Skocz do zawartości

Kedricz


Kedricz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kedricz


2.Nick admina/:  Corey Graves

3.Admin/Gracz :  Admin

4.Data i godzina: 2014.11.15 Ok 2 w nocy(Mapa Inferno)

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):-

6.Opis sytuacji:Dostałem bana(permament) 

:[sourceBans] You are banned from this server. [sourceBans] Name: Kedricz [sourceBans] Steam ID: STEAM_1:1:17446344 [sourceBans] [sourceBans] Reason: Cheating.

Na serwerze Cs GO :[PL][FFA][Konkurs 15 Euro] Cs-Classic.pl [GameMe][Drop].

Oczywiście nie używałem cheat'ów. Złożyłem już prośbę o UB na forum, lecz została bezpodstawnie odrzucona. Cytuję Corey Graves:"Gracz kedricz gra "lepiej" od gracza Rafi, z tego powodu, tak jak juz pisałem nie zamierzam popełniać tego samego błędu i nie pozwolę na poniżanie graczy serwera, dlatego tacy "wybitni" gracze będą banowani bez żadnych demek i możliwości unbanów.

 


Poza tym jak grałeś ostatnio na innym nicku i usłyszałeś, że zaraz zostaniesz zbanowany, to uciekłeś z serwera. Wróciłeś teraz na innym nicku i myślisz, że nikt nie pamięta."


 


Po pierwsze: Nie pamiętam sytuacji kiedy ktoś mnie straszył banem, mogłem ów sytuacji nie słyszeć, gdyż często kiedy gram lubię słuchać muzyki . Faktem jest, iż grałem pod nickiem Unknown Soldier. ale chyba każdy ma prawo do zmiany nicku kiedy chce.


Po drugie: Dlatego właśnie jest coś takiego jak prośba o UB, przynajmniej mi się tak wydaję, żeby ludzie mogli się odwoływać więc jak prosi się o demko to powinno się je zobaczyć na forum, żeby sprawa została oceniona obiektywnie. A w tym przypadku admin Corey Graves wykazał ewidentnym brakiem doświadczenia banując mnie.


Nigdy nie używałem "wspomagaczy" i miło mi jest słyszeć, że ktoś uważa,że gram dobrze, cały skill zawdzięczam tylko grze(a gram już dość długo)


 


Prosiłbym o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy, tym razem z demkiem.


Kedricz. 


Edytowane przez Kedricz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Admin/Gracz :  Corey Graves

1.W tym miejscu wybieramy, czy skarga jest na admina, czy na gracz.

 

 

Oczywiście nie używałem cheat'ów. Złożyłem już prośbę o UB na forum, lecz została bezpodstawnie odrzucona. Cytuję Corey Graves:"Gracz kedricz gra "lepiej" od gracza Rafi, z tego powodu, tak jak juz pisałem nie zamierzam popełniać tego samego błędu i nie pozwolę na poniżanie graczy serwera, dlatego tacy "wybitni" gracze będą banowani bez żadnych demek i możliwości unbanów.

2. Niestety ta serwerownia nie jest przygotowana na tak "wybitnych" graczy. Przykro nam.

 

3. Skoro Opiekun Serwera zbanował cię i to nie przez przypadek, lecz naumyślnie oraz odrzucił twoją prośbę o UB, to chyba jakiś znak. Prawda ?

 

4. Pozwolę sobie jeszcze raz zacytować fragment twojej wypowiedzi.

dlatego tacy "wybitni" gracze będą banowani bez żadnych demek i możliwości unbanów.

Wyraźnie jest tu napisane, czego Administracja nie będzie robić w stosunku do ciebie.

 

Tyle ode mnie, pozdrawiam Gumiś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale gdzie jest napisane, że ta serwerownia jest tylko dla słabych graczy? Nie rozumiem o co Ci chodziło, ponadto nie powiedziałem tych słów: dlatego tacy "wybitni" gracze będą banowani bez żadnych demek i możliwości unbanów.", a to wynika z twojej wypowiedzi. Ja tylko staram się ulepszyć serwer wykazując, że opiekun serwera   Corey Graves jest niekompetentny skoro banuje ludzi za coś czego nie zrobili. Czy naprawdę takim problemem jest zobaczenie demka i rozwianie wszelkich wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co miałem do napisania, napisałem w poprzedniej prośbie, nikt żadnych tematów bezpodstawnie nie zamyka.

 

Ktoś kiedyś wypowiedział się na temat demek, cytując tą wypowiedź się pomylę, ale brzmiało to mniej więcej tak " demka to staropolski argument przytaczany przez graczy czitujących, którzy w żaden inny sposób nie potrafią się wybronić i przyznać do oszustwa".

 

W poprzednim temacie przytoczyłem sytuację graczy, takich jak Rafi czy teraz ty, a że ty nie potrafisz zrozumieć treści myśli w słowie "wybitni" to już nie adminów serwera problem.

 

 

 

A w tym przypadku admin Corey Graves wykazał ewidentnym brakiem doświadczenia banując mnie.

 

Jestem w 100% przekonany, że moje doświadczenie w Adminowaniu i banowaniu nie uczciwych graczy, jest większe niż twoje spędzone w jakimkolwiek CS-e.

 

Nie ma banów, za coś czego się nie robi.

 

Tam ten temat został zamknięty, bo sprawa nie podlega dyskusji i ten temat też zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak możliwości odbanowania

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności