Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][ODRZUCONE]Podanie TYLK0 H3@D$H00T! 3^^


TYLK0 H3@DSH00T

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TYLK0 H3@D$H00T!
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 16 
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Jeżeli będzie potrzebna to tak :)
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/TYLK0%20H3%40D%24H00T%21/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: A więc mam na imię Dominik i mam 16 lat. Uczęszczam do Technikum o profilu elektryk. Chciałbym zostać adminem, ponieważ chcę zwalczać tę grupkę, która utrudnia nam rozgrywkę. Chcę również utrzymywać kulturę na serwerze.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:93097690
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: od 1h do 3h, czasami dłużej ;)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Mniej więcej od godziny 17 w dni robocze, natomiast weekend zależy. Czasami widać mnie non-stop a czasami nie, to najczęściej z powodu wyjazdu na zasiadki, bądź odskoczni od rzeczywistości ^^
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 8lat non-steam kilka miesięcy only steam ;)
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Pewnie że tak. Miałem nawet serwerownię ze znajomymi (Jako taki pomocnik :D ).

Doświadczenie w adminowaniu mam spore natomiast 2 dni przydałyby się by przypomnieć sobie wszystko do porządku :)

 

Zapraszam do wypowiadania się :) Oczywiście szczere wypowiedzi :)

Pozdrawiam wszystkich :) :)

 

@BezImienny: Nie obgaduje adminów. A co do tego co napisałeś, że Ciebie nazwałem ku*wa a Gumisia lizodupem, takie jest moje zdanie :). Napisałem to jednej osobie, a że on Ci to powiedział.. no cóż :) Nie wiem czemu na Ciebie napisałem, coś ze mną było nie tak, ale o Gumisiu moje zdanie się nie zmieni :)

Pozdro.

 

@Soot: Już Ci wyjaśniam :) Chodziło mi oto aby uruchomił swoje micro i podczas rozgrywki mówił, gdzie, co i jak. Np. Ja biegłem na długą a on na b to żeby dawał "info" czy na b ktoś biegnie czy czysto... Nie wiem czy wyjaśniłem Ci to jasno :D

Pozdro :D

 

@Vernon: Ja nie mam do niego spiny. Po prostu myślę kim on jest.. A że głośno myślałem pisząc z jednym z stałych graczy, a on to "podał dalej" to już nie moja wina :). Nie chodzi mi oto aby się kłócić jak małe dzieci o łopatki w piaskownicy.. Przyjaciółmi na pewno nie będziemy, ale ja nie mam zamiaru się kłócić:) Pozdrawiam :)

 

 

UWAGA!!! Do DNIA 17.11.2014r. NIE BĘDĘ MÓGŁ GRAĆ!!! Z POWODU PROBLEMÓW Z INTERNETEM... NIESTETY.. POZDRAWIAM.

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. ja dalej jestem na nie. 0 poprawy w gt, najwięcej grałeś w ciągu jednego dnia. reszta dni jest do bani..

 

 

@. Poprawił swoją aktywność lecz nie za dużo. Zgłasza bardzo często cziterów pisząc do mnie na steama, jestem za okresem :)

Edytowane przez leilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za okresem probnym na tydzien. jesli po tygodniu bedzie dzien w ktorym grales mniej niz piszesz lub w ogole to wiadomo co bedzie a jesli sie sprawdzisz to jestem za tym zebys zostal

 

@edit 

skoro masz spine z gumisiem to nie dolaczysz do naszego grona. juz byly przypadki gdzie admini sie nie lubili i zawsze ktorys musial wyleciec np. ola i xomib

Edytowane przez Vernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na mnie, gt troche słabo jak na osobe ktora pisze podanie na admina. Oraz moj osobisty powód czemu na nie, chodzi o to, że obgadujesz adminow z tego co ja wiem to mnie nazwałeś ku*wą a gumis lizudupem.

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale Ja lizodup? 

Oooo nie panie za to daje Ci na nie

 

- Powód wyżej "lizodup"

 

@ Vernon nwm czy to jest spina bo on nazwał mnie lizodupem a ja nie mam zamiaru się "kopać po kostkach" :)

Edytowane przez TheGumiS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o jego osobę w stosunku do mnie,bo nic złego na swój temat jeszcze nie słyszałam. Prawdą jest to, że mało go widzę na serwerze, ale też do teamu potrzebujemy osób, które potrafią współpracować z innymi adminami. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za okresem próbnym, słabe gt to nadrobi  i obgadywanie Adminów jest minusem bo Admini sa jakby rodziną, lecz bardzo  ładnie zgłaszasz nie uczciwych graczy :) 

Edytowane przez kubaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram teraz za często na serwie powodem jest praca i problemy osobiste ale przedtem zachowywałeś się okropnie Do nas Adminów zachowanie twoje było szkoda gadać nwm jak reszta ale ja jestem na Nie nie chciał bym żeby ty jako admin był pośród nas z takim zachowaniem do nas jako przekład podam Bezimiennego i Gumisia zachowanie okropne masz ode mnie pewne NIE ... Tyle ode mnie 

Edytowane przez CWANIAKt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ;)
Facet jest ogarnięty, ma steam'a, nie widziałem żeby były z nim jakiekolwiek problemy, zachowuje kulturę ale i tak każdy wie że jest botem :D
Okres próbny jest dobrym rozwiązaniem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem dać ci szanse i dlatego tyle czekałem ale widzę że to co piszesz to wgl nie mija się z prawdą. Możesz poświęcić od 1h do 3h ??? Popatrz na swoje gt to wszystko mówi za siebie, aktualnie szukam aktywnego admina. Popraw aktywność i napisz za 2 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności