Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]HardCore Is Over na admina! :D


HardCore Is Over

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: HardCore Is Over`


2. Imię: Marcin


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8,5


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie):  Na ten moment nie ale troszke pozniej to spoko ;p


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/HardCore%20Is%20Over%60/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mysle, ze jako czolowy gracz na serwerze nadaje sie na niego, jestem takze ogarniety i wielokrotnie wzywalem adminow do sprawdzenia kogos i raczej sie nie mylilem :) Mam takze dobry kontakt z innymi graczami oraz jestem czesto na serwerze :D


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak STEAM_0:1:19676726


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Duzo ;]


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Staram sie codziennie no ale nie zawsze moge ;]


12. Staż w grze counter strike 1.6 7 lat


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): tak wielokrotnie :)


 


odpowiadam tutaj i prosze o usuniecie tamtego postu :) 


 


Oczywiscie aktywnosc na forum nadrobie :) Mysle ze 10 sensownych postow to nie jest zbyt duzo ;p


 


Konto mialem wczesniej zrobione jesli mozesz zobaczyc date dolaczenia :) tylko porostu nie mialem potrzeby aby go uzywac :)]


 


Mysle, ze to bezsensowny pkt aby nie mozna sie wypowiadac na forum porpostu komentuje zdania innych forumowiczow :) Powinienem miec do tego prawo :) a tym bardziej ze nie pisze nowych postow tylko edytuje :)


Edytowane przez HardCore Is Over
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo bardzo malej aktywności na forum jestem na tak, bo jesteś bardzo ogarnięty, widuje Cie na serwerze, nie ma z Toba problemów, reagujesz na czitki, jestes doswiadczonym graczem a aktywność można nadrobic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam cię za bardzo ale jak grałem z tobą to raczej żadnych problemów nie było z tobą. Jestem na tak :D

 

 

Zmieniam niestety zdanie. Wypowiadanie się w swoim podaniu co oznacza że nie znasz regulaminu przykro mi ale jestem na nie.

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie aktywnosc na forum nadrobie :) Mysle ze 10 sensownych postow to nie jest zbyt duzo ;p

 

Konto mialem wczesniej zrobione jesli mozesz zobaczyc date dolaczenia :) tylko porostu nie mialem potrzeby aby go uzywac :)]

 

Mysle, ze to bezsensowny pkt aby nie mozna sie wypowiadac na forum porpostu komentuje zdania innych forumowiczow :) Powinienem miec do tego prawo :) a tym bardziej ze nie pisze nowych postow tylko edytuje :)

Edytowane przez HardCore Is Over
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop: Nie przejmuj się, dla mnie też to jest bezsensu. Za to bardzo lubię popatrzeć jak inni walą konia i napinają swoje e-muskuły, gdy tylko kandydat na admina odpisze komuś w swoim podaniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Brak składki

Adminów jest dużo

2 posty na forum? Chyba nie czytałeś wymagań.

 

Po co pisać podanie skoro dobrze wiesz, że nie spełniasz wymagań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mysle, ze jako czolowy gracz na serwerze nadaje sie na niego" - co z tego, że jesteś "czołowym graczem" jak wymagań nie spełniasz..

 

Ja również jestem na NIE, mimo stażu i oporu

- wypowiadasz się w swoim podaniu

- konto na forum dla podania

 

Spróbuj za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz prawo do wypowiadania własnego zdania, jednakże wszelkie wypowiedzi innych użytkowników dotyczą Twojego podania, dlatego jeżeli chcesz na nie odpowiedzieć, należy edytować swój pierwszy post, a nie nadrabiać aktywność na forum.

Wyobraź sobie, że ktoś napisze "Jestem na Tak", a osoba składająca podanie za każdym razem będzie pisać: "Dzięki"....

 

Jeżeli masz jakikolwiek propozycje dotyczące forum (na każdym serwerze nie można komentować własnego podania) napisz je, a dopiero później się z nimi nie zgadzaj.

 

Czołowy gracz na serwerze, nie oznacza najlepszego.

Bardzo się cieszę, że są nowe osoby, który podwyższają poziom na FFA, jednakże nie oznacza to, że wszyscy, którzy grają lepiej od przeciętnego Kowalskiego otrzyma administratora. Wszystko zależy od zachowania, odpowiedzialności i aktywności gracza.

 

Niedawno zacząłeś grać na serwerze oraz ostatnie dni nie należą do Twoich najaktywniejszych.

 

Ranga Administratora ma być dla graczy, którzy przebywają na serwerze bo chcą, a nie bo wymusza na nich poczucie obowiązku.

 

 

Popraw aktywność na forum.

Zmień swoje nastawienie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności