Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Kaka


Kakuś

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kaka

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Składka (Tak/Nie): tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Kaka/193.33.177.166:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem miłym graczem na serwerze większość mnie lubi nieraz ktoś mnie wyzwie od razu nie wybucham złościa tylko próbuje załagodzić sprawe. Czemu ja akurat mam zostać adminem? Poprostu chcialbym zrobić porządek jaki panuje na serwerze jak nie ma admina. A ja gram prawie codziennie to pomoge dla graczy którzy się denerwują.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 8 godz.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: pn. wt. od 15   śr. czw. pią. od 17  soboty nieraz mam praktyki niedziela od 9:00 lub 12:00

12. Staż w grze counter strike 1.6: 7 lat z dużą przerwą

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: nie ale myśle ze byłbym dobrym adminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

Wiek: +

znajomość amx: -

czas spędzony na forum: -

Aktywność na forum: -

Nadrób aktywność na forum, napisz podanie za tydzień to wtedy będę na tak ;)

Edytowane przez Spr!nt^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grałem parę dni z powodu kłopotów z internetem ,ale że gościa pamiętam to nie kojarzę żeby pokazywał jakieś negatywne zachowanie , wręcz przeciwnie zawsze "siedział" cicho i grał swoje :) a więc jeżeli nic się nie zmieniło to oczywiście że będę na TAK ,ale masz parę rzeczy do nadrobienia :

-zapoznać się (a raczej przeczytać jeszcze raz) z kryteriami "Podania na Admina"

-Poprawić aktywność na forum (na początek dobij do 10 postów) ,ponieważ Admin musi być według mnie aktywny nie tylko w grze ,ale również na forum żeby być na świeżo ze wszystkimi nowinkami 

-napisać jeszcze raz podanie kiedy spełnisz wszystkie kryteria kwalifikujące twoja osobę na admina 

 

 

Wydaję mi się że to wszystko ,no cóż zostało mi tylko życzyć Ci powodzenia następnym razem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności