Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie James Rodrigueza. Który to raz ^^


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Hames

2. Imię:Oskar

3. Wiek:15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre.

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:

http://www.gametracker.com/player/James%20Rodriguez/31.186.82.184:27691/

http://www.gametracker.com/player/Hames/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam na imię Oskar. Jestem miły i sympatyczny. Chciałbym zostać adminem ponieważ sporo adminów odeszło,niektórzy mają przerwy itp. Byłem już tu adminem nie było tak źle straciłem go przez własną głupotę, dostałem karę i przeprosiłem wszystkim i obiecywałem że już takiego czegoś nie zrobię :). Bardzo mi zależy na tym adminie co może świadczyć moje "setne" podanie ^^ wiem że to typowa gadka "Bardzo mi zależy" ale to nie są puste słowa i naprawdę mi na tym zależy proszę dać mi drugą szansę bo chyba każdy popełnia błąd i należy się mu kolejna szansa.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:0:11000024

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-4 godzinki

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):w dni robocze po 14-15 a w weekendy od rana.Wiem że ostatnio nie bylem często online ale musiałem poprawić oceny i moja aktywność na pewno się zwiększy.

12. Staż w grze counter strike 1.6:Pięć lat.

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Posypało się kilku adminów co niewątpliwie jest wielką szkodą dla serwera. Namówiłem Jamesa na złożenie podania mimo, że w jego poprzednich byłem na nie. Chciałbym aby nasza 'ekipa' z ffa zawierała osoby, które sie znają i lubią. Wymagania są spełnione i mam nadzieje, że teraz nie będziesz tak lekkomyślny i wyciągnąłeś wnioski z ostatniej dość niemiłej 'przygody'.

Na TAK!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam ci te TAK bo juz robiles taki spam tymi podaniam ze szok xD nieno zartuje :D ale ogarniety jestes czitow piszesz na Steamie/U@ więc ode mnie masz zielone światło :)i tak jak pisał rewox nie badź lekkomyslny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności