Skocz do zawartości

Ban na FFA


Sypek

Rekomendowane odpowiedzi

qoymg5.jpg

Opis sytuacji: Grałem normalnie na de_train i po zmianie na westwood wyskoczył mi ban, w amx pisze, że jestem czysty, więc nie wiadomo o co chodzi.

Podobny problem mam na servie mix'owym, server nie odpowiada. 

Proszę o zapoznanie się z tematem i o konkretne wypowiedzi. 

Pozdrawiam Filipek <33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że:

- próbowałem odbanować go za pomocą komendy: amx_unban "ip" / amx_unban "steamID"

- spojrzałem na plik w ftp: banned (czysto)

- spojrzałem na plik w ftp: listtip (widnieje IP innego zbanowanego gracza).

 

W amxbans również nie widnieje żadna informacja dotycząca Filipka, stąd niestety nie wiem co może być przyczyną jego nagłego bana. Dzieje się tak wyłącznie na FFA.

 

Filipka IP (posiada stałe): 46.149.153.88

Filipka SteamID: STEAM_0:0:1222466
 

 

 

Co do serwera mixowego:

Filipek od początku nie może wejść na serwer mixowy pod adresem: 193.33.176.174:27015 ponieważ jak twierdzi nie widzi go na liście ulubionych serwerów. Co więcej nie może wejść do niego za pomocą konsoli: connect 193.33.176.174:27015; password "xxx"

 

Z tego co wiem, sam Filipek próbował wielu sposobów, jednakże żaden z nich nie przyniósł oczekiwanych rezultatów.

Zrestartowanie serwera przez opiekuna (Polaczka) również nie pomogło.

 

 

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tych problemów.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź zobacz jeszcze takie coś, wejdź w bibliotekę, cs 1.6 właściwości pliki lokalne > sprawdź spójność plików. 

 

A jak by nie pomogło, szukałem na internecie, i wpadłem na coś takiego . 

Wejdź w firewall >wyjątki do systemowej zapory sieciowej, możliwe że nie dodałeś, ale wątpię jak na reszte serwerów możesz wbić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczek, to odpada. 

Sypek, poproś steam o pomoc. Bo to po ich stronie leży wina, przy steamie już kilka razy ludziom na sieci nie pokazuje, wyszukuje serwera. Jednak NS nie ma tego problemu. No i żeby problem naprawić, trzeba to ich pomocy. 

 

Cofam, ale i tak możesz poszukać pomocy w steam, może coś tam poradzą, bo szukając po internecie nic nie znalazłem. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To widocznie albo jego IP zablokowała pukawka, albo ktoś z dostępem do serwera w nim grzebał i na grzebał. Samo z siebie się to nie bierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Może inaczej, załóżmy że twój komputer jest zwykłym zombie (służy do ataków, np: DDoS). Filtr pukawki zablokował twoje IP na maszynie, która była z tego IP atakowana.

Jeżeli restart FFA nie pomógł to pozostaje blokada od pukawki, albo grzebanie kogoś w FTP serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja powiedziałem co możecie zrobić w tej chwili. Powiedziałem wszystko co można zrobić, ja już robię i tak przy każdym serwerze bez przerwy.

Opiekun może napisać też do pukawki, ja niestety nie mam czasu na takie coś, chyba że (może) na weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności