Skocz do zawartości

Skarga na Filpek


^Smiley*^

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: NeverGiveUp


2.Nick admina/gracza który zawinił: Filipek <333
3.Admin/Gracz :  Admin
4.Data i godzina:  11:40 , 29.10.2014
6.Opis sytuacji:  Filipek admin oskarża Pana B. o podszywkę  nw na jakiej podstawie skoro jest komenda amx_ip i widać czy gra na steam czy nie   to jest podstawowa komenda  a teraz cytat z podania filipka "4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10"  to jest naprawdę śmieszne.
"11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15+ week od rana" dostałeś adma i  nie widuje cię  na serwerze a rano to już porażka nie widziałem cie ani razu  tak jak inni gracze...
"kto będzie miał jakiś problem zaraz będzie miał udzielonej konkretnej odpowiedzi na pytanie / bądź wątpliwości co do czystości jakiegoś gracza."  chłopie   jak ty masz odpowiadać jak ty nie znasz regulaminu  była  mała mapa a filipek twierdzi ze można używać he  skoro ja pisałem ze jest zakaz ... potwierdzi to kinga i władek pasza ...
 

Ps. Naprawdę nie wiem na jakiej podstawie on dostał admina ... nie zna podstawowych komend i regulaminu porażka -.-

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znajomość regulaminu.

 

 

była  mała mapa a filipek twierdzi ze można używać he  skoro ja pisałem ze jest zakaz

 

Na serwerze jakiś czas temu wprowadziłem pluginy, które automatycznie blokują wszelkie granaty tam gdzie są zabronione.

Nie macie prawa zabraniać ich na mapach fy_snow czy fy_poolday ponieważ leżą one na ziemi.

 

Spis dla zainteresowanych, którzy jeszcze jakimś cudem tego nie wiedzą:

 

Granaty Flash, Smoke są zabronione na wszystkich małych mapach (awp/aim/fy/ak/dustmini)

Granaty HE są zabronione są na mapach (awp/aim/dustmini).

 

Mapy zabronione są jednocześnie zablokowane.

 

2. Skąd Filipek posiada adma:

 

Jego podanie.

 

3. Aktywność na serwerze.

 

http://www.gametracker.com/player/Filipek%20%3C33/31.186.82.184:27691/

 

 

Według mnie aktywność Filipka jest dopuszczalna.

 

4. Oskarżenie gracza o podszywkę.

 

Prosiłbym o wypowiedź wyjaśniającą całe to zajście przez samego Filipka.

 

+ pytanie:

Czy ktoś używa jeszcze Twojego steama?

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na to tak. 


Znam regulamin, skoro można użyć granata na fy_poolday to jest on dopuszczalny z tego co się orientuje. 

Po drugie grając na max rozdzielczości nie widziałem jego Steam Avatar. 

Po trzecie napisałem tylko to by zobaczyć jego reakcję, jesli faktycznie byłaby to podszywka to gracz jak najszybciej prawdopodobnie by się wylogował.

Po czwarte co do aktywności, mając admina tydzień w sobotę byłem na urodzinach kolegi, wróciłem o 4 rano do domu i mam być o 8 na kompie?
Never, chłopie. Pracuje, w sobotę byłem od godziny 9 dostępny na steam, miałem parę spraw do załatwienia jeszcze z rana, więc musiałem zejść. 
Każdy ma życie prywatne, pierwszy week jako admin nie było mnie od 7 lub wcześniej i się czepiasz? 

Faktem jest, że moim błędem było pochopne wyciągnięcie wniosków. To jest mój błąd, przyznaje. 
W sumie to ta skarga opiera się na tym, że napisałem " Pan B. to podszywka" To jest na moje trochę śmieszny powód, ale jak kto woli.

Co do aktywności, to Ciebie rzadko widać na FFA, głównie jesteś na CS : GO
Więc mojej aktywności się nie czepiaj kolego. 

Jestem tyle ile mogę, wybacz mi, ale na prąd za komputer również trzeba zarobic, człowiek też musi mieć swoje życie prywatne, a nie, że będę każdą sobotę i niedzielę wisiał od 7 rano na kompie. Mam też prawo się wyspać, tym bardziej po wyczerpującym dniu pracy, tak więc podkreślam w sobotę grałem od godziny 10, a w niedzielę byłem na kompie od godziny 12+. 

Ale to nie znaczy, że będzie tak co week. 

@ edit

Odp na pytanie 4. Nikt nie używa mojego steama, jest on prywatny

@ edit

Never, skoro wiesz lepiej, że na fy_poolday nie można używać granatów, to raczej Ty nie znasz regulaminu.

Edytowane przez Sypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sypek

 

Twoja aktywność na serwerze jest dopuszczająca. Nie musisz tłumaczyć się przed innymi użytkownikami forum / innymi adminami dlaczego Cię nie było.

Takich informacji udzielasz tylko Opiekunowi (Mnie) lub Administratorowi (-_-).

 

Nie sprawdzaj graczy w taki sposób. Najpierw użyj komendy amx_ip aby określić Jego SteamID oraz IP i dopiero później ewentualnie wdaj się w rozmowę z graczem, czy to na pewno on lub od razu wyrzucaj z serwera z powodem: Podszywka - Zmien nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga przyjęta. Pouczenie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności