brat czy tam ktoś to nie oznacza od razu że może mieć admina, komentarze w podaniu były neutralne lub na nie. A ty mu dajesz admina ? 
widać że po znajomości tylko idzie coś załatwić ( Jaki kraj taka polityka ) .
a ciebie Młodzieniaczek wysyłam od razu do zapoznania się z regulaminem bo wgl, nawet w 1 % nie ogarniasz. 
A poza tym to PaPku grasz na jego koncie żeby nabijać mu godziny ? 
bo go bardzo rzadko widzę na serwie.. 
skarga słuszna ponieważ za cele mapy "ban" na 5 min
Pozdrawiam : Miko ! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj ogromny bład admina,moim zdaniem powinien dostac ostrzezenie :)
http://forum.cs-classic.pl/topic/25101-malolat/
Jak to jest wszyscy admini mu dają  na NIE a on dostał taką range? jak to jest możliwe? chyba liczy sie głos graczy/adminów prawda? wiec nie wiem jakim prawem on ma tego admina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to trochę kultury..  Boo wyzywać to sobie możecie kolegów..
Po 2 to jakoś nikt do mnie spiny nie ma tylko ty " Miko " sie jakos uczepiłeś nie wiem czego ..
Po 3 to admina mam za aktywność , i ogarnięcie jakie a nie jak niektórzy sobie grają i zero jakiego kolwiek zainteresowania.
Co do bana .. to tt przeginacie z tym respem i celami ... 3/4 banów ze resp czy cele leci na 30 min , a wy akurat do mnie sie przyczepiliście..
po 4 to upominałem nie jedno krotnie , za cele i za resp.. zostaje 30 sec rundy a ty stoisz sam ze 100Hp na środku i pilnujesz czy Ci galą nie wyjdą.. Ile można prosić i czekać?..
Skoro mój błąd , to czekam na upomnienie..
Pozdrawiam Małolat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tego co wiem zostałeś przyjęty na okres próbny, WIĘC nie masz upomnień, jedna słuszna skarga i wylatujesz.
Prawdą jest, że sam byłem przeciw, ale Papku tłumaczył to tym, iż grasz rano, więc się zgodziłem, ale w tym tygodniu do piątku byłem prawie zawsze rano, do godziny 12-13 na kompie i ani razu nie widziałem cię na serwerze, a gracze ciągle pisali o czitach  na SB.

 

Ja sam patrząc na tą skargę jestem za tym by cię wyrzucić, bo w podaniu na admina nie było przeważającej liczby na TAK, więc byłeś adminem próbnym. Admin próbny "nie ma ostrzeżeń", a skarga kończy się wydaleniem z posady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Ja admina zabieram. Skarga słuszna.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności