Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie ___KOKA___.


___KOKA___

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ___KOKA___


2. Imię: Maciek


3. Wiek: 17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.


6. Składka (Tak/Nie): Tak.


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/___KOKA___/193.33.177.166:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  Jestem uprzejmy, pomocny w miarę możliwości nie zaczynam nie potrzebnych dyskusji lub kłótni. Często gram na serwie i widzę że dużo osób nie spełnia regulaminu, chciałbym móc ukarać ich za nie stosowanie się do zasad i utrzymać porządek na serwerze. Wiele osób może mnie kojarzyć na serwerze. Widzę tam też rzadko pojawiających się adminów którzy utrzymywali porządek więc chce pomóc i będę się starać na stanowisku jakim jest admin ponieważ znam dobrze regulamin i wiem co należy robić.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:61763039


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Staram się jak najwięcej ale 3h czasem mniej czasem więcej wiadomo że może coś wypaść.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 15-17,20-22/23. Weekendy 12-14,20-23/24.


12. Staż w grze counter strike 1.6: 5 lat.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak wiele razy szczególnie na zombi.


Edytowane przez ___KOKA___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wyjaśnisz ta sprawę z 3lu (ptaszki mi zaśpiewały że macie jakąś spine...) to będę na TAK ,a dlaczego chcę żebyś "pogodził" się z 3lu? to proste , nie chciałbym (zresztą zapewne nie tylko ja) aby admini się między sobą kłócili ,żeby pomiędzy adminami nie dochodziło do "spięć" bo wtedy nie skupicie się na Ogarnianiu serwera tylko na wytykaniu sobie błędów. Możecie powiedzieć że tak nie będzie ,ale już grałem na serwerach gdzie było dwóch pokłóconych adminów i naprawdę mówię wam ,to była jakaś masakra :x 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli lubisz tak przestrzegać regulaminu to powinieneś wiedzieć że jeżeli admin nie widzi danej sytuacji to dać bana nie może ile razy mam ci to powtarzać , pewnie by było milion banów że ktoś coś napisał na u@ tak samo z celami że zm do cb nie wbijają a jest kilka osób jeszcze nie 

 

brakuje ci cierpliwości 

rozwagi by zapanować na tłumem bym szybciej był za Sutenerką niż za tobą -_-

+ ta spina z 3lu ja nie wiem jak można się kłócić z adminem masz coś do osoby od tego jest forum 

Edytowane przez iss9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ohoh szkoda ze jestem na tel i nie moge amx zobaczyc z tego co napisal 3lu to musze zmienic zdanie

Jeste,m na NIE.

 

 

PRZY OKAZJI

Chcial bym darka z rises zobaczyc w roli admina.

Edytowane przez Ruskiee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie!

-Brak szacunku do starszych osób

-spinasz się do graczy jak i admina (mam na myśli głupie teksty i zaczepki, piszę ci że nie będę z tobą dyskutował, ale ty nie na chama dalej zaczepiasz i sypiesz głupie teksty) Do tego bez sensowne skargi (http://forum.cs-classic.pl/topic/25485-skarga-na-3lu/) A tobie karol jeszcze raz podkreślam. Na serverze jestem adminem jak i graczem. Nie wbijam na server tylko po to żeby po banować ludzi.

-Pokazujesz siebie jako takiego boga, co to nie ty, strach pomyśleć jak dostaniesz admina.

- + widzę w amx że dostałeś bana za kampienie survem wczoraj. <---- wyjaśnione !

-w opisie napisałeś "Jestem uprzejmy, pomocny w miarę możliwości nie zaczynam nie potrzebnych dyskusji lub kłótni." Założe się że nie tylko ja tu napiszę to. Kłamstwo. co wejdę na server zaraz zaczynają się jakieś nie potrzebne teksty z twojej strony w moja strone... A i tak sobie to znalazłem... (zawsze można sprawdzić logi.)

 

  1. Jeżeli dokonasz próby oszustwa w podaniu, zostaje ono odrzucone, a ty zostaniesz nagrodzony warnem

 

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam 3lu

Edytowane przez I3lu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Jeśli admin będzie się spinał z drugim adminem to co wyjdzie na serwerze???? Przypomina mi się sytuajca z Ruskim i Dark Angelem. Większość wie o co chodzi.

Ogarnij problem z 3lu i wtedy się zgłoś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ban z survem to niesiety moja pomylka . Na serwie byla osoba z bardzo podobnym nickiem . 

w razie wątpliwości to mogę potwierdzić że to był przypadek, kampiła osoba z nickiem ___AK 47___ a przez pomyłkę Agacia *: zbanowała ___KOKA___ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Twoja aktywność ostatnio spadła. Byłbym na TAK gdybyś naprawdę dużo siedział na tym serwerze, a tak to kolejny admin który siedzi po max 1,5 godziny dziennie mi nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności