Skocz do zawartości

admin siom


.P.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: P
2.Nick admina/gracza który zawinił: Siom
3. Admin
4.Data i godzina: ~21:54 04.11.2014r, ~23:00 3.11.2014r
5.Dowody (świadkowie): wszyscy na serwie + 3 listopada posible
6.Opis sytuacji: Banuje bez powodu, dzisiaj tj 4 listopada dostałem bana za zabicie go ( jako ct po przejściu mapy ) wczoraj 3 listopada zbanował Posible za "przedłużanie" tzn posible podczas walki na noże po uderzeniu uciekł aby uniknąć dźgnięcia, zabił sioma i dostał bana, dziś wyglądało to tak:

Damage Given to "Siom" - 180 in 1 hit
Player: P™ - Damage Taken
-------------------------
Damage Taken from "World" - 55 in 2 hits
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.yourwebsite.net/ aby poznać szczegóły.

Ogólnie jestem świadkiem jak siom bardzo często nadużywa adma, przeważnie wieczorami jak jest już mało osób na serwie.
7. SID/IP:STEAM_1:0:7165859

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że rozbawiła mnie twoja "śmieszna" skarga :) Tylko zapomniałeś dodać że przy przejsciu mapy używałeś buga :) Ale to pewnie mało istotne :) I ban był za używanie Bugów mapy do jej przejscia a nie za zabicie mnie :) A co do possible to dostał bana jeszcze zanim mnie zabił i to wyglądało tak że dostał odemnie hita i zostało mu 40 hp a mi 100 i uciekł spowrotem na mape.Mówiłem mu żeby nie przedłużał to nic to nie dało i dopiero jak już wpisywałem mu bana to mnie zabił.Także jeżeli się nie zna zasad gry to trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na snowstone nie ma "buga" dlatego nie mogłem go użyć. i nie za to był ban. A jeśli za rzekomego "buga" to napisz jakiego ...  a z posible dokładnie widziałem jak to wyglądało i dostał najpierw kicka za to że cie zabił a następnie jak pyskował dałeś mu bana. Nawet jeżeli uciekłby to nie przedłużał mapy bo byli inni żyjący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest bug, i mako to potwierdzał kilkakrotnie.

 

co do dowodów, sam siom przyznał się do bana, można przejrzeć logi serwera kogo i ile razy banował wtedy raczej wszystko stanie się jasne (i zarazem wyjaśni się mała ilość graczy kiedy na serwie jest siom)
proponuje zapytać też innych stałych graczy co o siomie mają do powiedzenia ...
 

edit;

i dodatkwo siom zbanował nieregulaminowo gracza julek (dostał perm bana) za zapewne słuszne jego uwagi dot sioma.

Edytowane przez .P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Które mapy w końcu są zbugowane.

 

REKLAMUJESZ INNE SERWERY

 

To powód bana julka, a oto rozmowy na czacie

 

http://classicffa.gameme.com/chat/csgo2?range=4&chat_list_order=eventTime&chat_list_order_type=desc&chat_list_filter=julek&chat_list_filter_type=message&chat_list_filter_button.x=0&chat_list_filter_button.y=0#chat_list

 

 

Proszę wypisać mapy zbugowane NAJPIERW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro według ciebie przechodzenie obok wiatraków jest to wykorzystywanie błedów mapy, to nikt jej nie przejdzie gdyż są one zbugowane, to samo jest na mapie deathrun_minecraftworld, przeskakujesz, nie tylko ty, nad kaktusami i to też jest wykorzystywanie błedów mapy ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj favOxel ma w sumie rację. Nie da się ich obejść.

Proszę o spis reszty, a co do banów za to, to proszę nie banować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że siom za to nie zbanował, zbanował za to że go zabiłem. to samo było z posible. Oficjalnie musiał coś wymyślić więc wymyślił że buguje mape. Siom często nadużywa adma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siom często nadużywa adma.

To daj na to dowody, screen, ss'y to -_- wyciągnie konsekwencje ;)

 

 

 

Ty na dole. Demka są a nie frapsem nagrywasz ;d

Edytowane przez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do skargi.
Dodam, że faktem jest, iż siom mało przesiaduje na serwerze, przy czym moim zdaniem można zastąpić go kimś, kto będzie miał większą ilość czasu na ogarnianie serwera.
Dużo grałem na tym serwerze, a sioma, widziałem może z 2-3 razy.
Jeżeli wejdzie już na serwer, to srogo nadużywa admina. Dowodów nie mam, bo nie będę siedział z nonstop włączonym frapsem.

Dziękuję, pozdrawiam.

Ty! Tak, ty na górze! Nie zawsze pamiętam o tym, że istnieje coś takiego jak demko. :D

Edytowane przez Klon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że siom za to nie zbanował, zbanował za to że go zabiłem. to samo było z posible. Oficjalnie musiał coś wymyślić więc wymyślił że buguje mape. Siom często nadużywa adma.

 

 

 

Czy ty myślisz że ja mam 14 lat i kręcone włosy żeby się przejmować że ktoś mnie zabił w grze i z tego powodu mam go banować ? Szczerze powiem Ci że jak czytam twoje wypowiedzi i skargi to bardziej mnie onie śmiesza niż się nimi przejmuje. Miałem admina tyle razy i tak długo że wiem co powinno być karane. Ja już nie będę się tutaj wypowiadać bo swoje powiedziałem i swoje wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Siom robi na serwerze? ... No właśnie gra sobie, jakieś dzieci się drą przez mikrofon a on dalej gra, wyzywają się i nadal gra. Zero aktywności w roli Admina z jego strony, nawet wyzywa graczy od Noobów tak jak to było ostatnio.. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wskaż mi proszę dowód na te wyzwiska? Sprawdzałem wszystko od logów do czatu z gameme i nie widzę tam nic.

Kolejne komentarze bez dowodów będą kończyć się warnem, bo to co piszecie nijak ma się do rzeczywistości z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie widzę sensu trzymania tej skargi otwartej. Zamykam, wszystko zostało wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności