Skocz do zawartości

porazajace zeby takie cos bylo adminem


Danks

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Danks

2.Nick admina/gracza który zawinił: Wozik
3.Admin/Gracz : Wozik
4.Data i godzina: 12:20
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji: Admin powinnien dawac przykład gry a nie perfidnie raszowac i nie dawac szans słabszej druzynie. a jak mnie zaczal straszyc banem to poprostu nazwalem ta kurwe frajerem bo nie bedzie mi tu jakis szczyl sie spinal przez kabel. po czym dal mi bana na tydzien "za obrazanie admina" co ty gnoju myslisz ze masz adma to wolno ci wszystko ? prosze o natychmiastowe ub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.. Twoje zachowanie względem admina jest skandaliczne.. Nazywasz go szczylem,ku*wą.... Dał Ci bana za obrazę.. I zgadzam się z jego decyzją, według mnie na forum również powinieneś dostać warna za wulgaryzmy jakie zastosowałeś w "skardze" oraz za obrazę admina dodatkowo na forum. A co do rashu... To jest Ffa synku :).

Skarga na pewno nie słuszna oraz będę dążył do tego, abyś został ukarany na forum

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Twój Nick: Danks

2.Nick admina/gracza który zawinił: Wozik
3.Admin/Gracz : Wozik
4.Data i godzina: 12:20
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji: Admin powinnien dawac przykład gry a nie perfidnie raszowac i nie dawac szans słabszej druzynie. a jak mnie zaczal straszyc banem to poprostu nazwalem ta kurwe frajerem bo nie bedzie mi tu jakis szczyl sie spinal przez kabel. po czym dal mi bana na tydzien "za obrazanie admina" co ty gnoju myslisz ze masz adma to wolno ci wszystko ? prosze o natychmiastowe u
 

 

Moim zdaniem samo twoje zachowanie pokazuje , że skarga nie słuszna , należało ci się za słowo "frajer". Dodatkowo na forum należy ci się warn.

Edytowane przez Srubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rash nie jest zabroniony wiec skarga bez sensu tak jak i twoja cala wypowiedz w niej za ktora mam nadzieje dostaniesz warna. naucz sie kultury a nie zachowuj sie jak pajac to nie bedziesz dostawal banow proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 szczylem to jesteś ty a nie ja.

Po 2 napisales Wozik nie raszuj huju po czym napisalem ci nie cwaniakuj i uwazaj na slowa a ty mi odpisales pewnie frajer jestes i dostales bana na tydzień za nie wyparzony pysk.

Po 3 Ban jest słuszny a skarga nie i warna tez powinienes dostac za wulgaryzmy i ton wypowiedzi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj Danks!

1. Nie masz dowodów

2. Rasz nie jest zabroniony

3. To jest Admin i powinieneś odnosić się do niego z szacunkiem

4. Nie wyzywaj ani nie obrażaj bo nie znasz Wozika

5. Za takie zachowanie powinieneś dostać warna

6. Ja od Wozika się gracz uczyłem i jest to stary doświadczony Admin

7. Twoja skarga jest nic nie warta a jak nie masz się jak wyżyć to idź lepiej na grzyby

8. Podziękuj mu że na tak krótko dał Ci bana, bo ja bym raczej dał na dłużej 

Edytowane przez kubaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności