Skocz do zawartości

Jeszcze gorętszy wywiad z Naszą Shanell cz. 2


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692398__shanell.png

 

 

Redaktor: S}{aDoW

2meqogl.png

 

 

 

 

 

 

Gość: Shanell

kb5bnl.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kąciku redaktorskim. Troszkę czasu minęło od ostatniego wywiadu, jednakże postaram się go wraz z moim gościem nadrobić. Dziś gościmy Panią administratorkę komunikatora TeamSpeak3 oraz serwera BF2. Cieszę się, że zapisałaś się na wywiad. Zacznijmy od saamego początku, bo możliwe że jeszcze niektórzy użytkownicy Cię nie znają. Powiedz, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

 

- Też się cieszę, mam na imię Adrianna i mam już 19 lat. Pochodzę z niewielkiego miasteczka Kobylnica, które znajduje 10 km od Poznania.

 

 

10km drogi to nie dużo i też nie mały kawałek drogi. Często bywasz w Poznaniu? Co możesz powiedzieć o swojej miejscowości?

 

 

Tak często, ponieważ mam tam znajomych oraz uczelnię na której się uczę. Chciałabym coś o niej powiedzieć, ale mieszkam tu od niedawna i nie znam jej historii niestety, ale mogę powiedzieć, że mamy tutaj szkołę, kościół, blisko na pocztę i do różnych sklepów.

 

 

Co studiujesz? Czy kierunek ten jest zgodny z Twoimi zainteresowaniami? Jakie masz hobby?

 

 

Studiuję bezpieczeństwo narodowe ze specjalizacją policyjną. Tak jest zgodny z moim zainteresowaniem. Mam hobby, interesuję się motoryzacją oraz fotografią.

 

 

O motoryzacji czytałem w Twoim poprzednim wywiadzie, do którego również zapraszam innych użytkowników forum [link]. Zajmijmy się fotografią. Skąd ten pomysł? Masz profesjonalny sprzęt czy jednak wyznajesz zasadę, że dobre zdjęcie może pochodzić wyłącznie od dobrego fotografa, a nie lustrzanki?

 

 

Mam sprzęt, w zasadzie miałam, ponieważ jest teraz w naprawie. Zabawa u profesjonalnego fotografa też nie jest mi obca, dużo razy miałam okazję mieć zrobione zdjęcia w plenerze.

 

 

Czy dzielisz się swoimi zdjęciami na forum? Jakie motywy najbardziej lubisz? Panoramę miasta, martwą naturę?

 

 

Zdjęcia są lecz nie od fotografa. Uwielbiam zdjęcia na mieście, ale również mam zdjęcia gdzie mało ludzi przebywa

 

 

Planujesz połączyć przyszłość z fotografią? Dlaczego postanowiłaś studiować tak odbiegły kierunek od swoich głównych zainteresowań? Co Cię skłoniło do podjęcia tej decyzji?

 

 

Co prawda strzelectwo nie jest moim hobby ale też gdy mam czas to wybieram się na strzelnicę. Interesuje się prawem, dlatego wybrałam ten kierunek. Uważam, że przyszłości z fotografią nie połącze, jakoś nie widzę przyszłości w tym kierunku.

 

 

Szkoda, jednakże dobrze jest mieć jakieś hobby. Kim planujesz zostać w przyszłości? Policjantką?

 

 

- Jeśli dobrze pójdzie to tak. Jeśli nie to wyjściem awaryjnym jest właśnie fotografia.

 

 

Rozumiem. Mam nadzieję, że uda Ci się w przyszłości łapać przestępców, lecz już w mundurze : D. Uprawiasz jakiś sport?
Interesujesz się jakąś konkretną dyscypliną?

 

 

Tak. Trenuje jazdę na rolkach. Jeżdżę już od 12 lat więc z każdym dniem staram się zdobyć kolejny poziom. Jeśli teraz jest przerwa jeśli chodzi o sezon to wybieram się na lodowisko na łyżwy, bo uważam, że jeździ się podobnie

 

 

Kolejny poziom umiejętności czy kondycji? Starasz się to robić dla zdrowia, czy dla nowych trick'ów? Studiujesz, trenujesz, strzelasz. Jak udaje Ci się znaleźć czas na to wszystko : )? Czy zdarzają Ci się dylematy, co masz danego dnia robić?

 

 

Heh, oczywiście, że poziom umiejętności bo kondycję uważam już za zdobytą. Dylematu nigdy nie mam, bo staram się znaleźć czas na wszystko po trochu.

 

 

W porządku. Przejdźmy zatem na zupełnie inny temat. W poprzednim wywiadzie widziałem pytanie dotyczące spraw sercowych. Jak sprawy się mają obecnie? Jesteś z tą samą osobą i świetnie się dogadujecie czy jednak wiele się w Twoim życiu zmieniło od czasu odpowiedzi?

 

 

Bardzo dużo się zmieniło, już nie jesteśmy razem. Półtora roku byliśmy ze sobą lecz tak wyszło, że skok w bok z jego strony się zdarzył. Teraz jestem obecnie sama i chyba przez dłuższy czas tak zostanie.

 

 

Ojej : ( Bardzo mi przykro z tego powodu. Co tym razem sądzisz o mężczyznach po tak złym doświadczeniu? Sądzisz, że istnieją jeszcze ideały męskości, czy jednak już dawno odrzuciłaś takie myśli i stąd nie chcesz angażować się w kolejny związek?

 

 

Wiesz... ostatnio przykro mi to mówić ale większość facetów traktuje jednakowo, ale nie poddaję się i wierzę że jest jeszcze maleńka nadzieja na tego jedynego.

 

 

Życzę Ci, byś nie długo szukała i go znalazła : ) Przejdźmy zatem do przyjemniejszych tematów, które pozwolą Ci się uśmiechnąć. Czy masz jakieś zabawne wspomnienie z dzieciństwa, które możesz Nam opowiedzieć?

 

 

Moje dzieciństwo niestety nie należało do idealnych, jestem dziewczyną z przeżyciami. Zdarzały się również mile chwilę lecz nie było ich dużo. Najbardziej to chyba dobrze wspominam pierwszą jazdę na rolkach, tato mnie wtedy uczył. Pamiętam również, zabawę z kolegami bo tylko z nimi lubiłam skakać po płotach, gonić ptaki, chodzić po drzewach, grać w piłkę nożną.

 

 

Ajj.. nie trafiłem : ( Od dziecka obracałaś się w męskim towarzystwie, tak? Dlaczego? Nie lubiłaś plotkować z przyjaciółkami czy bawić się z koleżankami? Co przyciągało Cię do tego zabaw?

 

 

Nie lubiłam nigdy rozmawiać o modzie, bawić się lalkami i ciągle słuchać złych opinii na swój temat. Do teraz większą uwagę skupiam zabawę w męskim towarzystwie bo wiem, że mnie mężczyźni rozumieją, a ja staram się zrozumieć ich problemy.

 

 

Co myślisz o przyjaźni damsko-męskiej? Czy według Ciebie istnieje?

 

 

Pewnie, że istnieje. Przynajmniej u mnie.

 

 

Rozumiem : ). Jakie lubisz filmy? Jaki gatunek preferujesz? Czy masz swój ulubiony tytuł?

 

 

Ojoj. Nie mam ulubionego filmu, ponieważ jest ich zbyt dużo. Jednak gatunek mam, którym jest akcja oraz komedia przy której mogę się pośmiać.

 

 

Jak sytuacja wygląda z muzyką? Lubisz jej słuchać? Jakich gatunków najczęściej słuchasz? Może masz jakiś ulubiony utwór : ) ?

 

 

Uwielbiam, to jest taki lek na wszystko. Gatunku nie mam ulubionego, ponieważ słucham wszystkiego. Disco polo przy sprzątaniu domu chyba najbardziej. Na imprezy klubowej a na codzień takiej która ma przekaz.

 

 

Czyli dubstep odpada? : D. Co powiesz o zadaniu Ci pięciu krótkich pytań, po których przejdziemy na tematykę typowo komputerową? Zaczynamy?

 

 

Nie, bo też go lubię słuchać :D. Jestem gotowa

 

 

1. Noc czy dzień?
 


Dzień
 

2. Policja czy wojsko?

 


Policja
 

3. Jakie cechy musi mieć według Ciebie ideał mężczyzny?
 


Nie mam ideału, liczę tylko na to żeby był ze mną szczery, mówił co myśli, kochał i wspierał. Generalnie liczy się zaufanie :)
 

4. Starszy czy młodszy?
 


W równym wieku lub starszy :)
 

5. Przyszłość czy przeszłość?
 


Teraźniejszość

 

 

Opowiedz najpierw zatem o przeszłości. Jak wyglądały Twoje początki gry w cs'a? Kiedy zaczęłaś grać? Dlaczego grasz do tej pory?

 

 

W cs nawet nie pamiętam kiedy zaczęłam grać. Było to dawno temu, a teraz gram bo uważam to za formę rozrywki, szczególnie przy dobrej ekipie

 

 

Zatem w jaki sposób znalazłaś się na cs-classic? Pamiętasz może swoje zarejestrowanie i pierwsze zalogowanie? Jaką było ono przyczyną?

 

 

Pamiętam, że grałam na zombie mod i później okazało się że serwerownia ma forum i tak wyszło że się zarejestrowałam i zobaczyłam wszystkie serwery po kolei i do gustu najbardziej mi przypadł bf2

 

 

Dlaczego zaczęłaś grać na BF2 kosztem Zombiemoda? Co Ci się w nim przestało podobać?

 

 

Na zombie modzie gram nadal, ale rzadziej. Jakoś nie umiem dobrze zagrać na zm jak na bf2

 

 

Dlaczego starałaś się o rangę Administratorki TS3? Jak wyglądają Twoje obowiązki? Dużo czasu przebywasz na ts rozmawiając z innymi?

 

 

Ponieważ jestem tam codziennie. Nie rozmawiam dużo ponieważ uważam siebie za zbyt mało odważną osobę. Jeśli zdarzy się, że osobą potrzebuje pomocy staram się jej udzielić.

 

 

Mało odważną osobę? Ja również taki byłem, jednakże dzięki poznanym na forum osobom zmieniłem się nie do poznania : ). Czy masz na oku jakąś inną rangę na forum? Może UbTeaM lub DJ?

 

 

Nie. Na razie zostaję przy tych

 

 

Jak według Ciebie wygląda BF2? Czy powinny być na nim jakieś zmiany? Masz jakieś pomysły na rozwój serwera?

 

 

Serwerowi niczego chyba nie brakuje. Jest idealnie dopasowany do moich potrzeb.

 

 

Rozumiem. Myślę że na tym pytaniu zakończymy wywiad i dam Ci już czas wolny, do np. pogrania na serwerze : ). Bardzo Ci dziękuję za udzielony wywiad dla forum CSC i daję Ci wolną rękę, co do zakończenia go z Twojej strony. Jeżeli chcesz, pozdrów osoby z którymi najlepiej się dogadujesz. Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki. Pa! : )

 

 

Jeśli mogę to chciałabym pozdrowić wszystkim graczy którzy grają na bf2. Szczególnie wszystkich adminów z którymi mam dobry kontakt. Jest szczególnie jedną osoba, którą chciałabym pozdrowić : Smoku13. Co by nie wyszło i tak będę o Tobie pamiętać. Chciałabym pozdrowić wszystkich z cs classic, głównie karola który zapewne ma mnie dosyć ; D. Oczywiście Ciebie Shadow, bo o Tobie nie mogłabym zapomnieć. Dziękuję za wywiad i pozdrawiam gorąco wszystkich buziakiem. Mam nadzieję, że dojdzie : *. Pa! : )

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
[...] Chciałabym pozdrowić wszystkich z cs classic, głównie karola który zapewne ma mnie dosyć ; D.

Karolem sobie twarzy nie wycieraj ;D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności