Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie na admina Mocarz


Mocarz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

1. Nick: Mocarz

 

2. Imię: Eryk

 

3. Wiek: 19

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

6. Składka (Tak/Nie): Tak

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Mocarz/193.33.176.64:27015/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Często gram na serwerze, uważam że jest to jeden z lepszych serwerów cod mod, i niestety często napotykam się na graczy łamiący regulamin. Zarówno używając heathów jak i wykorzystując możliwości klas w niedozwolony sposób i spostrzegam irytacje innych graczy którzy opuszczają serwer. Chciałbym temu zapobiec mogąc dawać upomnienia graczom bądź wykluczając ich z rozgrywki umożliwić swobodna grę innym graczom. Jedną z moich zalet jest sumienność i jestem pewien że sprawdziłbym się na tym stanowisku. Mam doświadczenie na podobnych stanowiskach ponieważ często zakładałem serwery, jak i zarówno byłem adminem w innych sieciach i wiem jak wygląda amx.

 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:98587194

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2 do 4-5 godzin dziennie. Przepraszam za nieprecyzyjność ale wszystko zależy od danego dnia tygodnia.

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dni robocze zazwyczaj wieczorami po godzinie 17 ale zdarza się że rano tez jestem na serwerze. W weekendy ciężko określić godziny bo jestem często na serwerze. Ale zdecydowanie przeważają godziny popołudniowe.

 

12. Staż w grze counter strike 1.6 Około 5lat

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś sprawdzić te bany o nicku Mocarzyk i Mocarz i porównać ip z wygasłymi banami bo jak na daną chwilę aktywne bany posiada osoba ubiegająca się o admina a może nawet regularnie czituje na serwerze,dlatego uważam,że podanie powinno zostać zawieszone do rozpatrzenia sprawy,ja nie mam wglądu do amxbans więc nie mogę tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok tylko wytłumacz mi to : http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=88260

Wiem że nie powinienem się tu wypowiadać ale ta sytuacja robi się aż nudna, raz dostałem ss`y od Vetella i je wstawiłem. Po jakimś czasie zrobił mi ponownie ss i gdy chciałem je wstawić powiedział mi że nie dostałem bana i wszystko jest w porządku. A co do loginu Mocarzyk nigdy na takim nie grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dostałeś Bana który jest w amx... Grałeś i grasz na aktywnym. Moim zdaniem sytuacja jest jasna. Podanie powinno zostać odrzucone, a to czy dostaniesz perma zalezy od Karola.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może zapytacie Vetaella o ta sytuacje, chciałem wrzucić ss i w monecie gdy chciałem skopiować wycinek z konsoli i mi się nie wyświetlił zapytałem admina który dał mi bana czemu go nie mam odpowiedział ze nie dostałem bana wiec grałem dalej. A ss mam zachowane do tej pory.

Edytowane przez Mocarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaistniała sytuacja powstała na skutek błędu admina, a moja wypowiedz w tym temacie jest na prośbe Shikkibane o wytłumaczenie. Proszę o zamkniecie tego tematu ponieważ zdecydowanie nie mam ochoty pracować w takim zespole.

Edytowane przez Mocarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności