Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Ostatnia próba ___KOKA___


___KOKA___

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ___KOKA___ 


2. Imię: Maciek.


3. Wiek: 17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/___KOKA___/193.33.177.166:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Wystarczająco dużo razy pisałem czemu chciałbym zostać adminem, oczywiście by utrzymać porządek na serwerze. Myślę że wcześniej bym dostał to stanowisko lecz niektórzy umieją patrzeć tylko na negatywne strony a nie na te uwzględniające że człowiek się stara, każdy widział tylko spinę moją z 3lu której według mnie oficjalnie już nie ma i nic do niego nie mam, a za mało osób widziało chyba że starałem się zgłaszać ludzi na forum itp.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:61763039


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3h dziennnie.  Czasem mniej, np. ostatni tydzień miałem zawalony robotą i byłem mało czasu jeżeli to niektórzy zrozumieją.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 15-17,20-22/23. Weekendy 12-14,20-23/24.


12. Staż w grze counter strike 1.6: 5 lat.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak i mam duże doświadczenie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to okres próbny Ci się należy ponieważ masz :

- dużą aktywność na serwie (ostatnimi czasy Ciebie nie było, ale jak sam napisałeś w podaniu miałeś zawalony tydzień robotą co Cię tłumaczy)

- znajomość AMX

- dawno bana nie dostałeś

- Steam

- Mikrofon 

- składka mimo iż NIE JEST ONA OBOWIĄZKOWA

- twoje "rzekome" doświadczenie (wyjdzie w praniu czy napisałeś prawdę)

Ogólnie to jestem na Tak, mam nadzieje tylko że sobie z 3lem nie będziecie dogryzać jak się spotkacie w grze, oraz mało mamy adminów na serwie aktywnych, jest ich dwóch w ostatnim czasie (Agacia *: oraz Kaka, wcześniej Sutenerka. była codziennie po parę godzin i pilnowała porządku, ale niestety go straciła).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności